Inspirace na podzimní dekorace na stůl

Přírodní podzimní dekorace na stůl ve venkovském stylu. Výzdoba vytvořená z barevných podzimních plodů. Krásná přírodní dekorace, která ozdobí váš stůl, komodu či skříňku.

Inspirace na podzimní dekorace. Podzimní dekorace na stůl. Skleněný svícen. Svícen na stůl. Podzimní dekorace DIY. Podzimní dekorace stolu. Dekorace přírodní. Podzimní dekorace dýně. Podzimní dekorace rady a nápady. Podzimní výzdoba na stůl. Podzimní dekorace. Přírodní podzimní dekorace. Dekorace z dýní. Přírodní dekorace. Podzimní výzdoba. Dekorace z přírodnin. Podzimní tvoření. Rady a nápady na podzimní dekorace. Podzimní výzdoba inspirace. Podzimní aranžmá na stůl. Podzimní dekorace inspirace. Dekorace na stůl. Nápady na podzimní dekorace. Tipy na podzimní dekorace. Návod. DIY návod. Dýně. Šípky. Podzim. Podzimní dekorace z šípků. Podzimní dekorace se šípky. Video návod. Přírodní dekorace z šípků. Z šípků. Diy návod na podzimní dekorace. Diy dekorace. Svícen. Kaštany. Dekorace z kaštanů.
Podzimní výzdoba na stůl

Neutrácejte za drahé dekorace, využijte darů přírody a můžete si je snadno sami vytvořit.

Návod

Jednoduchá podzimní dekorace na stůl, kterou zvládne vyrobit za pár minut úplně každý.

Materiál

  • dřevěná miska
  • dřevěná drť
  • plody kdoulovce
  • kaštany
  • šípky
  • ozdobné dýně
  • skleněná nádoba
  • lýko
  • svíčka

Příprava

Plody mochyně, kaštany a šípky nasbíráme na zahradě nebo na podzimní procházce. Opadávají ze stromů a keřů stačí je jen sesbírat. Doplníme je okrasnými dýněmi a svícnem.

Skleněný svícen

Na svícen použijeme menší skleněnou nádobu nebo zavařovačku, která se vejde do dřevěné misky. V horní části ji ovážeme ozdobným lýkem a dovnitř vložíme svíčku. Svícen postavíme do středu misky.

Aranžování dekorace

Podzimní dekoraci aranžujeme do podlouhlé dřevěné misky. Střed tvoří skleněný svícen, po obou stranách dáme na dno misky dřevěnou drť a na ni postupně naaranžujeme plody kdoulovce. Přidáme kaštany, dýně a doplníme je drobnými šípky.

Podzimní dekorace na stůl

Dekorace se skvěle hodí na jídelní stůl. Krásně ozdobí i menší stolek, skříňku nebo komodu.

Video návod

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě

Líbí se vám podzimní dekorace na stůl z plodů přírody ve venkovském stylu? Hledáte inspiraci na podzimní dekorace a věnce? Prohlédněte si naše originální DIY návody a nápady na tvoření po celý rok. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše osvědčené domácí recepty.

Blíží se čas tvoření dekorací na Dušičky, Halloween, adventní období a Vánoce. Najdete zde zajímavé návody a inspirace na adventní věncevánoční dekorace, domácí recepty na vánoční cukrovívánočkuvánoční perníčky

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru