Přání k narozeninám: DIY návod

DIY návod, jak rychle a jednoduše vyrobit originální papírové přání k narozeninám i dalším příležitostem. V průběhu roku se naskytne mnoho možností, ke kterým můžeme milé ručně vyrobené přání darovat. Baví vás tvoření z papíru? Můžete se inspirovat naším návodem, jak papírové přáníčko vyrobit a ozdobit.

Přání k narozeninám. Přání. Přáníčka. Přáníčka k narozeninám. Přáníčka k svátku. Přání a přáníčka. Levandule. Dekorace levandule. Sušená levandule. Sušené květiny. Dekorace z levandule. Blahopřání. Výroba přáníček. Výroba papírových přáníček. Papírové přáníčko. Papírová přáníčka. Ručně vyrobené přáníčko. Návod na přání k narozeninám. Ručně vyrobené přání k narozeninám. Jak vyrobit přání k narozeninám. Výroba přáníčka. Homemade papírová přání. Inspirace. Ručně vyráběné. Veganské. Blahopřání k narozeninám. Blahopřání k svátku. Blahopřání k svatbě. Svatební blahopřání. Vánoční blahopřání. Den matek. Přání den matek. Přání na den matek. Den matek přání. Den matek přáníčka. Den matek přáníčko. Den matek přáníčka z papíru. Den matek výroba přáníčka. Pro maminku.
Přání k narozeninám s levandulí

Papírové přání k narozeninám můžeme velmi jednoduše sami vyrobit. Stačí nám k tomu kvalitní papír vyšší gramáže. Barvu papíru volíme dle příležitosti a vkusu obdarovaného. Papírová přáníčka zdobíme sušenými květinami. Pokud chceme tato milá přáníčka vyrábět, musíme si sušené kytičky koupit nebo si je sami nasušit. Je třeba na to myslet včas a kytičky na výrobu si v průběhu roku nasušit. Návod můžeme použít na výrobu originálního přání k narozeninám, k svátku, ke dni matek, ke svatbě, MDŽ, k Valentýnu i Vánocům a dalším příležitostem.

Materiál

  • kvalitní papír formátu A4 vyšší gramáže (barevný)
  • pravítko
  • řezák
  • sušené květiny nebo listy
  • provázek (stužka, krajka..)
  • nůžky

Video návod

Návod

Na výrobě přání není vůbec nic složitého. Nejdříve si připravíme základ přáníčka, který následně ozdobíme. K výrobě používáme kvalitní papír formátu A4 (210 x 297 mm).

Vždy záleží na příležitosti a osobě, které chceme přáníčko věnovat. Podle toho volíme barvu i danou přízdobu. K výrobě papírového přáníčka použijeme několik sušených květin, trav, bylinek, větviček… Výroba papírových přáníček zdobených sušenými květinami je velmi jednoduchá a rychlá.

Na výrobu tohoto přání byla použita sušená levandule.

Papír přeložíme přesně na polovinu. Rozevřeme jej. Přání se rozevírá tak, že jeho hřbet máme na levé straně. Proto jeho levou vnější stranu zdobíme a na pravou vnitřní píšeme text.

Na levé straně si rozměříme a prořízneme vodorovné otvory potřebné pro zasunutí kytiček. Odměříme si první průřez ve vzdálenosti 100 mm od horního okraje a spodní průřez 80 mm od spodního okraje. Šířka průřezů je 50 mm od levého i pravého bočního okraje. Vznikne nám úzký proužek 30 mm vysoký a 48 mm široký.

Přání. Přáníčka. Přání k narozeninám. Přáníčka k narozeninám. Přáníčka k svátku. Přání a přáníčka. Levandule. Dekorace levandule. Sušená levandule. Sušené květiny. Dekorace z levandule. Blahopřání. Výroba přáníček. Výroba papírových přáníček. Papírové přáníčko. Papírová přáníčka. Ručně vyrobené přáníčko. Návod na přání k narozeninám. Ručně vyrobené přání k narozeninám. Jak vyrobit přání k narozeninám. Výroba přáníčka. Homemade papírová přání. Inspirace. Ručně vyráběné. Veganské. Blahopřání k narozeninám. Blahopřání k svátku. Blahopřání k svatbě. Svatební blahopřání. Den matek. Přání den matek. Přání na den matek. Den matek přání. Den matek přáníčka. Den matek přáníčko. Den matek přáníčka z papíru. Den matek výroba přáníčka. Pro maminku. Vánoční blahopřání.
Rozměříme průřezy

Na proužek můžeme napsat třeba číslici, jméno, příležitost, ke které přání věnujeme (k narozeninám, k svátku, ke dni matek, ke svatbě, k promoci….), vhodný krátký citát, apod… Z přední strany je tak patrné, k jaké příležitosti je přání věnováno. Na pravé straně po otevření, vepíšeme vlastní text, osobní přání, věnování…

Jakmile máme základ přáníčka hotový, pustíme se do jeho zdobení. Vezmeme malý svazeček sušených kvítků, svážeme je volně provázkem nebo stužkou a uděláme mašličku. Zastřihneme konce kytiček na potřebnou délku. Celou dekoraci opatrně prostrčíme ve směru shora dolů vytvořenými průřezy na přední straně přáníčka.

Přání k narozeninám. Blahopřání. Výroba přáníček. Výroba papírových přáníček. Papírové přáníčko. Papírová přáníčka. Ručně vyrobené přáníčko. Návod na přání k narozeninám. Ručně vyrobené přání k narozeninám. Jak vyrobit přání k narozeninám. Výroba přáníčka. Homemade papírová přání. Inspirace. Ručně vyráběné. Veganské. Blahopřání k narozeninám. Blahopřání k svátku. Blahopřání k svatbě. Svatební blahopřání. Vánoční blahopřání. Přání. Přáníčka. Přáníčka k narozeninám. Přáníčka k svátku. Přání a přáníčka. Levandule. Dekorace levandule. Sušená levandule. Sušené květiny. Dekorace z levandule. Den matek. Přání den matek. Přání na den matek. Den matek přání. Den matek přáníčka. Den matek přáníčko. Den matek přáníčka z papíru. Den matek výroba přáníčka. Pro maminku.
Květinové přání k narozeninám

Inspirace, nápady a návody na tvoření dekorací po celý rok. Dekorace do bytu a zahrady i návody tvořené z různých materiálů. Inspirace a návody na tvoření s dětmi.

Výborné a vyzkoušené domácí recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru