Velikonoční dekorace z obyčejné krabice

Chystáte velikonoční dekorace a hledáte inspiraci? Velikonoční zajíček je symbolem svátků jara. Můžete si jej vytvořit z papíru, přesněji z kartonové krabice. Inspiraci, jak si tyto velikonoční zajíčky vyrobit najdete v následujícím video návodu.

Velikonoce. Velikonoční dekorace inspirace. Nápady na velikonoční dekorace. Velikonoce dekorace. Velikonoční dekorace. Velikonoční zajíček. Velikonoční zajíček šablona. Velikonoční zajíc z papíru. Velikonoční zajíček z papíru. Dekorace na Velikonoce. Velikonoční zajíček dekorace. Velikonoční tvoření. Dekorace z papíru. Papírové dekorace. Návod na dekorace z papíru. Výrobky z papíru. Velikonoční zajíc z kartonu. Tvoření velikonoční dekorace. Jarní dekorace. Inspirace. Výroba velikonoční dekorace. Velikonoční dekorace do bytu. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Návod. Návody. Šablona. Pdf šablona. Velikonoční zajíčci. Velikonoční výzdoba. Velikonoční svátky. DIY návody. Velikonoční zajíček výroba.
Velikonoční zajíčci

Návod velikonoční dekorace

Velikonoční dekorace je vytvořená z použitých krabic. Pokud máte doma prázdné kartonové krabice, nemusíte je vyhazovat. Můžete si z nich vytvořit roztomilé velikonoční zajíčky.

Materiál

  • měkké kartonové krabice
  • lepidlo na papír
  • štětec
  • hmota „stěnusprav“
  • stěrka
  • provázek
  • nůžky
  • zavařovačka

Příprava

Připravíme si šablony a z měkkých kartonových krabic vystřihneme jednotlivé zajíčky. Na každého vystřihneme cca 8-9 zajíčků (podle síly použitého kartonu).

Lepení

Jednoho zajíčka položíme na podložku, po celé ploše jej potřeme lepidlem a přesně na něj položíme dalšího. Takto lepíme jednu vrstvu po druhé. Slepené zajíčky, po celé ploše zatížíme (třeba knihou) a necháme zaschnout.

Velikonoční dekorace inspirace. Velikonoce. Nápady na velikonoční dekorace. Velikonoce dekorace. Velikonoční dekorace. Velikonoční zajíček. Velikonoční zajíček šablona. Velikonoční zajíc z papíru. Velikonoční zajíček z papíru. Dekorace na Velikonoce. Velikonoční zajíček dekorace. Velikonoční tvoření. Dekorace z papíru. Papírové dekorace. Návod na dekorace z papíru. Výrobky z papíru. Velikonoční zajíc z kartonu. Tvoření velikonoční dekorace. Jarní dekorace. Inspirace. Výroba velikonoční dekorace. Velikonoční dekorace do bytu. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Návod. Návody. Šablona. Pdf šablona. Velikonoční zajíčci. Velikonoční výzdoba. Velikonoční svátky. DIY návody. Velikonoční zajíček výroba.
Výroba velikonoční dekorace

Nanášení hmoty

Zajíčky potřeme stěrkou po celém obvodu a jedné ploše. Jako podložku můžeme použít širší zavařovačku, abychom důkladně nanesli hmotu po celé hraně. Necháme zaschnout. Zajíčka natřeme z druhé strany a opět jej necháme zaschnout. Hmotu úplně nezahlazujeme, vytvoříme tak hrubý rustikální povrch.

Zdobení

Uvážeme mašličky a máme hotovo. Velikonoční zajíčky z papíru si může každý dozdobit dle svého vkusu.

Video návod

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě.

Líbila se vám velikonoční dekorace z papíru a zajímají vás další návody na originální jarní a velikonoční dekorace? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní netradiční výzdobu podle našich návodů a nápadů. Naleznete zde také DIY návody, nápady na bytové a zahradní dekorace i inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru