Venkovní vánoční dekorace

Venkovní vánoční dekorace ke vchodovým dveřím, na terasu či balkon tvořená z přírodnin. V následujícím videu najdete inspiraci, jak si můžete podobné vánoční dekorace sami připravit.

Vánoční truhlíky. Vánoční truhlík. Vánoční truhlíky bílé. Vánoční truhlík bílý. Venkovní vánoční truhlíky. Vánoční truhlík s chvojím. Venkovní vánoční truhlík. Dekorace do truhlíku. Vánoční dekorace. Vánoční výzdoba. Co dát do truhlíku na vánoce. Vánoční truhlíky venkovní. Vánoční dekorace do truhlíku. Vánoční truhlík před dům. Vánoční dekorace před dveře. Venkovní vánoční dekorace. Venkovní vánoční výzdoba. Co dát do vánočního truhlíku. Vánoční truhlíky s chvojím. Vánoční dekorace venkovní. Vánoční dekorace ke vchodu. Vánoční dekorace ke dveřím. Vánoční dekorace před vchod. Vánoční výzdoba dveří. Vánoční dekorace inspirace. Výroba vánoční dekorace do truhlíků. Vánoční dekorace ke vchodovým dveřím. Vánoční dekorace vchodu. Vánoční dekorace foto. Vánoční truhlíky foto. Návod. Návody. Video návod. Inspirace. Vánoční tvoření. DIY vánoční dekorace. Zimní truhlíky. Zimní výzdoba. Zimní výzdoba dveří. Jak udělat vánoční truhlík. Jak udělat vánoční truhlíky. Venkovní vánoční výzdoba na balkon. Osázené truhlíky. Vánoční truhlíky výzdoba. Výzdoba vánočních truhlíků.
Venkovní vánoční dekorace

Venkovní vánoční dekorace je vytvořena z chvojí stříbrného smrku, statice a vánočních ozdob.

Návod

Tvoření této dekorace je velmi jednoduché a nezabere nám mnoho času. Barevně si ji může každý přizpůsobit svému vkusu. Na webu najdete mnoho dalších originálních návodů na vánoční dekorace.

Materiál

  • nádoba
  • drobné kamínky
  • větve stříbrného smrku
  • větvičky statice
  • vánoční ozdoby
  • hvězda
  • (pracovní rukavice)

Příprava

Připravíme si větve stříbrného smrku. Vybereme si hezky tvarované větve a nastřiháme je na potřebnou velikost. Na práci je vhodné použít pracovní rukavice, protože jehličí stříbrného smrku je poměrně ostré.

Aranžování

Do vybrané nádoby nasypeme drobné kamínky a můžeme začít s tvořením. Kamínky nádobu dostatečně zatíží a dekorace se do nich dobře aranžují. Je to přírodní materiál, který můžeme používat stále dokola. Větve do nádoby aranžujeme kaskádovitě. Dozadu umístíme nejvyšší a směrem dopředu je postupně snižujeme. Do prostoru mezi větve naaranžujeme trsy bílé statice. Vytváří dojem lehce zasněžených větví. Nakonec zavěsíme drobné vánoční ozdoby a hvězdu. Dekoraci můžeme doplnit světelný řetězem.

Video návod

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě

Líbí se vám inspirace a návody na venkovní vánoční dekorace? Najdete zde zajímavé návody a inspirace na vánoční dekorace, domácí recepty na vánoční cukrovívánočkuvánoční perníčky

Prohlédněte si další DIY návody a nápady na tvoření po celý rok. Inspirujte se našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Můžete si také prohlédnout vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše osvědčené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru