Boho styl: DIY dekorace

Boho styl a přírodní dekorace patří k sobě. Hledáte inspiraci a jednoduchý návod, jak si stylovou boho dekoraci pro svůj byt vytvořit? Dekorace ze suchých květin skvěle podtrhuje boho styl bydlení. 

Boho styl. Boho styl bydlení. Boho styl svatba. Svatba v boho stylu. Styl boho. Boho styl dekorace. Co je boho styl. Bohémský styl. Svícen. Svícny. Svícen, svícny. Skleněný svícen. Suché květiny dekorace. Suché květinové vazby. DIY. Suché vazby. Přírodní dekorace. Sušené luční květiny. Aranžování. Boho styl dekorace. Boho interiér. Boho styl, boho interiér. Okrasná tráva dekorace. Suchá tráva dekorace. Dekorační tráva. Pampová tráva dekorace. DIY dekorace. Sušená tráva dekorace. Dekorační tráva. Boho. Bohémský styl. Boho styl. Boho styl bydlení. Boho obývací pokoj. Boho interiér. Boho květiny. Boho květin. Boho kytice. Hyppie. Boho chic. Bohemian style.
Boho styl bydlení

Líbí se vám bohémský styl? Máme pro vás jednoduchý návod, jak si vytvořit skleněný svícen na čajovou svíčku zdobený sušenými květinami. Oblíbený bohémský neboli boho styl bydlení a odívání se vyznačuje přírodními barevnými odstíny a materiály. Proto jsme k výrobě dekorace použili sušené květiny v krásných jemných tónech a režný provázek.

Materiál

  • skleněná dóza
  • provázek
  • nůžky
  • tavná pistole + náplň
  • sušené trávy a květiny

Video návod

Návod

Nejprve důkladně umyjeme skleněnou dózu, ze které budeme dekoraci vyrábět. Pomocí tavné pistole si na povrch sklenice naneseme menší množství lepidla. Přilepíme do něj konec provázku. Tímto způsobem jej zajistíme, aby nám ze sklenice nesjížděl. Provázkem několikrát pevně obtočíme sklenici kolem dokola. Jakmile jsme s množstvím a vzhledem provázku spokojeni přilepíme jeho konec opět pomocí tavné pistole.

Boho styl. Boho styl bydlení. Boho styl svatba. Boho. Bohémský styl. Boho styl. Boho styl bydlení. Boho obývací pokoj. Boho interiér. Boho květiny. Svatba v boho stylu. Styl boho. Boho styl dekorace. Co je boho styl. Bohémský styl. Svícen. Svícny. Svícen, svícny. Skleněný svícen. Suché květiny dekorace. Suché květinové vazby. Suché květiny. Suchá vazba květin. Suché květy. Sušené květiny. Sušené květy. Květiny na sušení. Dekorace ze sušených květin. Suchá tráva dekorace. Svatební dekorace. Svatba. Dekorace na svatbu. Svatba dekorace. Svatební dekorace na stůl. Svatební doplňky a dekorace. Svatební dekorace levně. Dekorace na svatební stůl. Boho DIY. Suché vazby. Přírodní dekorace. Sušené luční květiny. Aranžování. Boho styl dekorace. Boho interiér. Boho styl, boho interiér. Okrasná tráva dekorace. Suchá tráva dekorace. Dekorační tráva.
DIY dekorace v boho stylu

Vytvoříme si dekoraci ze suchých květin a travin. Vybereme si takové, které se k sobě velikostně i barevně dobře hodí. Poměříme si je s výškou sklenice. Pečlivě je poskládáme a svážeme provázkem. Zarovnáme konce stonků. Dekoraci si ještě jednou poměříme s výškou sklenice a v případě potřeby ještě zastříhneme. Přilepíme ji ke sklenici pomocí tavné pistole a dekorace v boho stylu je hotová.

Elegantní boho dekorace, která se hodí do moderního interiéru. Máte kamarádku, která má ráda boho styl? Svícen můžete použít i jako drobný ručně vyrobený dárek, který ji jistě potěší.

Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru!

Boho DIY. Suché vazby. Přírodní dekorace. Sušené luční květiny. Aranžování. Boho styl dekorace. Boho interiér. Boho styl, boho interiér. Okrasná tráva dekorace. Suchá tráva dekorace. Dekorační tráva. Pampová tráva dekorace. DIY dekorace. Sušená tráva dekorace. Boho. Bohémský styl. Boho styl. Boho styl bydlení. Boho obývací pokoj. Boho interiér. Boho květiny. Boho květin. Boho kytice. Hyppie. Boho chic. Bohemian style. Boho styl. Boho styl bydlení. Boho styl svatba. Svatba v boho stylu. Styl boho. Co je boho styl. Bohémský styl. Svícen. Svícny. Svícen, svícny. Skleněný svícen. Suché květiny dekorace.Suchá tráva dekorace. Svatební dekorace. Svatba. Dekorace na svatbu. Svatba dekorace. Svatební dekorace na stůl. Svatební doplňky a dekorace. Svatební dekorace levně. Dekorace na svatební stůl.
Elegantní boho styl pro váš interiér

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě.

Zajímají vás návody a inspirace na originální dekorace? Nechte se inspirovat a vyrobit si vlastní netradiční výzdobu podle našich návodů a nápadů. Naleznete zde také DIY návody, nápady na bytové a zahradní dekorace i inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru