Vánoční věnec: Efektní vánoční výzdoba

Vánoční věnec. Jednoduchý věnec z přírodních materiálů, který můžete použít na dveře i na stůl. Vánoční věnec můžete nechat takto jednoduchý minimalistický, nebo si jej dozdobit dle svého vkusu.

Vánoce. Vánoční dekorace. Vánoční věnce. Vánoční věnec. Vánoční věnec na stůl. Přírodní věnec. Přírodní adventní věnec. Návod. Video návod. Inspirace. Tvoření. Kreativní tvoření. Návod. Návody. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Dekorace na adventní věnec. Domácí výroba věnce. Vánoční výzdoba. Jednoduchý vánoční věnec. Vánoční věnec na dveře. Věnec na stůl. Venkovní vánoční věnec. Výroba věnce. Vánoční tvoření. Přírodní vánoční výzdoba. Venkovní vánoční výzdoba.
Vánoční věnec na dveře

Vánoční věnec je vyrobený z čerstvých smrkových větviček. Dozdobený je drobnými červenými vánočními ozdobami a mašlí. Dostali jsme několik větví od sousedů, kteří poráželi starý smrk a využili jsme je na tvoření vánoční výzdoby.

Materiál

  • korpus na věnec
  • smrkové větvičky
  • vánoční ozdoby
  • drátek
  • kleště
  • mašle

Video návod

Návod

Vánoční věnec je vázaný na proutěný základní korpus z přísavníku. Nastřiháme si jednotlivé větvičky tak, aby měly podobnou délku. Je to přírodní materiál, každá má jiný tvar.

Nadrátujeme si drobné vánoční ozdoby. Drátek dlouhý cca 25 cm protáhneme očkem ozdoby. Omotáme jej kolem její spodní části. oba konce drátku stočíme a ozdobu tak upevníme.

Větvičky navazujeme postupně po celém obvodu věnce tak, aby překryly celý korpus, jak můžete vidět na video návodu. Větvičky skládáme „lícovou“ stranou směrem nahoru. Mezi větvičky nepravidelně navazujeme drobné vánoční ozdoby.

Vánoční výzdoba. Vánoce. Vánoční dekorace. Vánoční věnce. Vánoční věnec. Vánoční věnec na stůl. Přírodní věnec. Přírodní adventní věnec. Návod. Video návod. Inspirace. Tvoření. Kreativní tvoření. Návod. Návody. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Dekorace na adventní věnec. Domácí výroba věnce. Jednoduchý vánoční věnec. Vánoční věnec na dveře. Věnec na stůl. Venkovní vánoční věnec. Výroba věnce. Vánoční tvoření. Přírodní vánoční výzdoba. Venkovní vánoční výzdoba.
Větvičky navazujeme na korpus

Vánoční věnec můžeme dozdobit mašlí nebo jinými dekoracemi dle svého vkusu. Použít jej můžeme jako vánoční výzdobu na dveře, na stěnu či na stůl.

Vánoční věnec na dveře. Vánoce. Vánoční dekorace. Vánoční věnce. Vánoční věnec. Vánoční věnec na stůl. Přírodní věnec. Přírodní adventní věnec. Návod. Video návod. Inspirace. Tvoření. Kreativní tvoření. Návod. Návody. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Dekorace na adventní věnec. Domácí výroba věnce. Vánoční výzdoba. Jednoduchý vánoční věnec. Věnec na stůl. Venkovní vánoční věnec. Výroba věnce. Vánoční tvoření. Přírodní vánoční výzdoba. Venkovní vánoční výzdoba.
Vánoční věnec

Video návody a video recepty najdete souhrnně ZDE

Tvoříte a hledáte inspirace a návody na vánoční výzdobu a vánoční dekorace? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní vánoční výzdobu podle našich originálních návodů a nápadů. Najdete zde zajímavé návody a inspirace na originální adventní věncevánoční dekorace, recepty na vánoční cukrovívánočkuvánoční perníčky

Prohlédnout a vyzkoušet si můžete DIY návody, nápady a inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru