Sněhobílý věnec

Sněhobílý věnec z papíru, který vám nikdy nezvadne. Papírový věnec můžeme zavěsit na dveře i na stěnu. Náklady na výrobu jsou minimální a vyrobený je velmi rychle.

Věnec z papíru. Papírový věnec. Dekorace z papíru. Papírová dekorace. Věnec na dveře. Věnec na stěnu. Dekorativní věnec. Vánoční věnec z papíru. Papírové růže. Růže z papíru. Věnec ze sáčků. Dekorace ze sáčků. Růže ze sáčků. Z pytlíků. Svačinové sáčky. Pytlíky. Papírové dekorace. Adventní věnec z papíru. Vánoční věnec z papíru. Adventní dekorace. Tvoření z papíru. Inspirace na tvoření. Vánoční tvoření. Zimní věnec. Celoroční věnec. Celoroční dekorace. Zimní dekorace. Vánoční dekorace. Netradiční věnec. Dekorace do bytu. Bytová dekorace. Boho styl. Bohémský styl. Boho dekorace. Boho styl inspirace. Svatba. Svatební dekorace. Svatební věnec. Bílý věnec. Sněhobílý věnec.
Sněhobílý papírový věnec

Sněhobílý věnec zdobený papírovými růžemi. Vypadá pěkně zavěšený na dveřích i na stěně.

Návod na výrobu

Věnec je celý z papíru. Růže, kterými je ozdoben jsou vyrobené z papírových svačinových sáčků. Nalepené jsou na papírovém základu.

Materiál

  • papírové svačinové sáčky 12×22 cm
  • karton
  • nůžky
  • tavná pistole + náplň
  • špejle
  • mašlička

Video návod

Základ na věnec

Z kartonu si vytvoříme jednoduchý základ na věnec. Mezikruží vyrobíme z pevného kartonu v libovolné velikosti. Uzpůsobíme jej tomu, jak velký věnec plánujeme vytvořit. Náš má průměr 27/20 cm.

Jak věnec zavěsit

Na základ si z rubové strany nalepíme očko na zavěšení. Vytvoříme jej z kousku mašličky a pomocí tavné pistole přilepíme k rubové straně korpusu. Zajistíme a začistíme jej obdélníčkem papíru, který přes přilepené konce přelepíme.

Zdobení věnce

Na lícovou stranu pomocí tavné pistole nalepíme růže. K základu přilepíme střed růže, přitlačíme jej pomocí špejle a pak upravíme její okraj. Růže můžeme lepit na věnec v jedné nebo více řadách. Podle toho, jak bohatý věnec chceme mít. Tomu je třeba přizpůsobit velikost základního korpusu.

Růže

Růže jsou vyrobené z papírových svačinových sáčků. Vytvoříme je několika jednoduchými tahy. Sáček jednou rukou rozevřeme, uchopíme zevnitř uprostřed jeho dna, jakoby jej vtáhneme dovnitř. Z venkovní strany dvěma prsty v místech rohů sáčku stáčíme květ růže. Druhou rukou sáček současně po celém obvodu rozevíráme.

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě

Líbí se vám inspirace a návod na sněhobílý věnec? Hledáte návody a inspiraci na zajímavé dekorace a věnce? Prohlédněte si naše originální DIY návody a nápady na tvoření po celý rok. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše osvědčené domácí recepty.

Blíží se čas tvoření adventních a vánočních dekorací. Najdete zde zajímavé návody a inspirace na adventní věncevánoční dekorace, domácí recepty na vánoční cukrovívánočkuvánoční perníčky

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru