Podzimní dekorace z kůry a vřesu

Podzimní dekorace z kůry. Krásná venkovní dekorace, kterou si můžete snadno a rychle sami vyrobit. Inspiraci „jak na to“, najdete v následujícím video návodu.

Inspirace. Podzimní dekorace. Podzimní výzdoba. Venkovní podzimní dekorace. Venkovní podzimní dekorace inspirace. Co dát do truhlíku na podzim? Podzimní dekorace před dveře. Podzimní výzdoba truhlíků. Podzimní truhlíky inspirace. Výroba podzimní dekorace do misky. Podzimní truhlíky. Přírodní podzimní dekorace. Dekorace z kůry. Podzimní dekorace rady a nápady. Podzimní dekorace venkovní. Podzimní dekorace DIY. Podzimní dekorace před dům. Podzimní dekorace na oko. Podzimní tvoření. Podzimní dekorace s květinami. Rady a nápady na podzimní dekorace. Podzimní dekorace z vřesu. Podzimní truhlíky s vřesem. Podzimní dekorace ke dveřím. Nápady na podzimní dekorace. Tipy na podzimní dekorace. Inspirace na podzimní dekorace. Podzimní truhlíky foto. Podzim. Inspirace. Vřes. Vřesy.
Podzimní dekorace s vřesem

Upcyklace

Výroba této podzimní dekorace je skvělý způsob, jak upcyklovat nevzhledné plastové obaly a květináče. Na tvoření můžeme vybrat nádoby různých typů a velikostí. Záleží jen na nás, jaké zvolíme.

Video návod

Návod

Připravili jsme velmi jednoduchý návod na podzimní dekoraci z kůry. Využijeme starý plastový obal na květináč nebo květináč samotný. Pokud si chceme vyrobit dekoraci na balkon nebo jiné kryté místo, použijeme obal na květináč. Na zahradu je naopak lepší obyčejný květináč, aby se v něm po dešti nedržela nadbytečná voda.

Materiál

  • plastový květináč/obal
  • kousky borové kůry
  • tavná pistole + náplň

Borová kůra

Kde vzít borovou kůru? Stačí vyrazit na podzimní procházku. Kůru snadno najdeme na zemi v borovém lese. Stačí si jen rozhlédnout a vybrat ty správné kousky. Nejlepší jsou menší, ne příliš silné kousky kůry.

Příprava

Vybranou nádobu omyjeme, odmastíme a necháme oschnout. Připravíme si kůry úměrné velikosti a tvaru nádoby. Jednotlivé kousky kůry očistíme a upravíme dle potřeby.

Lepení

Tavnou pistoli necháme pořádně rozehřát. Lepíme horkým lepidlem. Lepidlo naneseme na povrch květináče i na kraje kůry, které přes sebe přesahují. Každý kousek důkladně přitlačíme a přidržíme, dokud lepidlo nezchladne.

Aranžování podzimní dekorace

Do nádoby zdobené borovou kůrou se skvěle hodí rozkvetlý podzimní vřes, chryzantémy i další dekorativní rostliny dle vlastního výběru a vkusu. Odkvetlou rostlinu bez problému vyměníme za jinou.

Venkovní podzimní dekorace inspirace. Podzimní výzdoba. Venkovní podzimní dekorace. Inspirace. Podzimní dekorace. Co dát do truhlíku na podzim? Podzimní dekorace před dveře. Podzimní výzdoba truhlíků. Podzimní truhlíky inspirace. Výroba podzimní dekorace do misky. Podzimní truhlíky. Přírodní podzimní dekorace. Dekorace z kůry. Podzimní dekorace rady a nápady. Podzimní dekorace venkovní. Podzimní dekorace DIY. Podzimní dekorace před dům. Podzimní dekorace na oko. Podzimní tvoření. Podzimní dekorace s květinami. Rady a nápady na podzimní dekorace. Podzimní dekorace z vřesu. Podzimní truhlíky s vřesem. Podzimní dekorace ke dveřím. Nápady na podzimní dekorace. Tipy na podzimní dekorace. Inspirace na podzimní dekorace. Podzimní truhlíky foto. Podzim. Inspirace. Vřes. Vřesy.
Výroba podzimní dekorace

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě

Líbí se vám podzimní dekorace z kůry a zajímají vás další návody na podzimní tvoření? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní netradiční dekorace podle našich návodů a nápadů. Naleznete zde také DIY návody, nápady na bytové a zahradní dekorace i inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru