Inspirace na podzimní truhlíky

Podzimní truhlíky na okno, terasu či balkon. Krásná venkovní dekorace, kterou si můžete snadno a rychle sami vyrobit. Inspiraci, jak si je naaranžovat, najdete v následujícím video návodu.

Podzimní truhlík. Inspirace. Podzimní dekorace. Podzimní výzdoba. Co dát do truhlíku na podzim? Podzimní dekorace před dveře. Podzimní výzdoba truhlíků. Podzimní truhlíky inspirace. Výroba podzimní dekorace do truhlíků. Podzimní truhlíky. Přírodní podzimní dekorace. Dekorace z dýní. Podzimní dekorace rady a nápady. Podzimní dekorace venkovní. Podzimní dekorace DIY. Podzimní dekorace před dům. Podzimní dekorace na oko. Podzimní tvoření. Podzimní dekorace s květinami. Rady a nápady na podzimní dekorace. Podzimní dekorace z vřesu. Podzimní truhlíky s vřesem. Podzimní dekorace ke dveřím. Nápady na podzimní dekorace. Tipy na podzimní dekorace. Inspirace na podzimní dekorace. Podzimní truhlíky foto.
Dekorativní podzimní truhlík

Jaké rostliny zvolit

Jak podzimní truhlíky aranžovat a jaké květiny zvolit? Můžeme použít rostliny ozdobné listem i květem. Barevnou kombinaci rostlin si volíme podle svého vkusu. Květinovou dekoraci můžeme ladit do jednoho barevného odstínu nebo naopak zvolit barvy kontrastní. Podzimní květiny skvěle doplní zářivě oranžové dýně.

Video návod

Návod

Připravili jsme návod, jak vkusně a jednoduše vyzdobit podzimní truhlíky. Základem podzimní dekorace jsou pestrobarevné rostliny a ozdobné dýně.

Materiál

  • truhlík
  • vřes
  • drátovec
  • dlužicha
  • muehlenbekia
  • ozdobné dýně
  • drobné kamínky
  • zahradní substrát

Příprava

Na dně truhlíku vytvoříme z drobných kamínků drenážní vrstvu, přidáme vrstvu zeminy a můžeme začít s výsadbou rostlin.

Aranžování

Po vyjmutí rostlinky z květináče pokaždé lehce narušíme kořenový bal, lépe pak zakoření. Sázíme postupně od jedné strany. Nejprve zasadíme dlužichu a pokračujeme dalšími rostlinami. Zasadíme drátovec, přidáme převislou muehlenbeckii a vřes. Doplníme zeminu a na závěr naaranžujeme dvojici ozdobných dýní.

Umístění

Podzimní truhlíky svými barvami krásně ozdobí okenní parapet. Skvěle se hodí také na terasu, balkon i ke vchodovým dveřím.

Podzimní truhlíky inspirace. Výroba podzimní dekorace do truhlíků. Podzimní truhlíky. Podzimní truhlík. Inspirace. Podzimní dekorace. Podzimní výzdoba. Co dát do truhlíku na podzim? Podzimní dekorace před dveře. Podzimní výzdoba truhlíků. Přírodní podzimní dekorace. Dekorace z dýní. Podzimní dekorace rady a nápady. Podzimní dekorace venkovní. Podzimní dekorace DIY. Podzimní dekorace před dům. Podzimní dekorace na oko. Podzimní tvoření. Podzimní dekorace s květinami. Rady a nápady na podzimní dekorace. Podzimní dekorace z vřesu. Podzimní truhlíky s vřesem. Podzimní dekorace ke dveřím. Nápady na podzimní dekorace. Tipy na podzimní dekorace. Inspirace na podzimní dekorace. Podzimní truhlíky foto.
Podzimní výzdoba truhlíků

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě

Líbí se vám podzimní truhlíky a zajímají vás další návody na podzimní tvoření? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní netradiční dekorace podle našich návodů a nápadů. Naleznete zde také DIY návody, nápady na bytové a zahradní dekorace i inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru