Dárková taška: Krásný obal na váš dárek

Papírová dárková taška, ať je malá nebo velká, můžeme ji krásně ozdobit. Nebude nás to stát téměř nic a dáme tak i drobnému dárku úplně jiný rozměr. Ozdobné balení dárků každého obdarovaného potěší.

Dárková taška. Dárkové papírové tašky. Dárkové obaly. Balení dárků. Dárkové balení. Ozdobné balení dárků návod. Ozdobné balení dárků. Ozdobné balení lahví. Ozdobné balení. Obaly na dárky. Tip na dárek. Jak zabalit dárek. Jak zabalit peníze. Jak zabalit peníze jako dárek. Jak vtipně zabalit dárkový poukaz. Jak zabalit peníze k narozeninám. Jak dárkově zabalit peníze. Jak originálně zabalit peníze. Tipy na dárky. Dárek. Návod. Inspirace. DIY návod. DIY dárek. Ručně vyrobený dárek. Dárky pro ženy. Dárky pro muže. Dárek pro ženu. Dárky. Vánoční dárky. Dárky pro prarodiče. Dárky k vánocům. Dárkový poukaz. Dárkové tašky.
Papírová dárková taška s dekorací

Máme velmi rádi sušené květiny a dekorace z nich vytvořené. Papírová dárková taška s květinovou dekorací je jedním ze způsobů, jak je můžeme využít. Můžete se inspirovat naším DIY návodem na ozdobné balení dárků. Podobnou dárkovou taštičku budete mít hotovou za pár minut.

Materiál

  • dárková taška
  • karton
  • pravítko
  • tužka
  • guma
  • řezací nůž
  • sušené květiny
  • provázek
  • nůžky
DIY návod. DIY dárek. Ručně vyrobený dárek. Dárky pro ženy. Dárky pro muže. Dárek pro ženu. Dárky. Vánoční dárky. Dárky pro prarodiče. Dárky k vánocům. Dárkový poukaz. Dárkové tašky. Dárková taška. Dárkové papírové tašky. Dárkové obaly. Balení dárků. Dárkové balení. Ozdobné balení dárků návod. Ozdobné balení dárků. Ozdobné balení lahví. Ozdobné balení. Obaly na dárky. Tip na dárek. Jak zabalit dárek. Jak zabalit peníze. Jak zabalit peníze jako dárek. Jak vtipně zabalit dárkový poukaz. Jak zabalit peníze k narozeninám. Jak dárkově zabalit peníze. Jak originálně zabalit peníze. Tipy na dárky. Dárek. Návod. Inspirace.
Ozdobné balení dárků

Video návod

Návod

Papírová dárková taška bude ozdobená velmi rychle.

Připravíme si karton úměrný velikosti dárkové tašky a vložíme jej dovnitř. Je to proto, abychom si neprořízli i zadní díl tašky.

Tužkou a pravítkem si naznačíme proužek na vložení dekorace. Řezacím nožem opatrně prořízneme oba otvory.

Uvážeme kytičku ze sušených květin. Snažíme se ji vázat na plocho, aby na tštičce dobře vypadala a seděla. Ovážeme ji tenkým režným provázkem, stužkou či drobnou krajkou, dle svého vkusu. Prostrčíme ji průřezy a máme hotovo.

Dárková taška je vhodná na ozdobné balení dárků k různým příležitostem. Podle příležitosti, ke které budeme dárek věnovat, můžeme na proužek připsat přání, číslovku…

Dárková taška je krásným doplňkem každého dárku. Hezkým obalem dáme i drobnému dárku úplně jiný rozměr.

Ozdobné balení dárků návod. Dárkové tašky. Dárková taška. Dárkové papírové tašky. Dárkové obaly. Balení dárků. Dárkové balení. Ozdobné balení dárků. Ozdobné balení lahví. Ozdobné balení. Obaly na dárky. Tip na dárek. Jak zabalit dárek. Jak zabalit peníze. Jak zabalit peníze jako dárek. Jak vtipně zabalit dárkový poukaz. Jak zabalit peníze k narozeninám. Jak dárkově zabalit peníze. Jak originálně zabalit peníze. Tipy na dárky. Dárek. Návod. Inspirace. DIY návod. DIY dárek. Ručně vyrobený dárek. Dárky pro ženy. Dárky pro muže. Dárek pro ženu. Dárky. Vánoční dárky. Dárky pro prarodiče. Dárky k vánocům. Dárkový poukaz.
Dárková taška s dekorací

Video návody a video recepty najdete souhrnně ZDE

Zajímají vás návody a inspirace na tvoření a originální dekorace? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní netradiční výzdobu podle našich návodů a nápadů. Naleznete zde také DIY návody, nápady na bytové a zahradní dekorace i inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru