Autorská práva

Podmínky užívání

Webová stránka www.kreativnitechniky.cz a její celý obsah je vlastnictvím www.kreativnitechniky.cz , je chráněn autorskými právy ČR a mezinárodními autorskými právy a dalšími zákony o duševním vlastnictví nebo vlastnických právech.

Tyto „Podmínky používání“ vám umožňují používat webové stránky www.kreativnitechniky.cz pouze pro vaše osobní, nekomerční použití.

V souladu s CC není bez souhlasu provozovatele webu www.kreativnitechniky.cz povoleno používání obsahu ke komerčním účelům.

Obrázky a obsah

Je zakázáno kopírování textů a obrázků na webu www.kreativnitechniky.cz. Použité obrázky pocházejí výhradně z osobní galerie autorů.

Obrázky a obsah webu www.kreativnitechniky.cz  jsou chráněny autorskými právy. Neposílejte ani nekopírujte obsah webu bez našeho písemného svolení. Neupravujte ani neodstraňujte vodoznaky z původního obrázku z webu www.kreativnitechniky.cz.

Pokud chcete sdílet obrázek, použijte prosím pouze 1 se zpětným odkazem na www.kreativnitechniky.cz. Použijte prosím originální obrázek bez překrytí nebo dalšího textu.

Web www.kreativnitechniky.cz je hobby magazín pro vaši inspiraci a žádný obsah, žádné uveřejněné rady a návody nemají právní charakter.

Neručíme za jakékoli hmotné či nehmotné škody, či úrazy vzniklé v souvislosti s používání obsahu webu www.kreativnitechniky.cz.

Zpět nahoru