Věšák na šperky: DIY návod

Věšák na šperky. Máte své oblíbené šperky rády na očích? Baví vás upcyklace? Můžete si vytvořit originální věšák na šperky ze starého rámu na obrazy. Hodí se skvěle, jako držák na náušnice i další šperky a bižuterii. Stačí jej jen barevně sladit s vaším interiérem.

Dřevěná šperkovnice. Nástěnná šperkovnice. Držák na šperky. Rámeček na šperky. Držák na náušnice. Rámeček na náušnice. Stojánek na šperky. Věšák na šperky. Stojan na šperky. Stojany na šperky. Držáky na šperky na zeď. Držák na šperky na zeď. Dřevěný držák na šperky. Šperkovnice na zeď. Šperkovnice na náušnice. Dřevěné šperkovnice na zeď. Šperkovnice bílá na zeď. Organizér na šperky. Závěsný organizér na šperky. Věšák na šperky. Věšáky na šperky. Jak vyrobit věšák na šperky. Kovový věšák na šperky. Nástěnný věšák na šperky. Věšák na zeď na šperky. Stojan na šperky diy. Držák na šperky diy. Šperkovnice diy. Upcyklace. Návod. Dekorace. Dekorace na zeď. Výroba šperkovnice. Šperkovník. Box na šperky. Aranžérský rámeček na šperky. Ukládání bižuterie. Stojan na bizuterii. Rámeček na bižu.
Věšák na šperky

Starý dřevěný rám na výrobu závěsné šperkovnice může mít jakoukoli velikost. Je možné použít malé i velké rámy, podle toho, jak velký věšák na šperky chceme mít. Jak velký se nám bude líbit.

Začneme tím, že si odměříme a připravíme potřebný materiál a pomůcky a můžeme začít pracovat.

Materiál

  • dřevěný rámeček
  • křídová barva
  • houbička
  • králičí pletivo
  • štípací kleště
  • kombinační kleště
  • nastřelovačka sponek (hřebíčky + kladívko)

Video návod

Návod

DIY návod, jak vyrobit věšák na šperky. Nejprve rám lehce přebrousíme, natupujeme křídovou barvou a necháme zaschnout.

Podle velikosti rámu si připravíme obdélník z králičího pletiva odpovídající velikosti. Po delších stranách, odstřihneme pletivo tak, aby nám zůstala celá oka. Střiháme jej po celé délce v jedné a té samé řadě. Po odstřihnutí nám zůstanou na okraji malé kousky drátu (připomínající malé vlnky), které se snadno vyvléknou. Po celé straně budeme mít celá zakončená očka pletiva. Stejným způsobem budeme postupovat i na protější straně. Na obou kratších koncích, odstřihneme pletivo tak, aby přesně vyšlo na velikost rámu. Ostré konce kleštěmi zahneme a vytvoříme tak malá očka.

Držáky na šperky na zeď. Držák na šperky na zeď. Dřevěný držák na šperky. Šperkovnice na zeď. Šperkovnice na náušnice. Dřevěné šperkovnice na zeď. Šperkovnice bílá na zeď. Organizér na šperky. Závěsný organizér na šperky. Věšák na šperky. Věšáky na šperky. Jak vyrobit věšák na šperky. Kovový věšák na šperky. Nástěnný věšák na šperky. Věšák na zeď na šperky. Stojan na šperky diy. Držák na šperky diy. Šperkovnice diy. Upcyklace. Návod. Dekorace. Dekorace na zeď. Výroba šperkovnice. Šperkovník. Box na šperky. Aranžérský rámeček na šperky. Ukládání bižuterie. Stojan na bizuterii. Rámeček na bižu.  Dřevěná šperkovnice. Nástěnná šperkovnice. Držák na šperky. Rámeček na šperky. Držák na náušnice. Rámeček na náušnice. Stojánek na šperky. Věšák na šperky. Stojan na šperky. Stojany na šperky.
Vypneme pletiv

Pletivo upevníme do rámu nastřelovacími sponkami nebo hřebíčky.

Vytvoříme si tak věšák na šperky a své oblíbené šperky budete mít stále na očích. Originální držák na náušnice.

Věšák na šperky. Věšáky na šperky. Jak vyrobit věšák na šperky. Kovový věšák na šperky. Nástěnný věšák na šperky. Věšák na zeď na šperky. Stojan na šperky diy. Držák na šperky diy. Šperkovnice diy. Upcyklace. Návod. Dekorace. Dekorace na zeď. Výroba šperkovnice. Šperkovník. Box na šperky. Aranžérský rámeček na šperky. Ukládání bižuterie. Stojan na bizuterii. Rámeček na bižu. Dřevěná šperkovnice. Nástěnná šperkovnice. Držák na šperky. Rámeček na šperky. Držák na náušnice. Rámeček na náušnice. Stojánek na šperky. Věšák na šperky. Stojan na šperky. Stojany na šperky. Držáky na šperky na zeď. Držák na šperky na zeď. Dřevěný držák na šperky. Šperkovnice na zeď. Šperkovnice na náušnice. Dřevěné šperkovnice na zeď. Šperkovnice bílá na zeď. Organizér na šperky. Závěsný organizér na šperky.
Nástěnná šperkovnice

Video návody a video recepty najdete souhrnně ZDE

Zajímají vás inspirace a návody na originální dekorace? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní netradiční výzdobu podle našich návodů a nápadů. Naleznete zde také DIY návody, nápady na bytové a zahradní dekorace i inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru