Vánoční ozdoby: DIY návod

Vánoční ozdoby. Máte doma staré ozdoby, které se vám příliš nelíbí? Zkuste je upcyklovat. My jsme doma několik takových měli a rozhodli jsme se je trochu vylepšit a dodat jim nový a zajímavější vzhled. Zde je inspirace a jednoduchý návod na upcyklaci starých vánočních ozdob.

Retro vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby. Skleněné vánoční ozdoby. Staré vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby na stromeček. Vánoční ozdoby skleněné. Bílé vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby retro. Ručně vyráběné vánoční ozdoby. Ručně malované vánoční ozdoby. Nejkrásnější vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby zlaté. Zlaté vánoční ozdoby. Set vánočních ozdob. Levné ozdoby na stromeček. Ozdoby na stromeček. Ozdoby na stromek. Originální ozdoby na stromeček. Ozdoby na stromeček DIY. Ozdoby DIY. Vlastní vánoční ozdoby. Ruční vánoční dekorace. Ručně vyráběné dekorace. Ruční výrobky na Vánoce. Tvoříme na Vánoce s dětmi. Kreativní nápady na Vánoce. Dekorace na vánoční tvoření. Návody na vánoční dekorace. Jednoduché vánoční dekorace. Vánoční výzdoba. Návod. Video návod. Inspirace. Tvoření. Kreativní tvoření. Návod. Návody.
Ručně malované vánoční ozdoby

Upcyklované vánoční ozdoby můžeme použít na stromeček, na větev a na mnoho dalších zajímavých vánočních dekorací…

Materiál

  • vánoční ozdoby
  • bílý akrylový fix

Video návod

Návod

K upcyklaci starých vánočních ozdob použijeme bílý akrylový fix. Některé vánoční ozdoby jsou hladké, jednobarevné, některé mají plastický vzor.

Hladké ozdoby ozdobíme jednoduchými minimalistickými dekory. Namalujeme na ně jednoduché vzory tvořené z drobných puntíčků.

U plastických ozdob využijeme jejich původní vzory. Akrylovým fixem postupně zvýrazníme, vykreslíme jednotlivé drážky, které ve vzorech vidíme. Ozdoby tak dostanou zajímavý starobylý vzhled a budou vypadat mnohem lépe než dřív.

Snadno si tak vytvoříte nový originální set vánočních ozdob.

Ručně malované vánoční ozdoby. Nejkrásnější vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby zlaté. Zlaté vánoční ozdoby. Set vánočních ozdob. Levné ozdoby na stromeček. Ozdoby na stromeček. Ozdoby na stromek. Originální ozdoby na stromeček. Ozdoby na stromeček DIY. Ozdoby DIY. Vlastní vánoční ozdoby. Ruční vánoční dekorace. Ručně vyráběné dekorace. Ruční výrobky na Vánoce. Tvoříme na Vánoce s dětmi. Kreativní nápady na Vánoce. Dekorace na vánoční tvoření. Návody na vánoční dekorace. Jednoduché vánoční dekorace. Vánoční výzdoba. Návod. Video návod. Inspirace. Tvoření. Kreativní tvoření. Návod. Návody. Retro vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby. Skleněné vánoční ozdoby. Staré vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby na stromeček. Vánoční ozdoby skleněné. 	Bílé vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby retro. Ručně vyráběné vánoční ozdoby.
Ozdoby zdobíme bílým fixem

Tuto techniku můžeme využít i na vánoční tvoření s dětmi. Děti potřebují zabavit a užít si předvánoční čas. Můžeme si tak společně vyrobit hezké vánoční ozdoby. Odreagujeme se od předvánočního shonu a děti se navíc budou mít o vánocích čím pochlubit návštěvám.

Ozdoby na stromeček DIY. Ozdoby DIY. Vlastní vánoční ozdoby. Ruční vánoční dekorace. Ručně vyráběné dekorace. Ruční výrobky na Vánoce. Tvoříme na Vánoce s dětmi. Kreativní nápady na Vánoce. Dekorace na vánoční tvoření. Návody na vánoční dekorace. Jednoduché vánoční dekorace. Vánoční výzdoba. Návod. Video návod. Inspirace. Tvoření. Kreativní tvoření. Návod. Návody. Retro vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby. Skleněné vánoční ozdoby. Staré vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby na stromeček. Vánoční ozdoby skleněné. 	Bílé vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby retro. Ručně vyráběné vánoční ozdoby. Ručně malované vánoční ozdoby. Nejkrásnější vánoční ozdoby. Vánoční ozdoby zlaté. Zlaté vánoční ozdoby. Set vánočních ozdob. Levné ozdoby na stromeček. Ozdoby na stromeček. Ozdoby na stromek. Originální ozdoby na stromeček.
Upcyklovaná a původní jednobarevná ozdoba

Video návody a video recepty najdete souhrnně ZDE

Tvoříte rádi a hledáte inspirace a návody na vánoční ozdoby a vánoční dekorace? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní vánoční výzdobu podle našich originálních návodů a nápadů. Najdete zde zajímavé návody a inspirace na originální adventní věncevánoční dekorace, recepty na vánoční cukrovívánočkuvánoční perníčky

Prohlédnout a vyzkoušet si můžete DIY návody, nápady a inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru