Krmítko pro ptáky za pár korun

Závěsné krmítko pro ptáky je velmi jednoduché a rychle hotové. Uděláte jím radost ptáčkům i sobě. Ptáci se najedí a vy je můžete za odměnu pozorovat.

Krmítko na lojové koule. Krmítka pro ptáky. Krmítka. Krmítko pro ptáky na lojové koule. Závěsné krmítko. Krmítko pro sýkorky. Krmítko pro sýkorky na lojové koule. Krmítka pro ptáky závěsná. Závěsná krmítka. Krmítka pro sýkorky. Krmítko z proutí. Krmítka. Na lojové koule krmítko. Jak vyrobit krmítko. Ptačí krmítko. Jak vyrobit ptačí krmítko. Závěsné krmítko pro ptáčky. Krmení. Krmítko. Ptactvo. Sýkorky. Závěsné krmítko na lojové koule. Jak vyrobit krmítko pro sýkorky. Čím krmit sýkorky. Venkovní krmítko pro ptactvo. Krmítko pro malé ptáčky. Krmítko pro ptáčky na balkon. Krmítko pro ptáčky na okno. Ptačí krmítko na lojové koule. Ptačí krmítko dřevěné. Závěsné krmítko pro ptáky. Závěsné ptačí krmítko. Jednoduché krmítko. Výroba krmítka. Výroba krmítek. Video návod. Co pro ptáčky. Jak krmit ptáčky. Výroba krmítka pro ptáky. Ptačí krmítka. Krmení ptáků na zahradě. Návod. Lojové koule pro ptáky. Lojové koule. na lojové koule pro sýkorky. Modřinky. Koňadry.
Závěsné krmítko pro ptáky

V zimě je třeba ptákům pomáhat s hledáním potravy a připravovat pro ně krmítka. Za odměnu nám na jaře očistí zahradu od mnoha škůdců. Krmítek můžete vyrobit více typů a ptáčci velmi ocení i drobná pítka a koupátka.

Návod na závěsné krmítko

Závěsné krmítko na lojové koule je velmi jednoduché a za pár minut hotové. Můžeme jej zavěsit na stromy, do pergoly i na balkon.

Materiál

  • větvičky
  • drátek
  • kleště
  • sisalový provaz
  • nůžky
  • lojové koule

Video návod

Příprava

Závěsné krmítko vyrobíme z tenkých pružných a rovných proutků. Nastříháme je na potřebnou velikost. Stačí nám 8 – 10 proutků cca 50 cm dlouhých.

Výroba krmítka

Silnější konce zastřihneme, srovnáme je a pevně svážeme drátem. Roztáhneme je a naskládáme mezi ně lojové koule. Jednotlivé proutky kolem koulí rovnoměrně rozmístíme, spojíme je a opět pevně svážeme drátkem.

Závěs na krmítko

Oba konce krmítka ještě ovážeme sisalovým provazem. V horní části ponecháme konce provazu delší a uvážeme z nich oko na zavěšení. Krmítko zavěsíme a máme hotovo. Závěsná krmítka na lojové koule jsou především pro sýkorky, ale velmi rádi zobou i jiní ptáčci. Obzvlášť, pokud jej zavěsíme mezi více větviček.

Závěsné krmítko na lojové koule. Krmítko na lojové koule. Krmítka pro ptáky. Krmítka. Krmítko pro ptáky na lojové koule. Závěsné krmítko. Krmítko pro sýkorky. Krmítko pro sýkorky na lojové koule. Krmítka pro ptáky závěsná. Závěsná krmítka. Krmítka pro sýkorky. Krmítko z proutí. Krmítka. Na lojové koule krmítko. Jak vyrobit krmítko. Ptačí krmítko. Jak vyrobit ptačí krmítko. Závěsné krmítko pro ptáčky. Krmení. Krmítko. Ptactvo. Sýkorky. Jak vyrobit krmítko pro sýkorky. Čím krmit sýkorky. Venkovní krmítko pro ptactvo. Krmítko pro malé ptáčky. Krmítko pro ptáčky na balkon. Krmítko pro ptáčky na okno. Ptačí krmítko na lojové koule. Ptačí krmítko dřevěné. Závěsné krmítko pro ptáky. Závěsné ptačí krmítko. Jednoduché krmítko. Výroba krmítka. Výroba krmítek. Video návod. Co pro ptáčky. Jak krmit ptáčky. Výroba krmítka pro ptáky. Ptačí krmítka. Krmení ptáků na zahradě. Návod. Lojové koule pro ptáky. Lojové koule. na lojové koule pro sýkorky. Modřinky. Koňadry
Výroba krmítka na lojové koule

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě.

Líbil se vám návod na závěsné krmítko pro ptáky? Hledáte inspiraci a zajímavé návody na tvoření? Prohlédněte si a inspirujte se našimi DIY návody a nápady. Na webu najdete inspiraci na tvoření pro všechna roční období. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na věnce, dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Prohlédnout si můžete vzory a návody na pletení a háčkování pro začátečníky i pokročilé. Nezapomeňte vyzkoušet a ochutnat naše další oblíbené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru