DIY dárek: stojánek na fotku

DIY dárek. Rádi byste darovali originální, vlastnoručně vyrobený dárek a hledáte inspiraci? Zde je tip na dárek na poslední chvíli a jednoduchý návod, jak jej vyrobit.

DIY dárky. Tipy na dárky. Levné dárky. Kreativní dárky pro ženy. Vlastnoručně vyrobené dárky. Ručně vyrobené dárky. Narozeninové dárky. DIY dárky. Valentýnské dárky. Dárky pro něj. DIY vánoční dárky. Tvoření srdce. Dárek k Valentýnu. Rámečky na fotky. Rámečky na obrázky. Rámeček na fotky. Rámečky na fotografie. Rámečky. Rámeček. Stojánek na fotky. Stojánky na fotky. Stojánek na fotku. Držák na fotky. Tvoření. Tvoření srdce. Vyrábění doplňky. Na stůl. Ruční výrobky. Dekorace srdce. DIY tvoření. Návod na tvoření.
Stojánek na fotku

Nyní se stojánek skvěle hodí, jako dárek k Valentýnu.

Stojánek na fotku můžete darovat i kdykoliv během roku při různých příležitostech.

Vyrobíme si velmi jednoduchý originální stojánek na fotku nebo přání k Valentýnu. Stojánek doplníme hezkou společnou fotografií v běžném formátu nebo oříznutou do tvaru srdce. Zvládne jej vyrobit i úplný začátečník.

Materiál

  • žíhaný drát o průměru min 1 mm
  • kleště
  • větší kámen
  • nůžky
  • smirkový papír
  • fotka
Ručně vyrobené dárky. DIY dárky. Tipy na dárky. Levné dárky. Kreativní dárky pro ženy. Vlastnoručně vyrobené dárky. Narozeninové dárky. DIY dárky. Valentýnské dárky. Dárky pro něj. DIY vánoční dárky. Tvoření srdce. Dárek k Valentýnu. Rámečky na fotky. Rámečky na obrázky. Rámeček na fotky. Rámečky na fotografie. Rámečky. Rámeček. Stojánek na fotky. Stojánky na fotky. Stojánek na fotku. Držák na fotky. Tvoření. Tvoření srdce. Vyrábění doplňky. Na stůl. Ruční výrobky. Dekorace srdce. DIY tvoření. Návod na tvoření.
Materiál na výrobu

Návod

Odstřihneme si drát v potřebné délce cca 1 metr. Záleží na velikosti kamene a výšce stojánku. Obrousíme si oba ostré konce. Drát „přetáhneme“ přes kousek dřeva, tím jej srovnáme i prohřejeme a bude tvárnější.

Tvarování srdíček

Začneme tvarovat dvě do sebe vložená srdíčka, která na stojánku tvoří sponu na fotografii.

Nejprve vytvarujeme menší vnitřní srdíčko. Začneme jeho boční rovnou částí, potom vytvarujeme oba obloučky. Ke tvarování obloučků můžeme použít silnější fix nebo jiný kulatý předmět. Pokračujeme druhou boční stranou do špičky.

DIY dárky. Valentýnské dárky. Dárky pro něj. DIY vánoční dárky. Tvoření srdce. Dárek k Valentýnu. Rámečky na fotky. Rámečky na obrázky. Rámeček na fotky. Rámečky na fotografie. Rámečky. Rámeček. Stojánek na fotky. Stojánky na fotky. Stojánek na fotku. Držák na fotky. Tvoření. Tvoření srdce. Vyrábění doplňky. Na stůl. Ruční výrobky. Dekorace srdce. DIY tvoření. Návod na tvoření. DIY dárky. Tipy na dárky. Levné dárky. Kreativní dárky pro ženy. Vlastnoručně vyrobené dárky. Ručně vyrobené dárky. Narozeninové dárky.
Tvarujeme srdíčko

Srdíčko ve špičce neuzavíráme. Jeho spodní část (ve špičce) uděláme o trochu delší a začneme tvarovat větší vnější srdíčko. Špičku velkého srdíčka neuzavíráme.

Drátek zde jen lehce ohneme a pokračujeme rovnou částí stojánku. Rovnou část necháme tak dlouhou, jak chceme mít stojánek vysoký. V potřebné vzdálenosti drátek ohneme cca o 90°. Omotáme jej minimálně dvakrát kolem středu kamene. Konec drátku obtočíme kolem stojánku v místě ohnutí, podstrčíme jej pod překřížené drátky, ještě obtočíme a konec zamáčkneme dovnitř.

Stojánek doplníme hezkou společnou fotografií a „dárek na poslední chvíli“ máme hotový. Věnujeme jej partnerovi, partnerce. Je to jednoduchý, ručně vyrobený dárek, který potěší.

Stojánek se dá použít oboustranně s malým nebo velkým srdíčkem vpředu. Do tohoto stojánku je možné umístit i dvě různé fotografie najednou, pokud jej máme umístěný v prostoru, třeba na pracovním stole.

Tento vlastnoručně vyrobený dárek můžeme darovat nejen k Valentýnu, ale i kdykoliv během roku při jiné příležitosti…

Máte rádi DIY dekorace a tvoření? Prohlédněte si další návody, nápady a inspirace na kreativní tvoření po celý rok.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru