Netradiční adventní věnec

Adventní věnec ve vintage stylu. Hledáte inspiraci na netradiční adventní věnec? Na výrobu věnce jsme využili, zrecyklovali několik starých kousků po babičce. Tento adventní svícen je velmi dekorativní a naaranžuje se velmi rychle. Zapátrejte u babičky ve skříni nebo na půdě a můžete začít vyrábět. Hotový adventní věnec můžete umístit na stůl doma nebo na chalupě.

Adventní věnce na stůl. Advent. Adventní věnce. Vánoční věnec. Adventní věnec. Adventní věnce na dveře. Adventní svícen. Adventní svíčky. Adventní věnec na stůl. Vánoční dekorace. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Jak si vyrobit adventní věnec. Jak udělat adventní věnec. Adventní věnec jinak.
Netradiční adventní věnec

Pokud doma nemáte přesně takové vintage kousky a chcete si podobný adventní věnec vyrobit, nezoufejte. Podobné formičky a svícny můžete najít třeba v bazaru. Doplnili jsme je různými přírodními materiály. Dohromady tvoří úžasný velmi dekorativní celek.

Materiál na adventní věnec

  • spodní díl staré dvoudílné formy
  • svícny na stromeček
  • formičky na pracny
  • malé šišky
  • kousky skořice
  • hvězdičky badyánu
  • svíčky na stromeček
  • hvězdičky ze včelího vosku… návod
Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Jak si vyrobit adventní věnec. Jak udělat adventní věnec. Adventní věnec jinak. Adventní věnec. Vánoční věnec. Advent. Vánoční dekorace. Adventní svícen.
Materiál na výrobu věnce

Návod na výrobu

Připravíme si k ruce veškerý potřebný materiál a můžeme začít aranžovat. 

Nejprve si zvolíme místa, na která umístíme malé svícny. Kruh si pomyslně rozdělíme na jednotlivé kvadranty a do každého z nich umístíme jeden svícen.

Vánoční věnec. Adventní věnec. Adventní svícen. Adventní věnce na stůl. Adventní věnce. Adventní věnec. Adventní věnec na stůl. Adventní věnec bez chvojí.
Svícny připneme na vybraná místa na okraji formy

Připneme je na vybraná místa na okraji formy. Jsou to malé skřipce, které se dříve se svíčkami připínaly na větve vánočních stromečků. My jsme je nyní použili poněkud netradičním způsobem, pro upevnění svíček na tento originální adventní věnec. 

Svíčky snadno vložíme do těchto drobných svícnů.

Do formy postupně aranžujeme jednotlivé ozdoby. Nejprve pokládáme větší dekorace, to jsou formičky na pracny, pokračujeme drobnými šiškami, kousky skořice a hvězdičkami badyánu. 

Adventní věnec. Vánoční věnec. Adventní věnce na stůl. Adventní věnce. Adventní věnec. Adventní věnce na dveře. Adventní svícen. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Jak si vyrobit adventní věnec. Jak udělat adventní věnec.
Aranžujeme jednotlivé dekorace

Celá dekorace je doplněna drobnými hvězdičkami vykrojenými ze včelího vosku. 

Podrobný návod na výrobu ozdob ze včelího vosku najdete zde.

Adventní věnec. Adventní svícen. Vánoční věnec. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Jak si vyrobit adventní věnec. Jak udělat adventní věnec. Adventní věnec na stůl. Adventní věnec bez chvojí. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Jak si vyrobit adventní věnec. Jak udělat adventní věnec. Adventní věnec jinak. Inspirace. Vánoční dekorace.
Adventní svícen dozdobíme hvězdičkami ze včelího vosku

Tyto nenápadné hvězdičky celý adventní svícen krásně doplňují.

Udělejte si letošní vánoce krásné a slavnostní. Inspirujte se našimi návody na vánoční ozdoby a dekorace.

Vyzkoušet můžete také naše domácí recepty na vánoční cukroví. Recept na vánoční perníčky nebo vánoční linecké cukroví.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru