Dekorace na Valentýna: srdíčkový závěs

Dnes si ukážeme návod na výrobu dekorace na Valentýna. Chystáte se slavit svátek zamilovaných? Nebo si chcete jen vyzdobit byt romantickou dekorací? Pokud ano, máme pro vás návod, kterým se můžete inspirovat.

Dekorace na Valentýna. Valentýnské tvoření. Svatý Valentýn. Diy, výroba vlastní originální dekorace. Vyrobíme si doma. Dekorace z větví. Srdce.
Dekorace na Valentýna

Sv. Valentýn není svátek, který by měl v naší zemi dlouhou tradici. Oblibě se začíná těšit až poslední dobou. Jeho oslava připadá každý rok na 14. února. Hlavním symbolem tohoto svátku je srdce. My jsme zvolili tento motiv ve formě srdíčkového závěsu na stěnu.

Použitý materiál:

  • papírová čtvrtka
  • tempery
  • lepidlo
  • vlasec (nit)
  • dřívko (tyčka)
  • stužka
  • nůžky

Použité šablony ke stažení:

Návod:

Namalujeme na čtvrtku motiv růží (nebo okopírujeme z přiložené šablony) a vystřihneme z ní srdíčka. Přilepíme na srdíčka vlasec nebo nitku a přelepíme dalším srdíčkem, aby byla oboustranná. Jednotlivá srdíčka navážeme na dřívko. Pokud nemáme dřívko, použijeme třeba bambusovou tyčku. Navážeme stužku a máme dekoraci na Valentýna hotovou. Dekoraci můžeme použít na stěnu, do okna nebo třeba na dveře.

Dekorace na Valentýna: Valentýnské tvoření. Svatý Valentýn. Diy, výroba vlastní originální dekorace.
Dekorace na Valentýna: Použitý materiál
Dekorace na Valentýna. Valentýnské tvoření. Svatý Valentýn. Diy, výroba vlastní originální dekorace. Vyrobíme si doma. Pdf šablona.
Vystřihneme srdíčka
Dekorace na Valentýna. Srdce. Valentýnské tvoření. Svatý Valentýn. Diy.
Přilepíme na srdíčka vlasec nebo nitku.
Dekorace na Valentýna. Výzdoba na Valentýn. Valentýnské tvoření. Svatý Valentýn. Diy. Srdce.
Zavěšená srdíčka
Dekorace na Valentýna. Výzdoba na Valentýna. Dekorace z větví. Valentýnské tvoření. Svatý Valentýn. Diy, výroba vlastní originální dekorace. Vyrobíme si doma.
Hotová dekorace na Valentýna

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru