Jste milovníky levandule? Vytvořte si krásné srdíčko

Srdíčko z levandule, jednoduchá přírodní dekorace na dveře i na stěnu. Líbí se vám venkovský styl a dekorace z levandule? Můžete si je snadno sami vytvořit. Stačí jen hezky zabalit a můžeme jej použít jako milý ručně vyrobený dárek. Srdíčko z levandule je krásná celoroční dekorace.

Levandule. Provence. Výrobky z levandule. Dekorace z levandule. Co z levandule. Co udělat z levandule. Věnec na dveře. Letní věnec. Celoroční věnec. Dekorace do bytu. Výroba dekorace. Věnec z levandule. Věneček z levandule. Co vyrobit z levandule. DIY. Tvoření z levandule. Srdce z levandule. Srdíčko z levandule. Levandulový věnec. Levandulové srdíčko. Levandulové srdce. Levandulový věneček. Tvoření. Kreativní tvoření. Návod. Návody. Inspirace. DIY návody. DIY česky. Pěstování levandule. Dekorace na dveře. Výrobky z levandule. Letní věnec z levandule. Dekorace wedding. Vázání levandule. Dekorace dveří. Veniec z levandule. Dekorace srdce. Dekorace video.
Srdce z levandule

Prohlédněte si naše video návody a video recepty na jednom místě.

Dekorace z levandule

Levandule je skvělý materiál pro kreativní tvoření. Využívá se pro výrobu dekorací, bytových doplňků, domácí výrobu mýdel, či kosmetiky… Motiv levandule se skvěle hodí pro doplňky a dekorace v oblíbeném Provence a Vintage stylu. Podle našeho návodu si můžete vyrobit levandulové srdíčko. Je to krásná trvanlivá dekorace. Srdce z levandule zvládnou vytvořit i úplní začátečníci. Výroba nezabere mnoho času, do půl hodiny se bez problému vejdeme. Je to skvělý tip na milý ručně vyrobený dárek.

Návod na srdíčko z levandule

Použitý materiál

  • čerstvá levandule
  • silnější drát 1,2 mm (na srdíčko)
  • floristický drát 0,6 mm (na vázání levandule)
  • kleště
  • nůžky

Video návod

Drátěný základ

Ze silnějšího drátku vyrobíme základ na věneček ve tvaru srdce. Vytvoříme rovnou i očko na zavěšení. Srdíčko si vyrobíme jednoduchým způsobem. Stočíme drát do kruhu. Kousek drátu necháme přesahovat a ve spoji z něj vytvoříme očko na zavěšení. Vytvarujeme oba oblouky srdce, uprostřed spodní části drát zmáčkneme a vznikne nám špička srdíčka.

Navazování levandule

Nastříháme a očistíme si jednotlivé klásky levandule. Na drátovaném základu si zajistíme vázací drátek v místě, kde máme vytvořené očko na zavěšení. Obtočíme dvě až tři pevné základní otočky a začneme postupně přidávat připravené klásky levandule. Obě poloviny srdce navazujeme ve stejném směru od shora dolů. Ve špičce srdíčka zelené konce svážeme vázacím drátkem. Odstřihneme je a začistíme.

Srdíčko z levandule je hezká přírodní dekorace domů i na chalupu. Můžeme jím ozdobit dveře, stěnu, na chalupě třeba starý kredenc nebo skříň… Záleží na naší fantazii a vkusu.

Srdce z levandule. Srdíčko z levandule. Levandulový věnec. Levandulové srdíčko. Levandulové srdce. Levandule. Provence. Výrobky z levandule. Dekorace z levandule. Co z levandule. Co udělat z levandule. Věnec z levandule. Věneček z levandule. Co vyrobit z levandule. DIY. Tvoření z levandule. Levandulový věneček. Tvoření. Kreativní tvoření. Návod. Návody. Inspirace. DIY návody. DIY česky. Pěstování levandule. Věnec na dveře. Letní věnec. Celoroční věnec. Dekorace do bytu. Výroba dekorace. Dekorace na dveře. Výrobky z levandule. Letní věnec z levandule. Dekorace wedding. Vázání levandule. Dekorace dveří. Veniec z levandule. Dekorace srdce. Dekorace video.
Dekorace z levandule

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě.

Líbí se vám srdíčko z levandule? Hledáte inspiraci pro své tvoření? Prohlédněte si naše originální DIY návody a nápady na tvoření. Najdete zde inspiraci na kreativní tvoření po celý rok. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše osvědčené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru