Velikonoční věneček na dveře

Velikonoční věneček na dveře z barevných papírů. Výroba této velikonoční dekorace je velmi jednoduchá, podle přiloženého návodu zvládnou věneček vyrobit i malé děti. Pokud jsou děti hodně malé, stačí jim jen pomoci vystřihnout jednotlivá vajíčka, ostatní už zvládnou sami. Můžete se naším návodem inspirovat a s dětmi si vyrobit podobný velikonoční věneček.

Velikonoční věneček na dveře. Velikonoční věnec. Velikonoční vajíčka. Výroba velikonoční dekorace. Velikonoční výzdoba. Velikonoční dekorace z papíru. DIY. Kreativní tvoření.
Velikonoční věneček na dveře

Použitý materiál:

  • barevné čtvrtky
  • bílá tempera
  • nůžky
  • stužka
  • větší brambor
  • šablony pdf

šablona vajíčka Pdf

Návod:

Vystřihneme základní kruh a barevná papírová vajíčka.

Vyrobíme si tiskátka z bramboru. Jeden větší brambor (přibližně velký jako papírové vajíčko) rozřízneme na půl. Na každou polovinu vykrojíme jiný vzor. Na jednu puntíky, na druhou proužky a tiskátka jsou hotová. Pokud dekoraci tvoříme s dětmi, nedáváme jim nůž do ruky a tiskátka vyřízneme sami.

Připravíme si bílou barvu a vajíčka potiskneme. Potištěná vajíčka necháme zatížená, aby se vyrovnala, potom je nalepíme na základní kruh. Z rubové strany přilepíme ozdobnou stužku a Velikonoční věneček můžeme zavěsit. Pokud chceme tento Velikonoční věneček zavěsit do okna, musíme vajíčka nalepit z obou stran.

Velikonoční věneček na dveře. Velikonoční věnec z papíru. Velikonoční vajíčka. Pdf šablona. Výroba velikonoční dekorace. Velikonoční výzdoba. Velikonoční dekorace z papíru. DIY. Kreativní tvoření.
Použitý materiál, barevné papíry…
Velikonoční věneček na dveře. Velikonoční věnec. Velikonoční vajíčka. Výroba velikonoční dekorace. Barevná velikonoční vajíčka. Velikonoční výzdoba. Velikonoční dekorace z papíru. DIY. Kreativní tvoření.
Základní kruh a barevná vajíčka
Výroba tiskátka z brambor. Velikonoční věneček na dveře. Velikonoční věnec. Velikonoční vajíčka. Výroba velikonoční dekorace. Barevná velikonoční vajíčka. Velikonoční výzdoba. Velikonoční dekorace z papíru. DIY. Kreativní tvoření.
Vyrobíme si z bramboru tiskátko
Velikonoční věneček na dveře. Velikonoční věnec. Barevná velikonoční vajíčka. Výroba velikonoční dekorace. Barevná velikonoční vajíčka. Velikonoční výzdoba. Velikonoční dekorace z papíru. DIY. Kreativní tvoření.
Vajíčka potiskneme

Další inspiraci a návody na velikonoční dekorace naleznete ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru