Vánoční tvoření s dětmi…

Vánoční tvoření s dětmi, hledáte návody a nápady na výrobu dekorací? Jsou vaše děti kreativní a baví je vánoční tvoření? Přichystejte si materiál na výrobu závěsné vánoční dekorace z papíru a můžete začít tvořit. Větev potřebnou pro výrobu dekorace najdete při procházce v lese a ostatní potřebné materiály máte určitě doma.

Vánoční dekorace tvoření s dětmi. Tvoření s dětmi. Kreativní tvoření. Vánoční tvoření. Kreativní tvoření návody. Vánoční tvoření inspirace. Návody na kreativní tvoření zdarma. Vánoční nápady na tvoření. Pinterest vánoční tvoření s dětmi. Pinterest nápady na tvoření. Jednoduché vánoční tvoření nápady. Vánoční dekorace výroba. Vánoční dekorace DIY. Vánoční dekorace z papíru. Vánoční tvoření z papíru s dětmi. Výrobky z papíru na vánoce.
Vánoční stromečky

Všechny děti se na vánoce těší a většinou se velmi rády se zapojují do vánočních příprav. Mají radost z vlastnoručně vyrobených ozdob a dekorací.

Zde najdete šablony a návod na vánoční tvoření s dětmi. Můžete se jím nechat inspirovat a podobnou vánoční dekoraci s dětmi vyrobit.

Větší děti zvládnou výrobu dekorace sami, malým bude potřeba trochu pomoci.

Vánoční stromeček je symbolem vánoc. Proto jsme na výrobu vánoční dekorace zvolili motiv stromečku.

Použitý materiál

  • papírová čtvrtka
  • vodovky nebo tempery
  • lepidlo na papír
  • bílý provázek
  • dřevěná větev nebo tyčka
  • nůžky
Vánoční tvoření. DIY. Vánoční dekorace tvoření. Vánoční dekorace výroba. Vánoční dekorace DIY. Vánoční dekorace z papíru. Vánoční tvoření z papíru s dětmi. Výrobky z papíru na vánoce. Vánoční stromeček. Vánoční tvoření s dětmi. Vánoční dekorace tvoření s dětmi. Pinterest vánoční tvoření s dětmi. Jednoduché vánoční tvoření nápady. Vánoční nápady na tvoření. Vánoční tvoření inspirace.
Vánoční tvoření s dětmi

Použité šablony ke stažení

Návod

Podle Pdf si připravíme šablony.

Namalujeme na celou plochu čtvrtky různé vzory v zelených barvách a necháme je uschnout. Na rubovou stranu si překleslíme stromečky podle připravených šablon. Jednotlivé tvary pečlivě vystřihneme.

Vánoční tvoření inspirace. DIY. Vánoční dekorace tvoření. Vánoční dekorace výroba. Vánoční dekorace DIY. Vánoční dekorace z papíru. Vánoční tvoření z papíru s dětmi. Výrobky z papíru na vánoce. Vánoční stromeček. Vánoční tvoření s dětmi. Vánoční nápady na tvoření s dětmi. Pinterest vánoční tvoření.
Motivy na vánoční tvoření

Podle počtu stromečků si připravíme provázky o délce cca 35 – 60 cm a přeložíme je napůl.

Postupně začneme slepovat vždy dva stromečky k sobě.

Vánoční tvoření. Vánoční dekorace. DIY. Vánoční dekorace tvoření. Vánoční dekorace výroba. Vánoční dekorace DIY. Vánoční dekorace z papíru. Vánoční tvoření z papíru s dětmi. Výrobky z papíru na vánoce. Vánoční stromeček. Vánoční tvoření inspirace. Vánoční nápady na tvoření. Vánoční dekorace tvoření s dětmi.
Slepujeme jednotlivé vánoční stromečky

Slepujeme je k sobě bílou, rubovou stranou a uprostřed nezapomeneme přilepit připravený provázek.

Položíme si na stůl stromeček bílou rubovou stranou nahoru. Bílou plochu natřeme lepidlem, doprostřed položíme provázek a přelepíme dalším stromečkem tak, aby byla dekorace oboustranná.

DIY vánoční dekorace. Vánoční dekorace výroba. Vánoční dekorace DIY. Vánoční dekorace z papíru. Vánoční tvoření z papíru s dětmi. Výrobky z papíru na vánoce. Vánoční dekorace tvoření. Vánoční tvoření s dětmi. Jednoduché vánoční tvoření nápady. Pinterest vánoční tvoření s dětmi. Vánoční nápady na tvoření s dětmi. Vánoční nápady na tvoření.
Výroba vánoční dekorace

Hotové stromečky necháme uschnout. Pokud se po lepení trochu zvlnily, tak je přes noc zatížíme, aby se vyrovnaly.

Usušené vyrovnané stromečky navážeme na větvičku.

Na závěr navážeme provázek na zavěšení a máme vánoční dekoraci hotovou.

Vánoční dekorace tvoření. DIY: Vánoční stromeček. Tvoření s dětmi. Vánoční tvoření s dětmi. Vánoční dekorace tvoření s dětmi. Tvoření s dětmi. Kreativní tvoření. Vánoční tvoření. Kreativní tvoření návody. Vánoční tvoření inspirace. Návody na kreativní tvoření zdarma. Vánoční nápady na tvoření. Vánoční tvoření s dětmi. Vánoční dekorace výroba. Vánoční dekorace DIY. Vánoční dekorace z papíru. Vánoční tvoření z papíru s dětmi. Výrobky z papíru na vánoce.
Vánoční dekorace

Hotovou vánoční dekoraci můžeme použít jako vánoční výzdobu do dětského pokoje, na stěnu, do okna nebo třeba na dveře.

Vánoční tvoření s dětmi je skvělý způsob, jak strávit předvánoční čas se svými dětmi nebo vnoučaty.

Prohlédněte si další návody na vánoční dekorace. Najdete zde návody a inspiraci na tvoření vánočních ozdob z vosku, slaného těsta, studeného porcelánu, výrobu svíčekvánoční perníčky a mnoho dalších DIY návodů a nápadů. Mnohé z těchto vánočních dekorací jsou děti schopné bez problému zvládnout.

Pečete s dětmi? Inspirujte se našimi lineckými stromečky a dalšími vánočními recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru