Tvoříme s dětmi vánoční dekorace na stůl

Vánoční dekorace na stůl vyrobená z barevných papírů. Hledáte inspiraci na originální vánoční dekorace na stůl a vánoční tvoření s dětmi? Můžete se inspirovat naším návodem na vánoční prostírání a využít přiložené šablony pro jeho výrobu. Vánoční stromeček, jako kapsička na příbor, krásně ozdobí váš sváteční stůl. Vánoční tvoření s dětmi může přinést spoustu zábavy pro celou rodinu.

Výroba vánoční dekorace na stůl. Vánoční dekorace svícny na stůl. Levné vánoční dekorace. Vánoční výzdoba. Krásné vánoční dekorace. Vánoční stromek. Vánoční stromeček. Moderní vánoční dekorace na stůl. Vánoční dekorace na stůl inspirace. Vánoční dekorace. DIY. Vánoční dekorace na stůl. Vánoční dekorace výroba. Výroba vánoční dekorace. Vánoční dekorace inspirace. Výroba vánočních dekorací. Návod. Vánoční tvoření s dětmi: Vánoční stromeček. Vánoční tvoření z papíru. Vánoční dekorace z papíru. Vánoční výrobky z papíru. Výroba vánoční dekorace z papíru.
Vánoční dekorace na stůl

Děti budou mít jistě radost z těchto barevných vánočních stromečků, obzvlášť pokud se budou moci samy zapojit do jejich tvoření. Výroba této vánoční dekorace z papíru není nijak složitá. Tvoření podle návodu jistě zvládnou děti, které již umí samostatně pracovat s nůžkami. Ty menší zvládnou přilepit hvězdičky. Řetízek nebo stužku na dekoraci si každý vybere podle svého vkusu.

Tato vánoční dekorace na stůl je vyrobena velmi rychle. Výrobu zvládnou i úplní začátečníci.

Použitý materiál

  • barevné čtvrtky vyšší gramáže
  • šablona pdf
  • nůžky na papír / řezací nůž
  • pracovní podložka
  • měkká tužka / bílá tužka
  • ozdobný řetízek / ozdobná stužka

Šablona ke stažení

Vánoční dekorace. DIY. Vánoční dekorace na stůl. Vánoční dekorace výroba. Výroba vánoční dekorace. Vánoční dekorace inspirace. Výroba vánočních dekorací. Vánoční dekorace na stůl inspirace. Výroba vánoční dekorace na stůl. Vánoční dekorace svícny na stůl. Moderní vánoční dekorace na stůl. Vánoční tvoření s dětmi: Vánoční stromeček. Vánoční vyrábění s dětmi. Vánoční tvoření pro děti. Vánoční prostírání. Vánoční ubrusy a prostírání. Vánoční prostírání na stůl. Prostírání vánoční. Papírové vánoční prostírání. Vánoční ubrus a prostírání. Vánoční prostírání stolu. Vánoční výzdoba. Vánoční výzdoba inspirace. Vánoční výzdoba na stůl. Vánoční výzdoba z papíru.
Připravíme si šablonu

Návod

Nejprve si vyrobíme šablonu stromečku, podle připravené Pdf přílohy. Šablonu stromečku a hvězdičky vytiskneme a přesně vystřihneme.

Měkkou tužkou nebo bílou tužkou pečlivě obkreslíme na připravené barevné čtvrtky.

Z barevných čtvrtek si pečlivě vystřihneme jednotlivé stromečky a hvězdy. Opatrně vystřihneme nebo vyřízneme štěrbiny na stromečku určené na vkládání příboru. Štěrbiny jsou vyznačeny na šabloně. Zkontrolujeme, jak přesně máme stromeček vystřižený. Pokud někde vidíme zbytek tužky, tak jej lehce vygumujeme. V levé horní a v pravé spodní části stromečku vystřihneme malé zářezy na upevnění řetízku nebo stužky.

Vánoční prostírání. Vánoční ubrusy a prostírání. Vánoční prostírání na stůl. Prostírání vánoční. Papírové vánoční prostírání. Vánoční ubrus a prostírání. Vánoční prostírání stolu. Vánoční výzdoba. Vánoční výzdoba inspirace. Vánoční výzdoba na stůl. Vánoční výzdoba z papíru. DIY. Vánoční tvoření s dětmi. Vánoční dárky pro děti. Vánoční vyrábění s dětmi. Vánoční tvoření pro děti. Vánoční stromeček. Vánoční dekorace. DIY. Vánoční dekorace na stůl. Vánoční dekorace výroba. Výroba vánoční dekorace. Vánoční dekorace inspirace. Výroba vánočních dekorací.Vánoční dekorace na stůl inspirace. Výroba vánoční dekorace na stůl. Vánoční dekorace svícny na stůl. Moderní vánoční dekorace na stůl.
Vystřihneme stromeček

Připravíme si ozdobné řetízky nebo stužky dle svého výběru. Stačí nám cca 70 cm řetízku nebo stužky na jeden stromeček. Ozdobný řetízek lehce zajistíme v připraveném zářezu za poslední kuličku, omotáme jej kolem stromečku. Na horním konci jej zajistíme v druhém zářezu a zbytek řetízku odstřihneme. Pokud na dekoraci zvolíme stužku, tak její konce provlékneme těmito zářezy a zezadu je zajistíme pomocí lepidla nebo lepicí pásky.

Vánoční tvoření z papíru. Vánoční dekorace z papíru. Vánoční výrobky z papíru. Výroba vánoční dekorace z papíru. Levné vánoční dekorace. Vánoční výzdoba. Krásné vánoční dekorace. Vánoční stromek. Vánoční stromeček. Návod. Návody. DIY. Vánoční tvoření s dětmi. Vánoční dárky pro děti. Vánoční vyrábění s dětmi. Vánoční tvoření pro děti. Vánoční prostírání stolu. Vánoční výzdoba. Vánoční výzdoba inspirace. Vánoční výzdoba na stůl. Vánoční výzdoba z papíru. Vánoční výzdoba levně.
Stromeček ozdobíme řetízkem

Na špičku stromečku nalepíme hvězdu a vánoční prostírání máme hotové.

Na řetízky nebo stužky můžeme navléknout jmenovky hostů, které vyrobíme z odstřižků papíru.

Papírové vánoční stromečky položíme na připravené talíře, do štěrbin vložíme příbory a můžeme servírovat.

Vánoční dekorace na stůl inspirace. Výroba vánoční dekorace na stůl. Vánoční dekorace svícny na stůl. Moderní vánoční dekorace na stůl. Vánoční dekorace. DIY. Vánoční dekorace na stůl. Vánoční dekorace výroba. Výroba vánoční dekorace. Vánoční dekorace inspirace. Výroba vánočních dekorací. Levné vánoční dekorace. Vánoční výzdoba. Krásné vánoční dekorace. Vánoční stromek. Vánoční stromeček. Vánoční tvoření s dětmi. Vánoční dárky pro děti. Vánoční vyrábění s dětmi. Vánoční tvoření pro děti. Návod. Návody. DIY. Vánoční tvoření z papíru. Vánoční dekorace z papíru. Vánoční výrobky z papíru. Výroba vánoční dekorace z papíru.
Vánoční dekorace na stůl je hotová

Dekorace na vánoční stůl je hotová! Výroba tohoto vánočního stromečku  je velmi snadná a dětem se bude jistě líbit. Zvláště, když se mohou samy tvoření zúčastnit. Vánoční tvoření s dětmi je velmi zábavné a může to být pro nás skvělá relaxace.

Návody na vánoční dekorace. Návody a inspiraci na tvoření vánočních ozdob z voskuslaného těstastudeného porcelánuvýrobu svíčekvánoční perníčky a mnoho dalších DIY návodů a nápadů. Mnohé z těchto vánočních dekorací jsou děti schopné bez problému zvládnout.

Pečete s dětmi? Inspirujte se našimi lineckými stromečky a dalšími vánočními recepty.

Vánoční tvoření s dětmi je skvělý způsob, jak strávit předvánoční čas se svými dětmi nebo vnoučaty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru