Venkovní vánoční dekorace

Hledáte inspiraci na tvoření vánoční dekorace? Vyrobíme si zajímavý vánoční stromeček aranžovaný z větviček thují. Je to venkovní vánoční dekorace, její výroba nám nezabere mnoho času. Tento vánoční stromeček vyrobíme ze základního drátěného korpusu, větviček thují a dalších přírodnin dle našeho vkusu a dostupného materiálu.

Venkovní vánoční dekorace domácí výroba, vánoční floristika, vánoční inspirace...
Venkovní vánoční dekorace

Použitý materiál:

  • Drobné pletivo (cca 1 metr)
  • větvičky thují
  • větvičky dříšťálu
  • plody mochyně
  • vázací drát
  • nůžky
  • kleště
  • tavná pistole

Návod na výrobu:

Vánoční dekorace. Vánoční tvoření. Výroba vánoční dekorace. Domácí výroba vánočních dekorací. Vánoční dekorace vlastní výroba. Nápady na vánoční dekorace. Vánoční stromeček z větví. Vánoční stromek.
Výroba vánoční venkovní dekorace

Nejprve si z pletiva vytvoříme základní korpus ve tvaru stromečku.

Vánoce. Venkovní vánoční dekorace. Vánoční tvoření. Vánoční nápady na tvoření. Výroba vánoční dekorace. Domácí výroba vánočních dekorací. Nápady na vánoční dekorace. Vánoční stromeček z větví. Vánoční stromek.
Výroba vánoční dekorace

Na připravený korpus aranžujeme větvičky thují ve směru od spoda nahoru. Větvičky rovnoměrně překrýváme přes sebe. Jako poslední napícháme dekorativní větvičky dříšťálu.

Venkovní vánoční dekorace. Vánoční tvoření. Vánoční nápady na tvoření. Výroba vánoční dekorace. Domácí výroba vánočních dekorací. Vánoční inspirace. Nápady na vánoční dekorace. Vánoční nápady pro šikovné ruce. Vánoční výzdoba.
Tvoření vánoční dekorace

Celý stromeček omotáme po obvodu vázacím drátem. Pokud zdobíme stromeček plody mochyně, přilepíme je na závěr tavnou pistolí.

Vánoce. Venkovní vánoční dekorace. Vánoční tvoření. Vánoční nápady na tvoření. Výroba vánoční dekorace. Domácí výroba vánočních dekorací. Vánoční stromeček z větví. Vánoční dekorace vlastní výroba. Vánoční inspirace. Nápady na vánoční dekorace. Vánoční nápady pro šikovné ruce. Vánoční výzdoba.
Vánoční dekorace inspirace

Hotové vánoční stromečky můžeme dozdobit hvězdičkami vyrobenými z vázacího drátu.

Inspirace a návody na vánoční dekorace.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru