Bylinková palička: Letní dekorace do kuchyně

Bylinková palička, dekorace do kuchyně, kterou můžete kdykoliv zužitkovat. Používáte a sušíte si kuchyňské bylinky? Uvažte si dekorativní bylinkové paličky. Můžete je použít pro sebe, nebo jako drobný dárek při pozvání na letní grilování k přátelům.

Venkovský styl. Dekorace do kuchyně. Inspirace na kuchyňské dekorace. Závěsné dekorace na dveře. Výroba dekorací. Výroba věnců. Výroba věnců návod. Floristika. DIY dekorace. Zahradní dekorace. Dekorace na dveře. Dveře dekorace. Jarní dekorace. Kreativní techniky. Palička z bylinek. Letní dekorace. Letní věnec. Bylinková palička. Jak skladovat sušené bylinky. Bylinky na sušení. Jak sušit bylinky v bytě. Jak sušit mátu. Jak sušit oregano. Jak skladovat bylinky. Pěstování bylinek. Provensálské bylinky. Základní bylinky. Víceleté bylinky. Nejznámější bylinky. Druhy bylinek. Oregano. Dobromysl. Šalvěj. Rozmarýn. Libeček. Tymián. Nápady na tvoření. Návody a nápady na tvoření. DIY nápady na tvoření. Dekorace. Dekorace do bytu. Dekorace na zeď. Bytové dekorace. Nápady na tvoření z přírodnin. Domácí tvoření. DIY výzdoba. DIY dárek. DIY česky. Boho styl. Provence styl. Provence dekorace.
Bylinková palička

Kuchyňské bylinky

Kuchyňské bylinky jsou základem pro chutné a zdravé recepty. Dodávají našemu jídlu specifickou nezaměnitelnou chuť a vůni. To je důvod, proč je pěstujeme a používáme. Bylinek vypěstujeme vždy více, než dokážeme v létě spotřebovat. Je třeba je zpracovat tak, abychom je mohli v kuchyni využívat i po zbytek roku. Sušíme je a zamrazujeme. Na sušené bylinky si můžeme vytvořit zajímavé dózy, nebo je nasušit „originálně“ a vytvořit si bylinkové paličky nebo bylinkový věnec. Bylinková palička je krásná, dekorativní a navíc můžeme bylinky z ní kdykoliv využít.

Jak sušit oregano. Jak skladovat bylinky. Pěstování bylinek. Provensálské bylinky. Základní bylinky. Víceleté bylinky. Nejznámější bylinky. Druhy bylinek. Oregano. Dobromysl. Šalvěj. Rozmarýn. Libeček. Tymián. Nápady na tvoření. Návody a nápady na tvoření. DIY nápady na tvoření. Dekorace. Dekorace do bytu. Dekorace na zeď. Bytové dekorace. Nápady na tvoření z přírodnin. Domácí tvoření. DIY výzdoba. DIY dárek. DIY česky. Boho styl. Provence styl. Provence dekorace. Venkovský styl. Dekorace do kuchyně. Inspirace na kuchyňské dekorace. Závěsné dekorace na dveře. Výroba dekorací. Výroba věnců. Výroba věnců návod. Floristika. DIY dekorace. Zahradní dekorace. Dekorace na dveře. Dveře dekorace. Jarní dekorace. Kreativní techniky. Palička z bylinek. Letní dekorace. Letní věnec. Bylinková palička. Jak skladovat sušené bylinky. Bylinky na sušení. Jak sušit bylinky v bytě. Jak sušit mátu.
Roztřídíme bylinky

Venkovský styl

Venkovský nebo také provence styl se vyznačuje oblibou starého venkovského nábytku, přírodními materiály, doplňky a útulnou atmosférou. Skvěle jej doplníme přírodními věnci a dekoracemi. Máte rádi venkovský styl? Bylinková palička nebo bylinkový věnec se vám bude určitě skvěle hodit na výzdobu kuchyně. Poslouží vám nejen k dekoraci, ale i k užitku. Bylinková palička je hezká kuchyňská dekorace domů, na chalupu i chatu.

Návod

Materiál a pomůcky

  • několik druhů kuchyňských bylinek
  • drátek
  • provázek
  • kleštičky
  • nůžky

Videonávod

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě

Roztřídíme bylinky

Bylinky nejprve roztřídíme a očistíme. Zbavíme je uschlých a jinak poškozených částí. Rozdělíme si je na hromádky podle druhů a velikosti, abychom je mohli na paličku postupně navazovat. Můžeme si vázat směsi bylinek určené přímo pro své oblíbené recepty či čaje.

Vázání

Bylinky s nejdelšími stonky použijeme, jako základ paličky. Ten bude vidět v její spodní části. Svážeme je drátkem do snopku. Dokola po celém obvodu paličky postupně navazujeme další vrstvy. Bylinky vrstvíme tak, jak se nám to líbí. Podle velikosti, barev a typů listů či květů. Na závěr konce bylinek zastřihneme, ovážeme provázkem a uvážeme oko na zavěšení.

Palička z bylinek. Venkovský styl. Dekorace do kuchyně. Inspirace na kuchyňské dekorace. Závěsné dekorace na dveře. Výroba dekorací. Výroba věnců. Výroba věnců návod. Floristika. DIY dekorace. Zahradní dekorace. Dekorace na dveře. Dveře dekorace. Jarní dekorace. Kreativní techniky. Letní dekorace. Letní věnec. Bylinková palička. Jak skladovat sušené bylinky. Bylinky na sušení. Jak sušit bylinky v bytě. Jak sušit mátu. Jak sušit oregano. Jak skladovat bylinky. Pěstování bylinek. Provensálské bylinky. Základní bylinky. Víceleté bylinky. Nejznámější bylinky. Druhy bylinek. Oregano. Dobromysl. Šalvěj. Rozmarýn. Libeček. Tymián. Nápady na tvoření. Návody a nápady na tvoření. DIY nápady na tvoření. Dekorace. Dekorace do bytu. Dekorace na zeď. Bytové dekorace. Nápady na tvoření z přírodnin. Domácí tvoření. DIY výzdoba. DIY dárek. DIY česky. Boho styl. Provence styl. Provence dekorace.
Kuchyňské bylinky

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě

Líbí se vám bylinková palička? Hledáte inspiraci pro své tvoření? Prohlédněte si naše originální DIY návody a nápady. Na webu najdete inspiraci a návody na tvoření po celý rok. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše osvědčené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru