Inspirace na vánoční truhlíky

Inspirace na venkovní vánoční truhlíky, které krásně ozdobí okno, terasu i balkon. Vánoce se blíží a my pomalu chystáme sváteční výzdobu. V následujícím videu najdete inspiraci a návod, jak si můžete vánoční truhlíky sami ozdobit.

Vánoční truhlíky na okna. Vánoční truhlík na okno. Vánoční truhlíky bílé. Vánoční truhlík bílý. Venkovní vánoční truhlíky. Vánoční truhlík s chvojím. Venkovní vánoční truhlík. Dekorace do truhlíku. Vánoční dekorace. Vánoční výzdoba. Co dát do truhlíku na vánoce. Vánoční truhlíky s vřesem. Vánoční dekorace do truhlíku. Vánoční truhlík na okno. Vánoční dekorace před dveře. Vánoční truhlíky. Vánoční truhlík. Venkovní vánoční dekorace. Vánoční výzdoba oken. Co dát do vánočního truhlíku. Vánoční truhlíky s chvojím. Vánoční dekorace venkovní. Vánoční truhlíky na okno. Vánoční dekorace ke dveřím. Vánoční dekorace před vchod. Vánoční výzdoba truhlíků. Vánoční truhlíky inspirace. Výroba vánoční dekorace do truhlíků. Vánoční dekorace ke vchodovým dveřím. Vánoční dekorace ke vchodu. Vánoční dekorace foto. Vánoční truhlíky foto. Návod. Návody. Video návod. Inspirace. Vánoční tvoření. Zimní truhlíky. Zimní výzdoba. Zimní výzdoba oken. Jak udělat vánoční truhlík. Jak udělat vánoční truhlíky. Venkovní vánoční výzdoba na balkon. Osázené truhlíky. Vánoční truhlíky výzdoba. Výzdoba vánočních truhlíků.
Bílý vánoční truhlík s chvojím

Nemusíte kupovat drahé vánoční dekorace. Máme pro vás tipy, jak si krásně, rychle a levně ozdobit vánoční truhlíky. Prohlédněte si i další naše nápady a inspiraci na vánoční truhlíky a vánoční dekorace.

Návod

Připravili jsme návod, jak vkusně a jednoduše vyzdobit vánoční truhlíky z chvojí. Základem pro venkovní vánoční dekorace do truhlíků jsou větve, šišky a drobné přízdoby.

Materiál

  • truhlík
  • drobné kamínky
  • větve jedle
  • větve cedru
  • bílé drobné větvičky
  • šišky (tupované bílou barvou)
  • závojíček
  • drobné vánoční ozdoby

Na výplň truhlíků používáme drobné kamínky. Je to přírodní materiál, který můžeme používat stále dokola. Kamínky truhlík dostatečně zatíží, aby byl stabilní a dobře se do nich dekorace aranžují. Připravíme si větve odpovídající velikosti a tvaru. Na obě strany umístíme delší větvičky cedru, které přesahují přes boky truhlíku. Do střední části zapícháme jedlové větve. Do zadní části umístíme vyšší větvičky, směrem dopředu nižší a na okraj mírně převislé. K nim přidáme několik na bílo nastříkaných suchých větviček. Natupujeme a nadrátujeme šišky, abychom je mohli zapíchnout a naaranžovat do truhlíku. Přidáme závojíček, který vytváří dojem jemného sněhového poprašku a nadrátované drobné ozdoby. Dekorace do truhlíků důkladně zapícháme.

Veškeré truhlíky, popřípadě i jiné aranžovací nádoby je třeba mít vždy důkladně zajištěné proti pádu z parapetu dolů, obzvlášť ve vyšších patrech!

Video návod

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě

Líbí se vám inspirace a návody na vánoční truhlíky? Prohlédněte si naše originální DIY návody a nápady na tvoření po celý rok. Inspirujte se našimi návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Můžete si také prohlédnout vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše osvědčené domácí recepty.

Blíží se čas tvoření adventních a vánočních dekorací. Najdete zde zajímavé návody a inspirace na adventní věncevánoční dekorace, domácí recepty na vánoční cukrovívánočkuvánoční perníčky

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru