Vánoční dekorace na okno

3D papírová vánoční hvězda, krásná vánoční dekorace na okno, kterou pořídíte za pár korun. Efektní na vzhled a jednoduchá na výrobu.

Vánoční dekorace na okno. Vánoční dekorace z papíru. Vánoční ozdoby z papíru. DIY návody. Ozdoby na okno. Výroba vánočních ozdob z papíru. Papírové ozdoby na stromeček. Vánoční ozdoby z papíru návod. Jak vyrobit vánoční ozdoby z papíru. Papírové vánoční ozdoby návody. Výroba papírové vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby z papíru na okno. Vánoční tvoření z papíru. Vánoční výrobky z papíru. Výroba vánoční dekorace z papíru. Vánoční hvězda z papíru. Papírová vánoční hvězda. Papírová hvězda. Papírové hvězdy. Výroba papírové vánoční hvězdy. Vánoční hvězda z papíru návod. Hvězda z papíru. Vánoční hvězdy z papíru. Výroba papírové hvězdy. Hvězda z papíru návod. Papírová vánoční hvězda návod. Výroba vánoční papírová hvězda. Vánoční papírové hvězdy návod. Papírové hvězdičky. Vánoční hvězdičky z papíru. Hvězdičky z papíru. Hvězdička z papíru. Výroba papírových hvězdiček.
Papírové vánoční hvězdy.

Vánoční hvězdy z papíru můžeme vytvořit v různých velikostech a vzorech. Zavěšené na okně i na stěně vypadají nádherně.

Návod

Papírové vánoční hvězdy ze sáčků jsou velmi dekorativní. Jejich tvoření zvládne za pár minut i úplný začátečník.

Materiál

  • papírové svačinové sáčky
  • šablona
  • tužka
  • lepící tyčinka
  • nůžky
  • vlasec / tenký provázek

Příprava na tvoření

Nejprve si stáhneme, vytiskneme a vystřihneme šablony. Na každou hvězdu, kterou budeme tvořit si připravíme osm kusů papírových sáčků. Prodávají se sáčky různých velikostí a může se stát, že bude třeba šablonu upravit. Rozšíříme nebo zúžíme ji na boku v její rovné části. Symetrickou šablonu upravíme uprostřed.

Šablony ke stažení

Video návod

Jak lepit

Lepení hvězdy je velmi jednoduché. Lepidlo nanášíme do tvaru písmena T. Začneme rovným tahem na spodním okraji sáčku (dno) a pokračujeme středem sáčku rovně, až k jeho okraji. Přiložíme druhý sáček a pokračujeme stejným způsobem v lepení. Lepidlo nanášíme rovnými tahy stále ve stejných místech vrstvu po vrstvě. Je důležité skládat sáčky přesně a pečlivě. Ohlídat si, že rohy i boky sáčků přesně lícují, aby měla hotová papírová hvězda hezký vzor.

Vystřihování

Na slepené sáčky položíme připravenou šablonu a obkreslíme ji. Na vystřihování použijeme ostré nůžky. Dbáme na to, abychom stříhali přesně a vrstvy papíru se nám při vystřihování neposouvaly.

Dokončení

Vytvoříme oko na zavěšení v potřebné délce z vlasce nebo tenkého provázku a přilepíme jej na poslední sáček. Lepidlo necháme malou chvilku zaschnout. Naneseme ještě jednu vrstvu na slepení papírové hvězdy. Opatrně vložíme ruce do obou krajních sáčků. Hvězdu rozevřeme, slepíme a vánoční dekorace na okno je hotová.

Tvoření vánočních dekorací. Vánoční dekorace na okno. Vánoční dekorace z papíru. Vánoční ozdoby z papíru. DIY návody. Ozdoby na okno. Výroba vánočních ozdob z papíru. Papírové ozdoby na stromeček. Vánoční tvoření. Tvoření z papíru. Vánoční ozdoby z papíru návod. Jak vyrobit vánoční ozdoby z papíru. Papírové vánoční ozdoby návody. Výroba papírové vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby z papíru na okno. Vánoční tvoření z papíru. Vánoční výrobky z papíru. Výroba vánoční dekorace z papíru. Vánoční hvězda z papíru. Papírová vánoční hvězda. Papírová hvězda. Papírové hvězdy. Výroba papírové vánoční hvězdy. Vánoční hvězda z papíru návod. Hvězda z papíru. Vánoční hvězdy z papíru. Výroba papírové hvězdy. Hvězda z papíru návod. Papírová vánoční hvězda návod. Výroba vánoční papírová hvězda. Vánoční papírové hvězdy návod. Papírové hvězdičky. Vánoční hvězdičky z papíru. Hvězdičky z papíru. Hvězdička z papíru. Výroba papírových hvězdiček.
Papírové hvězdy zavěšené v prostoru

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě

Líbí se vám inspirace a návod na tvoření vánoční dekorace na okna? Hledáte inspiraci na zajímavé dekorace a věnce? Prohlédněte si naše originální DIY návody a nápady na tvoření po celý rok. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše osvědčené domácí recepty.

Blíží se čas tvoření adventních a vánočních dekorací. Najdete zde zajímavé návody a inspirace na adventní věncevánoční dekorace, domácí recepty na vánoční cukrovívánočkuvánoční perníčky

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru