Vánoční náušnice

Máte skvělý vánoční svetr a nemáte jej čím doplnit? Vyrobte si originální vánoční náušnice. Budete je mít v mžiku hotové a rozhodně s nimi zabodujete. Můžete je vyrobit pro sebe i své kamarádky, pro které je můžete přichystat jako drobný vánoční dárek.

Vánoční koule. Vánoční baňky.  Vánoční dárky DIY. Levný vánoční dárek DIY. Náušnice s vánočním motivem. Náušnice vánoční. Vánoční kouličky náušnice. Výroba náušnic. Náušnice ruční výroba. Náušnice vánoce. Vánoční motiv. Dámské vánoční náušnice. Lesklé banky. Skleněné vánoční ozdoby. Bižuterní komponenty. Náušnice. Dětské náušnice. Visací náušnice. Dámské náušnice. Náušnice levné. Vánoční bižuterie. Návod. DIY. Bižuterie s vánoční tématikou. Vánoční šperky. Šperky s vánočním motivem. Výroba bižuterie. Vánoční tvoření návody. Výroba vánočních ozdob.
Vánoční náušnice.

Také se vám stává, že přesně víte, co si chcete kou

pit, hledáte v obchodech, ale žádný produkt neodpovídá vašim představám? Nemůžete jej za žádnou cenu sehnat a tak si jej jednoduše vyrobíte sami? Přesně tak vznikl i tento návod na vánoční náušnice.

Materiál

  • malé vánoční ozdoby
  • háčky na výrobu náušnice (afroháčky)

Návod

Vánoční náušnice vyrobíme velmi rychle. K jejich výrobě použijeme bižuterní komponenty na výrobu náušnic (afroháčky) a malé vánoční ozdoby. 

Vánoční náušnice. Vánoční koule. Vánoční tvoření. s dětmi. DIY vánoční dárek.  Vánoční dárky DIY. Levný vánoční dárek DIY. Náušnice s vánočním motivem. Náušnice vánoční. Vánoční kouličky náušnice. Výroba náušnic. Náušnice ruční výroba. Náušnice vánoce. Vánoční motiv. Dámské vánoční náušnice. Lesklé banky. Skleněné vánoční ozdoby. Bižuterní komponenty. Náušnice. Dětské náušnice. Visací náušnice. Dámské náušnice. Náušnice levné. Vánoční bižuterie. Návod. DIY. Bižuterie s vánoční tématikou. Vánoční šperky. Šperky s vánočním motivem. Výroba bižuterie. Vánoční tvoření návody. Výroba vánočních ozdob.
Vánoční baňky

Pokud se zrovna nezabýváme výrobou bižuterie, nemáme tyto komponenty a nemáme ani čas si je pořídit, nevadí. Bez problému můžeme recyklovat jakékoli vyřazené náušnice a bižuterní háčky potřebné na výrobu vánočních náušnic z nich použít.

Návod

Vezmeme malou vánoční ozdobu a opatrně z ní vyvlékneme očko na zavěšení i s kovovým kaplíkem.

Tento závěs z vánoční ozdoby rozebereme. Dáme si zvlášť drátek a zvlášť kaplík.

Vánoční tvoření s dětmi. DIY vánoční dárek. Levný vánoční dárek. Vlastnoručně vyrobený dárek. Vánoční koule. Vánoční baňky. Náušnice s vánočním motivem. Náušnice vánoční. Vánoční kouličky náušnice. Výroba náušnic. Náušnice ruční výroba. Náušnice vánoce. Vánoční motiv. Dámské vánoční náušnice. Lesklé banky. Skleněné vánoční ozdoby. Bižuterní komponenty. Náušnice. Dětské náušnice. Visací náušnice. Dámské náušnice. Náušnice levné. Vánoční bižuterie. Návod. DIY. Bižuterie s vánoční tématikou. Vánoční šperky. Šperky s vánočním motivem. Výroba bižuterie. Bižuterní komponenty. Afroháčky. Komponenty náušnice. Očko na vánoční ozdoby s kaplíkem. Záponky s kaplíkem. Očka na baňky.
Výroba vánoční bižuterie

Vezmeme drátek z ozdoby a provlékneme jej na očkem bižuterního háčku na výrobu náušnice. Drátek lehce stlačíme a navlékneme na něj kaplík od vánoční ozdoby. Vezmeme samotnou baňku od ozdoby, stlačíme pružné drátky k sobě a opatrně sesadíme vánoční ozdobu. Takto jednoduše si vyrobíme krásné a originální vánoční náušnice.

Vánoční koule. Vánoční dárky DIY. Levný vánoční dárek DIY. Vánoční tvoření s dětmi. Vánoční baňky. Náušnice s vánočním motivem. DIY dárek. Náušnice vánoční. Vánoční kouličky náušnice. Výroba náušnic. Náušnice ruční výroba. Náušnice vánoce. Vánoční motiv. Dámské vánoční náušnice. Lesklé banky. Skleněné vánoční ozdoby. Bižuterní komponenty. Náušnice. Dětské náušnice. Visací náušnice. Dámské náušnice. Náušnice levné. Vánoční bižuterie. Návod. DIY. Bižuterie s vánoční tématikou. Vánoční šperky. Šperky s vánočním motivem. Výroba bižuterie.
Vánoční dárek na poslední chvíli

Vánoční náušnice si můžeme vyrobit v různých barvách. Bez problému je zvládnou vyrobit i malé tvořilky.

Náušnice si vyrobíme pro sebe nebo jich můžeme vyrobit víc a použít je jako stylový a levný vánoční dárek pro kamarádky. Jistě z nich budou nadšené. 

Jak vyrobit dárek na poslední chvíli? Inspirace na levný vánoční dárek.

Prohlédněte si i naše další návody na vánoční dekorace. Najdete zde inspiraci a návody na tvoření vánočních ozdob z voskuslaného těstastudeného porcelánuvýrobu svíčekvánoční perníčky, věnce, dekorace na stůl a mnoho dalších DIY návodů a nápadů. Mnohé z těchto vánočních dekorací jsou děti schopné bez problému zvládnout.

Pečete s dětmi? Inspirujte se našimi lineckými stromečky a dalšími vánočními recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru