Věnec z břečťanu ve tvaru srdce: DIY návod

Věnec z břečťanu. Máte rádi podzimní věnce? Líbí se vám věnce z břečťanu? Připravili jsme pro vás návod, jak si vyrobit věnec ve tvaru srdce. Není to nijak složité, zvládnou to snadno i úplní začátečníci. Srdce zdobené břečťanem je velmi dekorativní a dlouho vydrží. Můžeme jej zavěsit na dveře i na stěnu.

Věnec z břečťanu. Věneček z břečťanu. Podzimní věnec z břečťanu. Dušičkový věnec z břečťanu. Dekorace z břečťanu. Jak vyrobit věnec z břečťanu. Výroba věnce z břečťanu. Věnec z břečťanu video. Přírodní věnec z břečťanu. Podzimní dekorace z břečťanu.  Břečťan. Břečťan popínavý. Adventní věnec na dveře z břečťanu. Věnec srdce. Věnec ve tvaru srdce. Přírodní věnec. Věnec na vchodové dveře. Věnce na dveře. Jak vyrobit věnec na dveře. Dekorační věnec na dveře. Výroba věnce na dveře. Závěsné věnce na dveře. Výroba dekorací. Výroba věnců. Výroba věnců návod. Floristika. Korpus na věnec. Dekorace věnce. DIY dekorace. Zahradní dekorace. Dekorace na dveře. Dveře dekorace. Podzimní věnec na dveře. Podzimní dekorace. Podzimní věnec. Nápady na tvoření z přírodnin. Domácí tvoření. DIY výzdoba. DIY dárek. DIY česky. DIYcesky. Domácí tvoření návody.
Srdce na dveře zdobené břečťanem

Věnec z břečťanu ve tvaru srdce si můžeme vyrobit v různých velikostech podle potřeby. Zvolíme si celkovou velikost srdce i sílu korpusu podle svého vkusu a místa, na které jej chceme zavěsit.

Materiál a pomůcky

  • šlahouny přísavníku
  • šlahouny břečťanu
  • floristický drátek
  • zahradnické nůžky
  • kleštičky

Video návod

Návod

Základ srdce je vyrobený ze šlahounů přísavníku. Šlahouny jsou pružné, tvárné a velmi dobře se s nimi pracuje. Nejlépe se pracuje s jednoletými výhony, které nejsou příliš rozvětvené. Pracujeme s výhony, ze kterých již opadaly listy, to nám ušetří práci s jejich odstraňováním.

Šlahouny si rozdělíme na dva stejně velké svazečky. Vezmeme jeden svazek a vytvoříme z něj smyčku. Spoj svážeme drátkem, vytvoříme tak jednu polovinu srdce. Stejným způsobem vytvoříme i druhou polovinu. Drátkem ji připevníme k první částí. Svážeme střed srdce. Vezmeme šlahouny břečťanu a drátkem je postupně navážeme po celém obvodu srdce. Ve špičce odstřihneme silnější pruty, pole potřeby upravíme i jejich celkovou délku a celou špičku srdce konec drátem pevně ovážeme.

Video návody na vkusné jednoduché dekorace a věnec z břečťanu.

Podzimní věnec z břečťanu. Věnec z břečťanu. Věneček z břečťanu. Dušičkový věnec z břečťanu. Dekorace z břečťanu. Jak vyrobit věnec z břečťanu. Výroba věnce z břečťanu. Věnec z břečťanu video. Přírodní věnec z břečťanu. Podzimní dekorace z břečťanu.  Břečťan. Břečťan popínavý. Adventní věnec na dveře z břečťanu. Věnec srdce. Věnec ve tvaru srdce. Přírodní věnec. Věnec na vchodové dveře. Věnce na dveře. Jak vyrobit věnec na dveře. Dekorační věnec na dveře. Výroba věnce na dveře. Závěsné věnce na dveře. Výroba dekorací. Výroba věnců. Výroba věnců návod. Floristika. Korpus na věnec. Dekorace věnce. DIY dekorace. Zahradní dekorace. Dekorace na dveře. Dveře dekorace. Podzimní věnec na dveře. Podzimní dekorace. Podzimní věnec. Nápady na tvoření z přírodnin. Domácí tvoření. DIY výzdoba. DIY dárek. DIY česky. DIYcesky. Domácí tvoření návody.
Podzimní srdce na dveře

Video návody a video recepty najdete souhrnně ZDE

Hledáte inspirace a návody na podzimní věnce a podzimní dekorace? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní podzimní výzdobu podle našich originálních návodů a nápadů. Naleznete zde také DIY návody, nápady a inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru