Dekorace z papíru: Krásná jednoduchá srdíčka

Dekorace z papíru se stává stále populárnějším způsobem, jak ozdobit svůj domov. Skládaná papírová srdíčka jsou krásná dekorace do bytu, kterou pořídíte za pár korun. Efektní na vzhled a jednoduchá na výrobu.

Výrobky z papíru. Tvoření z papíru. Srdíčko z papíru. Vyrábění z papíru. Srdíčka z papiru. Papírová srdíčka. Papír. Valentýn. Valentýnská srdíčka z papíru. Skládané srdíčko z papíru. Papírová srdíčka. Papírové srdíčka. Výroba papírových srdíček. Valentýnská srdíčka z papíru. Valentýnské srdíčko z papíru. Výrobky z papíru návod. Výrobky z papíru návody. Výrobky z papíru pro děti. Návody. Dekorace do bytu. Bytová dekorace. Dekorace z papíru. Ozdoby z papíru. DIY návody. Výroba ozdob z papíru. Ozdoby z papíru návod. Jak vyrobit ozdoby z papíru. Papírové ozdoby návody. Výroba papírové ozdoby. Výroba dekorace z papíru. Papírová srdce. Papírové srdíčko. Výroba papírové srdce. Srdce z papíru návod. Výroba papírového srdíčka. Srdce z papíru návod. Papírová srdce návod. Tvoření z papíru návod. Tvoření z papíru návody. Výrobky z papíru návody.
Skládaná papírová srdíčka

Dekorace z papíru jsou cenově snadno dostupné a kdykoliv je můžete jednoduše vyměnit. Srdíčka z papíru můžeme vytvořit v různých velikostech a barvách. Vypadají nádherně samostatně i jako doplněk jiných dekorací.

Návod na výrobu

Papírová srdíčka jsou velmi jednoduchá. Za pár minut je zvládne vyrobit i úplný začátečník.

Materiál

  • balící papír
  • nůžky
  • talíř/miska
  • lepidlo
  • zlatá nitka
  • pravítko
  • tužka

Šablona

Jako šablonu můžeme využít misku, talířek nebo hrnek.

Vystřihování

Vystřihneme papírový kruh a přeložíme jej napůl. Nakreslíme a odstřihneme půlkruh (kruhovou úseč). Výška úseče je necelá 1/3 poloměru kruhu.

Srdce z papíru návod. Výroba papírového srdíčka. Srdce z papíru návod. Papírová srdce návod. Tvoření z papíru návod. Tvoření z papíru návody. Výrobky z papíru návody. Výrobky z papíru. Tvoření z papíru. Srdíčko z papíru. Vyrábění z papíru. Srdíčka z papiru. Papírová srdíčka. Papír. Valentýn. Valentýnská srdíčka z papíru. Skládané srdíčko z papíru. Papírová srdíčka. Papírové srdíčka. Výroba papírových srdíček. Valentýnská srdíčka z papíru. Valentýnské srdíčko z papíru. Výrobky z papíru návod. Výrobky z papíru návody. Výrobky z papíru pro děti. Návody. Dekorace do bytu. Bytová dekorace. Dekorace z papíru. Ozdoby z papíru. DIY návody. Výroba ozdob z papíru. Ozdoby z papíru návod. Jak vyrobit ozdoby z papíru. Papírové ozdoby návody. Výroba papírové ozdoby. Výroba dekorace z papíru. Papírová srdce. Papírové srdíčko. Výroba papírové srdce.
Nakreslíme a odstřihneme půlkruh

Skládání srdíčka

Papír překládáme stále napůl, dokud nám nevznikne úzký proužek. Poskládaný papír roztáhneme a v naznačených hranách celý list pečlivě přeskládáme na “harmoniku“. Tu přeložíme napůl. Zde bude střed srdce. Mezi vlepíme zlatou nitku, která bude sloužit na zavěšení. Chvíli necháme lepidlo zatuhnout. Nakonec srdce rozevřeme a máme hotovo. Papírové srdce je dekorace či doplněk, který se dá využít na mnoho způsobů na větvičku, věnec, přáníčko, dárek, stěnu, dveře, okno… Můžeme jej zavěsit či nalepit dle svého vkusu.

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě.

Líbí se vám dekorace z papíru a zajímají vás návody na další originální dekorace? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní netradiční výzdobu podle našich návodů a nápadů. Naleznete zde také DIY návody, nápady na bytové a zahradní dekorace i inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru