Jarní věneček z proutků svídy: DIY

Vytvořte si jarní věneček ze svídy ve tvaru srdce. Je to jednoduchá přírodní dekorace na dveře, hodí se i jako výzdoba interiéru. Jarní věneček z proutků svídy můžeme můžeme ponechat takto jednoduchý, nebo jej dozdobit dle svého vkusu. Ať tak nebo tak budeme mít krásnou celoroční dekoraci. Věneček můžeme používat opakovaně vždy s jinou sezonní přízdobou.

Jarní dekorace. Jarní věnec. Věneček. Jarní dekorace inspirace. Výroba dekorace. DIY návody, nápady, inspirace na tvoření. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření. Jarní dekorace do truhlíků. Jarní květinová dekorace. Jarní dekorace z břízy. Jarní dekorace truhlíky do oken. Jarní venkovní dekorace. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření. Jarní dekorace inspirace. Velikonoční věnec na dveře. Velikonoční dekorace. Velikonoční tvoření.
Jarní věneček ze svídy

Svída je velmi nenáročná, stačí jí jen umístění na slunném místě. Po opadání je tento keř velmi dekorativní barvou svých větviček. Zdobí zahradu svojí nádhernou temně rudou barvou po celou zimu. Svída se na jaře sestříhává, aby ji to podpořilo v růstu a keř měl hezký tvar. Její mladé výhony jsou pak krásně barevné a pružné proto se skvěle hodí na výrobu jarních dekorací.

Výroba dekorace je velmi jednoduchá, s naším video návodem ji zvládnou i vyrobit úplní začátečníci.

Materiál

  • tenké větvičky svídy
  • floristický drátek
  • kleště

Návod

Na tento drobný věneček bylo použito 18 tenkých proutků o délce cca 70 cm.

Svídu rozdělíme na dva svazečky po devíti kusech. Jejich silnější konce dáme na jednu stranu. Každý snopeček ovážeme pevně drátem. Dáme je k sobě a drátem je pevně svážeme dohromady.

Začneme tvarovat věneček. Vytvarujeme každou polovinu srdce zvlášť.

Jarní věnec. Jarní dekorace. Věneček. Srdce. Věnec ve tvaru srdce. Jarní dekorace inspirace. Výroba dekorace. DIY návody , nápady, inspirace na tvoření. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření. Jarní dekorace do truhlíků. Jarní květinová dekorace. Jarní dekorace z břízy. Jarní dekorace truhlíky do oken. Jarní venkovní dekorace. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření. Jarní dekorace inspirace. Velikonoční věnec na dveře. Velikonoční dekorace. Velikonoční tvoření.

Lehce zakroutíme jednu polovinu proutků a přidrátujeme ji ke spojeným koncům. Proutky kroutíme lehce, příliš je neutahujeme, ale držíme a ohýbáme je pevně. Jsou pružné, proto si dáváme pozor, aby nám nevylétly z ruky.

Zakroutíme i druhou polovinu polovinu srdce a opět připojíme. Drátkem pevně obtočíme celou špičku srdce až do konce a máme hotovo.

Srdce se hodí jako přírodní dekorace na dveře i na stěnu na výzdobu interiéru. Jarní věneček si můžeme udělat veliký

Věnec na dveře. Jarní dekorace. Jarní věnec. Věneček. Srdce. Věnec ve tvaru srdce. Jarní dekorace inspirace. Výroba dekorace. DIY návody, nápady, inspirace na tvoření. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření. Jarní květinová dekorace. Jarní venkovní dekorace. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření. Jarní dekorace inspirace. Velikonoční věnec na dveře. Velikonoční dekorace. Velikonoční tvoření.
Jarní věnec.

Na webu najdete nejen jarní a velikonoční dekorace a recepty.

Můžete si prohlédnout a inspirovat se našimi návody a nápady na dekorace po celý rok. Dekoracemi na výzdobu bytu, zahrady i návody na tvoření s dětmi.

Můžete také ochutnat naše výborné a vyzkoušené recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru