Čokoládové brownies s ořechy

Čokoládové brownies s ořechy úžasně vypadá a výborně chutná. Je čokoládou přímo nasáklé, ořechy krásně křupou a doplňují chuť hořké čokolády. Šťavnaté čokoládové brownies s ořechy uvnitř i na povrchu.

Brownies. Nejlepší brownies. Nadýchané brownies. Vláčné čokoládové brownies. Nejlepší brownies. Nejlepší brownies recept. Rychlý recept. Recepty. Tekuté brownies. Luxusní brownies. Brownie. Čokoláda. Čokoládové. Ořechové brownies. Čokoládové brownies s ořechy. Rychlé brownies. Brownies recipe. Brownies recept originál. Brownies recept jednoduchý. Americké brownies recept. Brownies recept nejlepší. Čokoládový dezert. Domácí recept.
Čokoládové brownies s ořechy

Máte rádi čokoládu a čokoládové moučníky? Vyzkoušejte skvělý recept pro všechny milovníky čokolády a ochutnejte čokoládové brownies. Je to výborný rychlý moučník, který máte za chvíli hotový.

Suroviny

  • 300 g hořké čokolády
  • 125 g másla
  • 3 vejce
  • 160 g třtinového cukru
  • 1 vanilkový cukr
  • 160 g hladké mouky
  • špetka soli
  • 2 polévkové lžíce kakaa
  • 250 g vlašských ořechů

Video recept

Recept na brownies s ořechy

Troubu si dáme předehřát na 180 °C. Připravíme si plech na pečení, vyložíme jej pečícím papírem nebo vymažeme a začneme s přípravou těsta. Používáme plech na brownies o velikosti cca 28,5 x 23 cm.

Nahrubo nasekáme vlašské ořechy.

Hořkou čokoládu a máslo rozpustíme ve vodní lázni. Vše mícháme, dokud se čokoláda úplně nerozpustí.

Vejce ušleháme se třtinovým a vanilkovým cukrem do pěny.

Promícháme všechny sypké suroviny, mouku, špetku soli a kakao.

Čokoládovo máslovou směs přidáme k vaječné směsi a krátce promícháme. Přidáme sypkou směs a vymícháme hladké těsto. Do těsta přidáme cca polovinu vlašských ořechů.

Hotové těsto nalijeme do formy na brownies, lehce uhladíme a povrch těsta posypeme zbývajícími vlašskými ořechy. Brownies pečeme v předehřáté troubě cca 20-23 minut. Necháme zchladnout a můžeme podávat.

Recept na výborné čokoládové brownies s ořechy.

Nejlepší brownies. Nadýchané brownies. Brownies. Vláčné čokoládové brownies. Nejlepší čokoládové brownies. Brownies s ořechy. Nejlepší brownies recept. Rychlý recept. Recepty. Tekuté brownies. Luxusní brownies. Brownie. Čokoláda. Čokoládové. Ořechové brownies. Čokoládové brownies s ořechy. Rychlé brownies. Brownies recipe. Brownies recept originál. Brownies recept jednoduchý. Americké brownies recept. Brownies recept nejlepší. Čokoládový dezert. Domácí recept. Dezert. Pečení. Recept na pečení.
Čokoládové brownies

Všechny naše video recepty a video návody najdete souhrnně ZDE

Zkoušíte rádi nové zajímavé recepty? Hledáte inspirace na nové zajímavé návody? Prohlédněte si a inspirujte se našimi originálními DIY návody a nápady na kreativní tvoření. Na webu najdete inspiraci a návody na tvoření pro všechna roční období. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na věnce, dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Prohlédnout si můžete vzory a návody na pletení a háčkování pro začátečníky i pokročilé. Nezapomeňte vyzkoušet a ochutnat naše další oblíbené domácí recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru