Výroba dekorace: velikonoční girlanda z papíru

Velikonoční girlanda z papíru ve veselých barvách. Najdete zde návod a šablonu na výrobu této velikonoční dekorace. Tato hravá ozdobná girlanda s papírovými zajíčky se dá snadno zavěsit, poslouží nám jako krásná velikonoční nebo jarní dekorace do dětského pokoje. Zajíčci, jako symbol Velikonoc by neměli chybět na žádné velikonoční dekoraci. Zajíčci s roztomilými, chlupatými ocásky se budou dětem určitě líbit a rozveselí jim dětský pokojíček. Větší děti mohou při výrobě girlandy pomáhat a o to větší radost z této dekorace budou mít.

Výroba velikonoční dekorace. Velikonoční girlanda z papíru. Girlanda se zajíčky. Velikonoční zajíček. Velikonoční králíček. Výroba velikonoční dekorace. Velikonoční výzdoba. Velikonoční dekorace z papíru. DIY. Kreativní tvoření.
Velikonoční dekorace – velikonoční girlanda se zajíčky

Použitý materiál:

  • Barevné čtvrtky
  • nůžky
  • provázek
  • vata
  • lepidlo na papír
  • děrovací kleště
  • pdf šablona ke stažení – velikonoční zajíček

Návod:

Podle přiložené přílohy si vytvoříme šablonu.

Podle připravené šablony si obkreslíme na barevné papíry jednotlivé zajíčky a pečlivě si je vystřihneme. Uděláme do nich dírky na protažení provázku.

Vyrobíme ocásky z vaty. Vezmeme chomáček vaty a v dlaních z něj vytvarujeme kouličku. Trochu ji zploštíme a dotvarujeme. Vytvarované ocásky nalepíme na zajíčky a necháme zaschnout, zajíčky navlečeme na provázek a máme dekoraci hotovou. Mezery mezi jednotlivými zajíčky jsou cca 10 cm.

Na obou koncích provázku si uvážeme očka, aby se velikonoční girlanda dala snadno zavěsit. Bude z ní krásná velikonoční nebo jarní dekorace do dětského pokoje.

Velikonoční girlanda z papíru. Velikonoční zajíček. Velikonoční králíček. Pdf šablona. Výroba velikonoční dekorace. Velikonoční výzdoba. Velikonoční dekorace z papíru. DIY. Kreativní tvoření. Nápady na velikonoční tvoření. Návody na tvoření z papíru.
Použitý materiál
Velikonoční girlanda z papíru se zajíčky. Velikonoční zajíček. Velikonoční králíček. Výroba velikonoční dekorace. Velikonoční králíček. Velikonoční výzdoba. Velikonoční dekorace z papíru. DIY. Kreativní tvoření.
Uděláme dírky a nalepíme ocásky
Velikonoční girlanda z papíru.  Výroba velikonoční dekorace. Velikonoční zajíček. Velikonoční králíček. Velikonoční výzdoba. Velikonoční dekorace z papíru. DIY. Kreativní tvoření.
Necháme zaschnout a zajíčky navlečeme na provázek
Velikonoční dekorace do dětského pokoje. Girlanda z papíru. Výroba velikonoční dekorace. Velikonoční zajíček. Velikonoční králíček. Velikonoční výzdoba. Velikonoční dekorace z papíru. DIY. Kreativní tvoření.
Velikonoční girlanda, hezká dekorace do dětského pokoje

TIP!

Tato roztomilá velikonoční girlanda je určena k vodorovnému zavěšení. Vyrobíte si ji tak dlouhou, jak přesně do vašeho interiéru potřebujete. Podle potřeby zvolíte délku provázku a počet zajíčků.
Facebook komentáře

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru
Kreativní Techniky