Užitečná dekorace do kuchyně: DIY návod

Dekorace do kuchyně, která vám usnadní plánování i nákupy. Nejste zrovna fanouškem elektronického diáře a píšete si seznam na nákup, úkoly či poznámky ručně? Máme pro vás tip.

Vychytávka. Vychytávky. Rámeček. Rámeček na fotky. Rámečky. Rámy, rámečky. Rámečky na obrazy. Rámečky na fotografie. Staré rámečky. Dřevěný rámeček. Dekorace do kuchyně. Dekorace do bytu. Doplňky do kuchyně. Organizéry do kuchyně. Chytré vychytávky do kuchyně. Nejlepší vychytávky do kuchyně. Vychytávky do kuchyně. Organizér do kuchyně. DIY. Návod. Návody. Nápady. Inspirace. DIY návod. Diář. Tabulka. Mazací tabulka. Nekonečná tabulka. Záznamník. Seznam. Nákup. Praktická dekorace.
Užitečná vychytávka do kuchyně

Vytvořte si jednoduchou mazací tabulku. Je to praktický pomocník, který vám pomůže a zároveň poslouží jako zajímavá dekorace do kuchyně. Pro tvoření tabulky nám stačí jen minimum věcí, rámeček se sklem a arch papíru. Tabulku si můžeme vytvořit prakticky v jakékoliv velikosti. Postupně dle potřeby si můžeme zapisovat třeba jednotlivé položky do nákupního seznamu, plánované schůzky, či akce… Stejnou tabulku využijeme i na stůl nebo na stěnu do pracovny na pracovní úkoly a schůzky, které chceme mít stále na očích.

Materiál

  • rámeček se sklem
  • arch papíru
  • vodou rozpustný fix

Video návod

„Nekonečnou“ mazací tabulku si vytvoříme snadno a rychle. Můžeme upcyklovat rámeček, který již máme doma nebo koupíme nový, který se nám bude více hodit do kuchyně a danému účelu lépe vyhovovat. Je třeba si jen rozmyslet barvu rámečku a pozadí, na které budeme poznámky psát. Podle toho zvolíme barvu fixu, kterým budeme poznámky psát. Můžeme psát i více barvami a poznámky si tak odlišit.

Rámeček rozebereme, vložíme do něj arch papíru, zavřeme a máme hotovo. Poznámky píšeme vodou rozpustným fixem. Tabulku používáme stále dokola. Jednotlivé úkoly postupně odmazáváme. Seznam na nákup si jednoduše vyfotíme do telefonu a je to. Nemusíme neustále hledat papírky po kapsách.

Dřevěný rámeček. Chytré vychytávky do kuchyně. Nejlepší vychytávky do kuchyně. Vychytávka. Vychytávky. Rámeček. Rámeček na fotky. Rámečky. Rámy, rámečky. Rámečky na obrazy. Rámečky na fotografie. Staré rámečky. Dekorace do kuchyně. Dekorace do bytu. Doplňky do kuchyně. Organizéry do kuchyně. Vychytávky do kuchyně. Organizér do kuchyně. DIY. Návod. Návody. Nápady. Inspirace. DIY návod. Diář. Tabulka. Mazací tabulka. Nekonečná tabulka. Záznamník. Seznam. Nákup. Praktická dekorace. Dekorace na stůl.
Mazací tabulka

Mazací tabulka je skvělá vychytávka do kuchyně i pracovny. Můžeme ji zavěsit na stěnu či postavit na stůl.

Vychytávky do kuchyně. Rámeček. Rámeček na fotky. Rámečky. Rámy, rámečky. Rámečky na obrazy.Rámečky na fotografie.Staré rámečky. Dřevěný rámeček. Dekorace do kuchyně. Dekorace do bytu. Doplňky do kuchyně. Organizéry do kuchyně. Organizér do kuchyně. DIY. Návod. Návody. Nápady. Inspirace. DIY návod. Diář. Tabulka. Mazací tabulka. Nekonečná tabulka. Záznamník. Seznam. Nákup. Praktická dekorace. Dekorace na stůl. Chytré vychytávky do kuchyně. Nejlepší vychytávky do kuchyně.
Poznámky si můžeme vyfotit

Video návody a video recepty najdete souhrnně ZDE

Chcete si prohlédnout další návody a inspirace se na tvoření originálních dekorací? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní netradiční výzdobu podle našich návodů a nápadů. Naleznete zde také DIY návody, nápady na bytové a zahradní dekorace i inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru