Letní dekorace na stůl: Tip na originální svícen

Svícen s kamínky pro krásné letní večery. Letní dekorace v jednoduchém přírodním stylu se skvěle hodí na výzdobu interiéru, zahrady, terasy či balkonu. Skleněný svícen, který vytvoříte snadno a rychle.

Letní dekorace na stůl. Upcyklace. Návod. Inspirace na letní dekorace. Letní tvoření. Kamínky. Tvoření z kamínků Dekorace z kamínků. Letní svícen ze sklenice. Letní dekorace lucerna. DIY lucerna. Lucerny diy dekorace. Lucerny léto. Návod. Video návod. Kreativní tvoření. Dekorativní svícen. Přírodní svícen. Svícen na čajovou svíčku. Svícny na stůl. Svícen. Svícen ze sklenice. Svícny na čajové svíčky. Svícny na stůl. Jak vyrobit svícen. Jak vyrobit svícen ze sklenice. Lucerny ze sklenice. Lucerny ze zavařovacích sklenic. Zavařovací sklenice. Jak ozdobit zavařovací sklenici. DIY lampa. Skleněná lampy. DIY lampy. Svícen ze skleničky.  Upcyklace nápady. DIY nápady. DIY inspirace. Upcyklace inspirace. Recyklace, upcyklace. Inspirace, návody, nápady na upcyklace. Upcycling. Recyklace. Jak se recykluje? Co je upcycling. Výrobky z odpadu. Recyklace věcí. DIY. Upcyklace nový život starých věcí. Staré věci. Ze starého nové.
Svícen zdobený kamínky

Letní dekorace

Všichni si rádi užíváme krásné letní večery, klid a pohodu. Připravujeme pohoštění a výzdobu na stůl. Večerní posezení s přáteli nám mohou zpříjemnit stylové letní dekorace. Mezi ně rozhodně patří svícny a svíčky, které nám pomohou vytvořit příjemnou atmosféru pro večerní posezení. Tyto dekorace nemusíme vždy kupovat. Můžeme si je snadno a rychle sami vyrobit. Nemáte vhodný svícen? Zkuste upcyklaci a nemusíte utrácet za to, co již doma máte.

Co je upcyklace?

Cílem upcyklace je přetvořit staré nepotřebné věci. Kolem sebe najdeme mnoho věcí, které můžeme využít pro kreativní tvoření a dát jim tak novou funkci a možnost opětovného použití. Upcyklace skleněných nádob a zavařovacích sklenic je velmi oblíbená forma tvoření. Na jejich přetváření a zdobení využíváme různé výtvarné techniky. Staré zavařovačky i jiné nádoby mají mnohdy velmi zajímavé tvary a dají se na leccos použít. Snadno je přetvoříme v originální dekorace do bytu či zahrady. Využíváme je pro jednoduché zajímavé projekty. Jedním z nich je tento svícen, který vytvoříme doslova za pár minut. Každý svícen, který takto vytvoříme bude zcela originální. Záleží na tvaru a velikosti nádob, které máme k dispozici.

Použitý materiál

  • dvě skleněné nádoby (větší a menší)
  • kamínky
  • kroucená šňůra
  • nůžky
  • svíčka

Video návod

Prohlédněte si naše video návody a video recepty na jednom místě.

Návod na svícen

Na výrobu tohoto svícnu nemusíme být nijak zvlášť zruční, stačí jen pár minut na tvoření. Důkladně omyjeme a osušíme kamínky i obě skleněné nádoby. Malou nádobu se svíčkou umístíme do větší a obsypeme ji drobnými kamínky. Okraj nádoby ovážeme kroucenou šňůrou. Její konce roztřepíme a máme hotovo. Letní svícen s kamínky se bude skvěle hodit do bytu, na zahradu, terasu i balkon. Svícen může být také milá pozornost, pokud jdeme na letní párty nebo grilování a chceme přinést drobný dárek naší hostitelce.

Dekorativní svícen. Letní dekorace na stůl. Upcyklace. Návod. Inspirace na letní dekorace. Letní tvoření. Kamínky. Tvoření z kamínků. Dekorace z kamínků. Letní svícen ze sklenice. Letní dekorace lucerna. DIY lucerna. Lucerny diy dekorace. Lucerny léto. Návod. Video návod. Kreativní tvoření. Přírodní svícen. Svícen na čajovou svíčku. Svícny na stůl. Svícen. Svícen ze sklenice. Svícny na čajové svíčky. Svícny na stůl. Jak vyrobit svícen. Jak vyrobit svícen ze sklenice. Lucerny ze sklenice. Lucerny ze zavařovacích sklenic. Zavařovací sklenice. Jak ozdobit zavařovací sklenici. DIY lampa. Skleněná lampy. DIY lampy. Svícen ze skleničky.  Upcyklace nápady. DIY nápady. DIY inspirace. Upcyklace inspirace. Recyklace, upcyklace. Inspirace, návody, nápady na upcyklace. Upcycling. Recyklace. Jak se recykluje? Co je upcycling. Výrobky z odpadu. Recyklace věcí. DIY. Upcyklace nový život starých věcí. Staré věci. Ze starého nové.
Letní dekorace na stůl

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě.

Jste kreativní a přetváříte rádi staré věci? Hledáte inspiraci pro své tvoření? Prohlédněte si naše originální DIY návody a nápady na tvoření. Na webu najdete inspiraci na věnce a kreativní tvoření po celý rok. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše osvědčené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru