Skleněný svícen v boho stylu

Skleněný svícen v moderním boho stylu. Jednoduchá malba na skle doplněná krajkovou stuhou vytvoří krásný vizuální efekt. Inspiraci a návod, jak si podobný svícen vyrobit najdete v následujícím video návodu.

Dekorativní svícen. Svícny. Svícny na stůl. Svícen na stůl. Dekorace na stůl. Skleněný svícen. Skleněné svícny. Svícen skleněný. Dekorativní svícny. Svatební dekorace. Dekorace do bytu. Svícen. Dekorace. Návod na výrobu dekorace. Výroba dekorace. DIY návod. Boho styl. Skandi styl. Scandi styl. Sedmikráska. Sedmikrásky. Kreativní tvoření. DIY česky. Kreativní techniky. Svatební dekorace. Svatba. Svatební stůl. Vlastnoruční dekorace. Kreativní výroba. Svícen inspirace a návody. Bílý svícen. DIY svícen. Sklo. Jak si vyrobit skleněný svícen. Originální výrobky. Originální dekorace.
Originální skleněný svícen

Upcyklace

Baví vás upcyklace, opětovné využití a přetváření různých zajímavých nádob? Můžete se inspirovat tímto návodem. Upcycling nám nabízí možnost rozvinout svoji kreativitu a vytvořit ze starých okoukaných věcí nové krásné dekorace. Křídový fix je pro to skvělá volba.

Návod

Využijeme skleněnou dózu zajímavého tvaru a vytvoříme z ní elegantní skleněný svícen. Tato jednoduchá dekorace v boho stylu se skvěle hodí do moderních interiérů.

Materiál a pomůcky

  • skleněná dóza
  • křídové fixy (bílý, žlutý)
  • krajka
  • svíčka

Příprava

Začneme tím, že důkladně omyjeme, odmastíme a osušíme skleněnou dózu, na kterou budeme malovat.

Malba

Křídovým fixem nakreslíme po celém obvodu skleněné nádoby jednotlivé drobné kytičky. Kreslíme je nepravidelně a různě pootočené. Jejich středy vybarvíme žlutou barvou. Připomínají tak drobné rozkvetlé sedmikrásky.

Fixy

Použití křídového fixu má pro nás obrovskou výhodu. Dekorace není trvalá. Pokud nás tento dekor omrzí, můžeme jej kdykoli umýt a nakreslit si jiný. Můžeme si tak skleněný svícen neustále obměňovat podle sezóny či momentální nálady. Toto zdobení je jednoduché, variabilní a rychle hotové. Pokud chceme vytvořit malbu trvalou, použijeme permanentní vodě odolný fix.

Skleněný svícen

Malovaný skleněný svícen jednoduše dozdobíme krajkovou stuhou ovázanou kolem jeho okraje. Vložíme svíčku a dekorace na stůl v boho stylu je hotová.

Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru!

Video návod

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě.

Líbil se vám skleněný ssvícen a zajímají vás další originální návody? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní netradiční výzdobu podle našich návodů a nápadů. Naleznete zde také DIY návody, nápady na bytové a zahradní dekorace i inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru