Jarní dekorace na stůl

Jarní dekorace na stůl můžeme aranžovat mnoha různými způsoby. Jednou z možností je aranžmá ve skleněné nádobě, které vytvoří krásný vizuální efekt. Inspiraci, jak si jej vyrobit najdete v následujícím video návodu.

Jarní dekorace na stůl. Jarní dekorace na stůl inspirace. Jarní dekorace. Dekorace na stůl. Velikonoční dekorace. Dekorace do bytu. Bytová dekorace. Narcisky. Narcisy. Dekorace stolu. Dekorace ve skle. Dekorace ve skleněné nádobě. Dekorace do vázy. Velikonoční tvoření. Velikonoční výzdoba. Jarní květiny tvoření. Jarní kvetoucí květiny. Velikonoce. DIY návody. Jarní výzdoba. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření. Návod. Video návod. Návody. Kreativní tvoření. DIY návody. Inspirace. Dekorace z břízy. Nápady na dekorace z břízy. Přírodní dekorace. Boho styl. Dekorace v boho stylu. Boho styl bydlení. Styl boho. Boho styl dekorace.
Jarní dekorace ve skleněné nádobě

Narcisy a další cibuloviny najdeme v nabídce mnoha obchodů. Jarní dekoraci si tak můžeme snadno a rychle sami vyrobit.

Video návod

Návod

Výzdoba z břízy a narcisů ve skleněné nádobě je krásná jarní dekorace na stůl v jednoduchém přírodním stylu. Skleněná nádoba nám umožňuje pozorovat, jak rostliny rostou a kvetou.

Materiál

  • skleněné dózy (menší, větší)
  • narcisky
  • březové větvičky
  • drobné kamínky
  • lýko
  • LED světelný řetěz

Příprava

Základ dekorace tvoří dvě nádoby, které se dají vložit do sebe a mezi nimi je dostatečný prostor pro dekoraci.

Březové proutí

Větvičky na tvoření snadno sesbíráme na zemi pod každou velkou břízou. Jsou křehké a při větru se odlamují.

Aranžování

Na dno velké nádoby nasypeme drobné kamínky. Stočíme tenké proutky břízy a vložíme je do nádoby. Narcisky vyndáme z květináče a přesadíme je do menší skleněné nádoby, kterou vložíme do středu velké dózy. Kolem narcisek zapícháme březové větvičky a obtočíme světelný řetěz. Hrdlo nádoby ovážeme lýkem, uvážeme mašličku a máme dekoraci hotovou.

Jarní dekorace. Jarní dekorace na stůl. Jarní dekorace na stůl inspirace. Dekorace na stůl. Velikonoční dekorace. Dekorace do bytu. Bytová dekorace. Narcisky. Narcisy. Dekorace stolu. Dekorace ve skle. Dekorace ve skleněné nádobě. Dekorace do vázy. Velikonoční tvoření. Velikonoční výzdoba. Jarní květiny tvoření. Jarní kvetoucí květiny. Velikonoce. DIY návody. Jarní výzdoba. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření. Návod. Video návod. Návody. Kreativní tvoření. DIY návody. Inspirace. Dekorace z břízy. Nápady na dekorace z břízy. Přírodní dekorace. Boho styl. Dekorace v boho stylu. Boho styl bydlení. Styl boho. Boho styl dekorace.
Jarní dekorace s narcisy

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě.

Líbil se vám jarní dekorace ve skleněné nádobě a zajímají vás inspirace a návody na originální jarní a velikonoční dekorace? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní netradiční výzdobu podle našich návodů a nápadů. Naleznete zde také DIY návody, nápady na bytové a zahradní dekorace i inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru