Dekorace na zeď: DIY návod

Dekorace na zeď v přírodním boho stylu. Jednoduchý dekorativní věnec zdobený sušenými květinami a trávami. Můžete se inspirovat naším návodem a podobnou dekoraci na zeď si sami vyrobit.

Dekorace do bytu. Dekorace na zeď. Dřevěné dekorace na zeď. Dřevěné dekorace na zeď. Nástěnná dekorace na zeď. Nástěnné dekorace na zeď. Dekorace na zeď ze dřeva. Výroba dřevěné dekorace na zeď. Nápady na tvoření. Návody a nápady na tvoření. DIY nápady na tvoření. Dekorace. Bytové dekorace. Nápady na tvoření z přírodnin. Domácí tvoření. DIY výzdoba. Věnec. Věneček. Přírodní věnec. Závěsné věnce na dveře. Výroba dekorací. Boho styl. Boho styl bydlení. Suché květiny dekorace. Suché květinové vazby. Suché květiny. Suché květy. Sušené květiny. Sušené květy. Dekorace ze sušených květin. Suchá tráva dekorace. Boho DIY. Suché vazby. Přírodní dekorace. Sušené luční květiny. Aranžování. Boho styl dekorace. Boho interiér. Boho styl, boho interiér. DIY dekorace.
Dekorace na zeď se sušenými květinami

Jednoduchý dekorativní věnec zdobený sušenými květinami. Krásná křehká dekorace na zeď, která nás může těšit po celý rok. Sušené květy zdobí zeď v tenkém dřevěném kruhu. Stačí si připravit materiál a věnec budeme mít za chvilku hotový.

Materiál

  • dřevěný kroužek
  • sušené květiny a trávy
  • provázek
  • nůžky

Video návod

Návod

Na výrobu věnce použijeme tenký dřevěný kruh a přírodní provázek, který se k sušeným květinám skvěle hodí. Provázek si pevně navážeme na kruh a několikrát jej ve středové části propleteme tam a sem. Vytvoříme tak z provázků propletený pruh široký cca 6 cm. Mezi jednotlivé provázky střídavě aranžujeme sušené květiny a trávy. Květiny zastrčíme vždy za jeden provázek v horní a jeden ve spodní části. Provázky střídáme a tím květiny upevňujeme.

Dekorace na zeď. Dekorace do bytu. Dřevěné dekorace na zeď. Dřevěné dekorace na zeď. Nástěnná dekorace na zeď. Nástěnné dekorace na zeď. Dekorace na zeď ze dřeva. Výroba dřevěné dekorace na zeď. Nápady na tvoření. Návody a nápady na tvoření. DIY nápady na tvoření. Dekorace. Bytové dekorace. Nápady na tvoření z přírodnin. Domácí tvoření. DIY výzdoba. Věnec. Věneček. Přírodní věnec. Závěsné věnce na dveře. Výroba dekorací. Boho styl. Boho styl bydlení. Suché květiny dekorace. Suché květinové vazby. Suché květiny. Suché květy. Sušené květiny. Sušené květy. Dekorace ze sušených květin. Suchá tráva dekorace. Boho DIY. Suché vazby. Přírodní dekorace. Sušené luční květiny.Aranžování. Boho styl dekorace. Boho interiér. Boho styl, boho interiér. DIY dekorace. Boho. Bohémský styl. Boho styl. Boho styl bydlení. Boho obývací pokoj. Boho interiér. Boho květiny. Hyppie. Boho chic. Bohemian style.
Materiál a pomůcky na výrobu věnce

V horní části provlékneme provázek na zavěšení a dekorace na zeď je hotová

Nástěnná dekorace na zeď. Dekorace do bytu. Dekorace na zeď. Dřevěné dekorace na zeď. Dřevěné dekorace na zeď. Nástěnné dekorace na zeď. Dekorace na zeď ze dřeva. Výroba dřevěné dekorace na zeď. Nápady na tvoření. Návody a nápady na tvoření. DIY nápady na tvoření. Dekorace. Bytové dekorace. Nápady na tvoření z přírodnin. Domácí tvoření. DIY výzdoba. Věnec. Věneček. Přírodní věnec. Závěsné věnce na dveře. Výroba dekorací. Boho styl. Boho styl bydlení. Suché květiny dekorace. Suché květinové vazby. Suché květiny. Suché květy. Sušené květiny. Sušené květy. Dekorace ze sušených květin. Boho DIY. BOHO věnec. Přírodní dekorace. Sušené luční květiny. Aranžování. Boho styl dekorace. Boho interiér. Boho styl, boho interiér. DIY dekorace. Boho. Bohémský styl. Boho styl. Boho styl bydlení. Boho obývací pokoj. Boho interiér. Boho květiny. Hyppie. Boho chic. Bohemian style.
Věneček na zeď

Tato křehká dekorace na zeď se hodí do bytu i na chalupu či chatu. Pokud tuto dekoraci umístíme mimo dosah slunečních paprsků, vydrží nám krásná po celý rok.

Inspirace na celoroční přírodní dekoraci, kterou si můžeme snadno a rychle sami vyrobit.

Nástěnné dekorace na zeď. Dekorace do bytu. Dekorace na zeď. Dřevěné dekorace na zeď. Dřevěné dekorace na zeď. Nástěnná dekorace na zeď. Dekorace na zeď ze dřeva. Výroba dřevěné dekorace na zeď. Nápady na tvoření. Návody a nápady na tvoření. DIY nápady na tvoření. Dekorace. Bytové dekorace. Nápady na tvoření z přírodnin. Domácí tvoření. DIY výzdoba. Věnec. Věneček. Přírodní věnec. Závěsné věnce na dveře. Výroba dekorací. Boho styl. Boho styl bydlení. Suché květiny dekorace. Suché květinové vazby. Suché květiny. Suché květy. Sušené květiny. Sušené květy. Dekorace ze sušených květin. Boho DIY. BOHO věnec. Přírodní dekorace. Sušené luční květiny. Aranžování. Boho styl dekorace. Boho interiér. Boho styl, boho interiér. DIY dekorace. Boho. Bohémský styl. Boho styl. Boho styl bydlení. Boho obývací pokoj. Boho interiér. Boho květiny. Hyppie. Boho chic. Bohemian style.
Přírodní boho dekorace

Video návody a video recepty najdete souhrnně ZDE

Tvoříte a zajímají vás návody a inspirace na originální dekorace? Nechte se inspirovat a vyrobit si vlastní netradiční výzdobu podle našich návodů a nápadů. Naleznete zde také DIY návody, nápady na bytové a zahradní dekorace i inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru