Dekorace na stůl s vůní levandule: Krásná a velmi jednoduchá

Dekorace na stůl, která bude hotová za pár minut. Jednoduchý a efektní svícen s levandulí a závojíčkem. Inspiraci a návod „jak na to“ najdete v následujícím video návodu.

Upcyklace

Můžeme upcyklovat skleněné nádoby, které se k sobě tvarově hodí a vytvořit si z nich originální dekorativní svícen zdobený voňavými kvítky levandule a závojíčkem. Nemusíme být nijak zvlášť zruční, a přesto si můžeme podle tohoto návodu vytvořit krásnou dekoraci do bytu nebo milý a originální ručně vyrobený dárek.

Návod

Inspirace na letní tvoření. Jednoduchý dekorativní svícen ve skleněné nádobě, který si zvládnete naaranžovat za pár minut. Na výrobu není nijak složitý, bez problému jej zvládne vytvořit i začátečník. Skleněný svícen zdobený levandulí a závojíčkem budeme mít hotový za pár minut.

Materiál

  • 2 skleněné nádoby větší / menší
  • závojíček velkokvětý / drobnokvětý
  • levandule
  • drobné kamínky
  • svíčka
  • nůžky

Příprava

Připravíme si potřebný materiál. Dvě skleněné nádoby, které se k sobě tvarově hodí, drobné bílé kamínky, kousek závojíčku a kvítky levandule.

Aranžování

Menší nádobu vložíme do větší a lehce ji podsypeme drobnými kamínky. Meziprostor vyplníme střídavě kvítky závojíčků a levandule, vložíme svíčku a máme hotovo.

Umístění

Svícen zdobený levandulí a závojíčkem se skvěle hodí jako dekorace na stůl i komodu. Pokud jej umístíme mimo dosah slunečních paprsků, vydrží nám krásný velmi dlouho. Je krásný přes den i večer po rozsvícení.

Dekorace na stůl. Levandule dekorace. Lavender. DIY dekorace. Dekorace levandule. Levandule. Jak vyrobit dekorace z levandule. Dekorace ze sušené levandule. Celoroční dekorace. Výroba dekorace. Levandulová dekorace. Tvoření z levandule. Kreativní tvoření. Levandulová dekorace. Venkovský styl. Provence styl. Provence. Svícen. Svícen ve skle. Svícen ve sklenici. Dekorativní svícen. DIY tvoření. Návody. Nápady. Inspirace. Recy věci. Upcyklace.
Dekorace na stůl s vůní levandule

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě.

Líbila se vám inspirace na dekoraci na stůl s vůní levandule a zajímají vás tipy a návody na další dekorace a tvoření? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní originální výzdobu podle našich návodů a nápadů. Naleznete zde také DIY návody, nápady na bytové a zahradní dekorace i inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru