Zdravá snídaně či svačina do skleničky

Zdravá snídaně, kterou si připravíte večer a ráno ušetříte čas. Jemný, lahodný: banánový jogurt, který si snadno vyrobíte za pár minut. Rychlý recept na zdravou snídani či svačinu s sebou.

Zdravá snídaně. Zdravé snídaně. Zdravé snídaně recepty. Rychlá snídaně. Rychlé snídaně. Snídaně rychle. Rychle snídaně. Rychlá snídaně sladká. Vydatná rychlá s snídaně. Extra rychla snidane. Zdravá snídaně do skleničky. Snídaně do skleničky. Snídaně do skleničky recept. Zdravé snídaně do skleničky. Rychlá snídaně do skleničky. Do skleničky snídaně. Zdravá snídaně recepty. Zdravou snídani na výlet. Zdravá snídaně nebo dezert. Recepty na zdravé snídaně. Snídaně na výlet. Snídaně s sebou. Zdravá snídaně s sebou. Zdravá snídaně na výlet. Domácí jogurt. Banánový jogurt. Banán v jogurtu. Banány v jogurtu.  Zdravá svačina. Zdravé svačiny recepty. Zdravé svačiny. Zdravá sváča. Zdravé svačiny do školy. Zdravá svačina recepty. Zdravé svačiny pro děti. Zdravá sladká snídaně.
Zdravá snídaně do skleničky

Zdravá snídaně, která je rychlá a velmi chutná. Víte, že nestihnete snídani, či svačinu doma? Vyřeší to zdravá snídaně, či svačina s sebou. Výborný banánový jogurt si můžete připravit předem. Skleničku pořádně uzavřete a můžete si ji vzít s sebou na svačinu do práce, do školy…

Suroviny

  • bílý jogurt
  • med (dle chuti)
  • 2 větší banány
  • ořechy

Video recept

Recept

Skleničky, které budeme plnit důkladně umyjeme a vysušíme. Připravíme vlašské ořechy. Část jader nahrubo nasekáme, několik si necháme vcelku na ozdobení. Ještě oloupeme banány a zdravá snídaně bude hotová za pár minut.

V misce rozmixujeme banán s medem. Přidáme do něj bílý jogurt a vše promícháme metličkou. Druhý banán nahrubo rozmačkáme nebo můžeme nakrájet na kolečka, podle toho, co máme raději.

Začneme plnit skleničky. Nejprve dáme vrstvu jogurt. Druhou vrstvu tvoří rozmačkaný banán. Na něj dáme nahrubo nasekané vlašské ořechy a zakápneme je medem. Dáme opět vrstvu jogurtu. Navrch dáme celé půlky vlašských ořechů a ty opět zakápneme medem. Skleničky pevně uzavřeme a máme hotovo. Dáme je vychladit do lednice. Ráno stačí jen vyndat a můžeme se nasnídat nebo si vzít hotovou snídani s sebou.

Zdravé snídaně recepty. Zdravá snídaně. Zdravé snídaně. Rychlá snídaně. Rychlé snídaně. Snídaně rychle. Rychle snídaně. Rychlá snídaně sladká. Vydatná rychlá s snídaně. Extra rychla snidane. Zdravá snídaně do skleničky. Snídaně do skleničky. Snídaně do skleničky recept. Zdravé snídaně do skleničky. Rychlá snídaně do skleničky. Do skleničky snídaně. Zdravá snídaně recepty. Zdravou snídani na výlet. Zdravá snídaně nebo dezert. Recepty na zdravé snídaně. Snídaně na výlet. Snídaně s sebou. Zdravá snídaně s sebou. Zdravá snídaně na výlet. Domácí jogurt. Banánový jogurt. Banán v jogurtu. Banány v jogurtu.  Zdravá svačina. Zdravé svačiny recepty. Zdravé svačiny. Zdravá sváča. Zdravé svačiny do školy. Zdravá svačina recepty. Zdravé svačiny pro děti. Zdravá sladká snídaně.
Rychlá zdravá snídaně

Všechny naše video recepty a video návody najdete souhrnně ZDE

Zkoušíte rádi nové recepty? Hledáte inspirace na nové zajímavé návody? Prohlédněte si a inspirujte se našimi originálními DIY návody a nápady na kreativní tvoření. Na webu najdete inspiraci a návody na tvoření pro všechna roční období. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na věnce, dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Prohlédnout si můžete vzory a návody na pletení a háčkování pro začátečníky i pokročilé. Nezapomeňte vyzkoušet a ochutnat naše další oblíbené domácí recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru