Adventní věnec: DIY návod

Adventní věnec. Pokud hledáte jednoduchý adventní věnec na sváteční stůl a máte rádi přírodní doplňky, zkuste si jej sami vyrobit. Není to nijak obtížné a navíc budete mít radost z vlastnoručně vyrobené adventní dekorace.

Adventní věnce. Adventní věnce na stůl. Adventní věnce. Adventní věnec. Adventní věnce na dveře. Adventní svícen. Adventní svíčky. Adventní věnce inspirace. Adventní věnec na dveře. Netradiční adventní věnce. Adventní věnce inspirace. Adventní věnec na dveře. Netradiční adventní věnce. Adventní svícny. Vánoce. Vánoční dekorace. Vánoční věnce. Vánoční věnec. Vánoční věnec na stůl. Přírodní věnec. Přírodní adventní věnec. Návod. Video návod. Inspirace. Tvoření. Kreativní tvoření. Návod. Návody. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Dekorace na adventní věnec .Nápady na adventní věnce. Přírodní adventní věnec. Domácí výroba věnce. Jaké větve na adventní věnec. Advent.
Přírodní adventní věnec

Prohlédněte si video návod, jak vyrobit adventní věnec z přírodních materiálů. Věnec je zdobený větvičkami borovice a šiškami.

Inspirace na výrobu tohoto adventního věnce přišla na procházce. Všude kolem nás jsme viděli pod stromy spoustu olámaných větví po silných podzimních větrech. Sebrali jsme si několik větviček a šišek a už jsme věděli, z čeho bude náš letošní věnec. Korpus jsme si vyrobili z přísavníku, který nám roste na zahradě. 

Materiál a pomůcky

  • proutěný korpus
  • větvičky borovice
  • borovicové šišky
  • tavná pistole + náplň
  • křídová barva
  • svíčky (+ bodce)

Video návod

Návod

Nejprve si vyrobíme ozdobný korpus ze šlahounů přísavníku. Ozdobíme jej borovicovými větvičkami a šiškami.

Větvičky borovice si nastřiháme na menší kousky. Nemusíme je drátovat, stačí je jen zastrčit mezi proutky. Zastrčené v proutěném korpusu dobře drží.

Jak vyrobit adventní věnec. Dekorace na adventní věnec. Nápady na adventní věnce. Přírodní adventní věnec. Domácí výroba věnce. Jaké větve na adventní věnec. Advent. Adventní věnce. Adventní věnce na stůl. Adventní věnce. Adventní věnec. Adventní věnce na dveře. Adventní svícen. Adventní svíčky. Adventní věnce inspirace. Adventní věnec na dveře. Netradiční adventní věnce. Adventní věnce inspirace. Adventní věnec na dveře. Netradiční adventní věnce. Adventní svícny. Vánoce. Vánoční dekorace. Vánoční věnce. Vánoční věnec. Vánoční věnec na stůl. Přírodní věnec. Přírodní adventní věnec. Návod. Video návod. Inspirace. Tvoření. Kreativní tvoření. Návod. Návody. Adventní věnec výroba.
Šišky tupujeme bílou barvou

Šišky pro zvýraznění lehce natupujeme bílou křídovou barvou. Na korpus je přilepíme pomocí tavné pistole.

Adventní věnce inspirace. Adventní věnec na dveře. Netradiční adventní věnce. Adventní svícny. Vánoce. Vánoční dekorace. Vánoční věnce. Vánoční věnec. Vánoční věnec na stůl. Přírodní věnec. Přírodní adventní věnec. Návod. Video návod. Inspirace. Tvoření. Kreativní tvoření. Návod. Návody. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Dekorace na adventní věnec. Nápady na adventní věnce. Přírodní adventní věnec. Domácí výroba věnce. Jaké větve na adventní věnec. Advent. Adventní věnce. Adventní věnce na stůl. Adventní věnce. Adventní věnec. Adventní věnce na dveře. Adventní svícen. Adventní svíčky. Adventní věnce inspirace. Adventní věnec na dveře. Netradiční adventní věnce.
Adventní věnec na stůl

Svíčky nasadíme na bodce a rozmístíme na věnec nebo je postavíme na podložku do středu věnce.

Hořící svíčky nenechávejte nikdy bez dozoru!

Nápady na adventní věnce. Přírodní adventní věnec. Domácí výroba věnce. Jaké větve na adventní věnec. Advent. Adventní věnce. Adventní věnce na stůl. Adventní věnce. Adventní věnec. Adventní věnce na dveře. Adventní svícen. Adventní svíčky. Adventní věnce inspirace. Adventní věnec na dveře. Netradiční adventní věnce. Adventní věnce inspirace. Adventní věnec na dveře. Netradiční adventní věnce. Adventní svícny. Vánoce. Vánoční dekorace. Vánoční věnce. Vánoční věnec. Vánoční věnec na stůl. Přírodní věnec. Přírodní adventní věnec. Návod. Video návod. Inspirace. Tvoření. Kreativní tvoření. Návod. Návody. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Dekorace na adventní věnec.
Adventní věnec

Video návody a video recepty najdete souhrnně ZDE

Hledáte inspirace a návody na vánoční dekorace? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní vánoční výzdobu podle našich originálních návodů a nápadů. Najdete zde zajímavé návody a inspirace na originální adventní věncevánoční dekorace, recepty na vánoční cukrovívánočkuvánoční perníčky

Naleznete zde také DIY návody, nápady a inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru