Adventní svícen 3x jinak

Tři tipy na adventní svícen na stůl. Neplánujete letos tradiční adventní věnec? Vytvořte si vlastní originální svícen. Hotový jej budete mít doslova za pár minut.

Inspirace a jednoduché a rychlé návody, jak si vytvořit vlastní adventní dekoraci na stůl.

Jak snadno a rychle vyrobit adventní svícen

Stačí doma najít zajímavý tác, talíř nebo misku a naaranžovat do ní adventní svícen.

Hořící svíčky nenechávejte nikdy bez dozoru!

Zlatý adventní svícen

Materiál

 • zlatý talíř / tác
 • adventní svíčky
 • zlatý perličkový řetěz
 • zlaté vánoční ozdoby
 • hvězdičky vyrobené z domácí samotvrdnoucí hmoty

Zlatý svícen je aranžovaný na velkém zlatém talíři. Na talíř rozmístíme adventní svíčky. Rozmístíme je klasicky do čtverce, do půlkruhu nebo do středu. Záleží na tom, jaké svíčky máme k dispozici a jaký typ rozmístění svíček se nám líbí. Zda jsou stejně velké, nebo mají každá jinou výšku. Kolem nich nepravidelně rozložíme perličkový řetěz a prázdná místa vyplníme zlatými vánočními ozdobami. Na dotvoření svícnu můžeme použít sněhobílé hvězdičky vyrobené z domácí samotvrdnoucí hmoty. Vypadá to složitě, ale ve skutečnosti jsou hvězdičky hotové poměrně rychle. Je to drobnost, kterou mohou vyrobit děti a zapojit se tak do vánočních příprav.

Červený adventní svícen

Materiál

 • vintage tác / talíř
 • adventní svíčky + skleněné svícny
 • šišky (různé druhy a velikosti)
 • šípky

Na vintage tác naaranžujeme svíčky do skleněných svícnů. Obsypeme je šiškami různých velikostí a druhů, které jsou velmi dekorativní a doplníme je větvičkami suchých šípků.

Adventní svícny. Adventní věnce. Adventní věnec na stůl. Adventní svícen na stůl. Adventní svícny na stůl. Adventní věnec bez chvojí. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Jak si vyrobit adventní věnec. Jak udělat adventní věnec. Vánoční dekorace tvoření. Jak vyrobit adventní věnec. Adventní věnce na stůl. Adventní věnce. Adventní věnec. Adventní věnce na dveře. Adventní svícen. Adventní svíčky. Adventní věnec inspirace. Adventní věnec na dveře. Netradiční adventní věnce. Adventní věnce inspirace. Adventní věnec na dveře. Netradiční adventní věnce. Vánoce. Vánoční dekorace. Vánoční věnce. Vánoční věnec. Vánoční věnec na stůl. Přírodní věnec. Přírodní adventní věnec. Návod. Video návod. Inspirace. Tvoření. Kreativní tvoření. Návod. Návody. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Dekorace na adventní věnec .Nápady na adventní věnce. Přírodní adventní věnec. Domácí výroba věnce. Jaké větve na adventní věnec. Advent.
Vintage svícen

Bílý adventní svícen

Materiál

 • adventní svíčky + skleněné obaly
 • smrkové větvičky
 • šišky (lehce tupované bílou barvou)

Na oválný tác naaranžujeme svíčky ve skleněných nádobách. Kolem naaranžujeme šišky natupované bílou barvou a doplníme je drobnými smrkovými větvičkami.

Adventní svícny na stůl. Adventní věnce. Adventní věnec na stůl. Adventní svícen na stůl. Jak vyrobit adventní věnec. Adventní věnce na stůl. Adventní věnce. Adventní věnec. Adventní věnce na dveře. Adventní svícen. Adventní svíčky. Adventní věnec inspirace. Adventní věnec na dveře. Netradiční adventní věnce. Adventní věnce inspirace. Adventní věnec na dveře. Netradiční adventní věnce. Adventní svícny. Vánoce. Vánoční dekorace. Vánoční věnce. Vánoční věnec. Vánoční věnec na stůl. Přírodní věnec. Přírodní adventní věnec. Návod. Video návod. Inspirace. Tvoření. Kreativní tvoření. Návod. Návody. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Dekorace na adventní věnec .Nápady na adventní věnce. Přírodní adventní věnec. Domácí výroba věnce. Jaké větve na adventní věnec. Advent. Adventní věnec bez chvojí. Adventní věnec výroba. Jak vyrobit adventní věnec. Jak si vyrobit adventní věnec. Jak udělat adventní věnec. Vánoční dekorace tvoření. Pinterest nápady na tvoření. Pinterest vánoční tvoření.
Bílý svícen s šiškami

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě

Líbí se vám inspirace a návody na adventní svícny? Prohlédněte si naše originální DIY návody a nápady na tvoření po celý rok. Inspirujte se našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše osvědčené domácí recepty.

Blíží se čas tvoření adventních a vánočních dekorací. Najdete zde zajímavé návody a inspirace na adventní věncevánoční dekorace, domácí recepty na vánoční cukrovívánočkuvánoční perníčky

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru