Přírodní dekorace v boho stylu

Máte rádi boho styl a přírodní dekorace? Dnes jsme pro vás vytvořili podzimní stromečky ze suchých trav v boho stylu. Najdete zde návod na trochu netradiční stromečky z přírodního materiálu. Můžeme je použít jako venkovní dekoraci před dům, ke dveřím i do bytu. Stromečky nám vytvoří příjemnou atmosféru ihned u vstupu do domu či bytu.

Přírodní dekorace. Podzimní dekorace z přírodnin. Přírodní podzimní dekorace. Dekorace z přírodního materiálu. Podzimní výzdoba. Vánoční výzdoba. Podzimní výzdoba truhlíků. Podzimní venkovní výzdoba. Podzimní výzdoba inspirace. DIY návod. Návody. Inspirace na tvoření. Podzimní výzdoba bytu. Vánoční přírodní dekorace. Vánoční dekorace venkovní. Vánoční dekorace venkovní. Venkovní vánoční dekorace. Venkovní dekorace. Vánoční venkovní dekorace. Přírodní vánoční dekorace. Přírodní venkovní vánoční dekorace. Podzimní dekorace z přírodnin. Vánoční dekorace. Vánoční dekorace na okno. Podzimní truhlíky. Kreativní tvoření.
Přírodní dekorace v boho stylu

Podobné přírodní dekorace tvoříme každý rok pro sebe i své kamarády, jako drobný dárek. Pokaždé z jiného materiálu. Tentokrát jsme zvolili suché trávy a měly úspěch.

Materiál a pomůcky

  • květináč
  • dřívko
  • květy suchých trav
  • provázek
  • floristický drátek
  • kamínky
  • mech
  • papír (staré noviny, letáky)
  • lak na vlasy

Video návod

Návod

Trávy jsou lehké proto stačí na kmínek slabší větvička. Nejlépe vynikne v kontrastní barvě. Změříme si odpovídající velikost. Na dřívku neděláme špičku, jen jej šikmo sestřihneme zahradnickými nůžkami. Pokud bychom chtěli vyrobit velký stromek se silnějším kmínkem, je lepší seříznout jej opatrně na obou koncích do špičky.

Přírodní podzimní dekorace. Přírodní dekorace. Podzimní dekorace z přírodnin. Přírodní podzimní dekorace. Dekorace z přírodního materiálu. Podzimní výzdoba. Vánoční výzdoba. Podzimní výzdoba truhlíků. Podzimní venkovní výzdoba. Podzimní výzdoba inspirace. DIY návod. Návody. Inspirace na tvoření. Podzimní výzdoba bytu. Vánoční přírodní dekorace. Vánoční dekorace venkovní. Vánoční dekorace venkovní. Venkovní vánoční dekorace. Venkovní dekorace. Vánoční venkovní dekorace. Přírodní vánoční dekorace. Přírodní venkovní vánoční dekorace. Podzimní dekorace z přírodnin. Vánoční dekorace. Vánoční dekorace na okno. Podzimní truhlíky. Kreativní tvoření.
Trávy postupně navazujeme na klacík

Trávy postupně drátkem navazujeme na slabší konec dřívka. Špičku stromečku omotáme provázkem a drátkem najednou. Drátek tak stromeček jemně doplní svojí barevností. Celý hotový stromeček přestříkáme lakem na vlasy. Je to přírodní dekorace, tímto způsobem ji zafixujeme, aby nám trávy neopadávaly. Vnitřek květináče vyplníme aranžovací hmotou nebo úplně postačí obyčejný papír (staré noviny). Kusy papíru zmačkáme a kmínek stromečku jimi jednoduše a rychle v květináči zajistíme. Stromeček vložíme do středu květináče a kusy zmačkaného papíru kolem kmínku pevně stlačíme. Dosypeme kamínky a ozdobíme mechem. Na špičku stromečku můžeme ještě navázat mašličky z provázku, tenké stužky, krajky… Vybereme si podle svého vkusu.

Zde si můžete prohlédnout podobné stromečky vytvořené z jiných materiálů.

Návod na přírodní dekorace. Podzimní dekorace z přírodnin. Přírodní podzimní dekorace. Dekorace z přírodního materiálu. Podzimní výzdoba. Vánoční výzdoba. Podzimní výzdoba truhlíků. Podzimní venkovní výzdoba. Podzimní výzdoba inspirace. DIY návod. Návody. Inspirace na tvoření. Podzimní výzdoba bytu. Vánoční přírodní dekorace. Vánoční dekorace venkovní. Vánoční dekorace venkovní. Venkovní vánoční dekorace. Venkovní dekorace. Vánoční venkovní dekorace. Přírodní vánoční dekorace. Přírodní venkovní vánoční dekorace. Podzimní dekorace z přírodnin. Vánoční dekorace. Vánoční dekorace na okno. Podzimní truhlíky. Kreativní tvoření.
Přírodní dekorace ze suchých trav

Všechny naše video návody a video recepty najdete souhrnně ZDE

Hledáte-li inspiraci a návody na přírodní dekorace i na kreativní tvoření z jiných materiálů, nechte se inspirovat. Zde naleznete DIY návody, nápady a inspirace na věnce, můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti po celý rok. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru