Výroba bižuterie: náhrdelník z korálků a hedvábí

Zajímá vás domácí výroba bižuterie? Jste kreativní? Hledáte návod na originální náhrdelník? Vytvořili jsme pro vás návod na hedvábný náhrdelník s korálky. Šperky vyrobené z pravého přírodního hedvábí jsou originální, velmi příjemné a lehké. Náhrdelník si můžete barevně zcela přizpůsobit svým potřebám. Hedvábný náhrdelník úžasně doplní vaše letní šaty.

Návod na výrobu bižuterie. Šperky z hedvábí. Malování na hedvábí. Ruční výroba šperků. Návody na korálkování. Kreativní tvoření.
Výroba bižuterie – náhrdelník z hedvábí

Materiál:

  • hedvábné šňůrky
  • barvy na hedvábí
  • korálky
  • nůžky
  • kovové koncovky
  • 2 kroužky
  • zapínání na karabinku
  • malé kleště
Návod na výrobu bižuterie. Ruční výroba šperků a bižuterie. Kreativní tvoření. Návod na korálkování.
Materiál na výrobu bižuterie

Návod:

Na výrobu bižuterie potřebujeme duté hedvábné šňůrky a korálky. Na tento návod je použito celkem šest šňůrek. Je potřeba vybrat si korálky s větší dírkou, aby se nám na hedvábné šňůrky dobře navlékaly. V tomto návodu jsou na výrobu použity růžové TOHO korálky.

Začneme tím, že si obarvíme jednotlivé hedvábné šňůrky. Necháme je volně uschnout a potom barvu zafixujeme dle pokynů výrobce.

Textilní šperk. Návod na výrobu bižuterie. Malba na hedvábí, malování na hedvábí. Výroba šperků. Kreativní tvoření. Návody na korálkování. Náhrdelník.
Výroba bižuterie

Na připravené barevné šňůrky navlékáme postupně jednotlivé korálky. Systémem kousek hladké šňůrky – uzlík – korálky – uzlík – kousek hladké šňůrky, ….

Ruční výroba bižuterie. Návod na výrobu šperků. Malování na hedvábí, malba na hedvábí. Přírodní hedvábí. Ruční práce. Kreativní tvoření, DIY návody, nápady, inspirace...
Ruční výroba šperků

Navlékneme si příslušný počet šňůrek a ty nakonec na obou koncích spojíme kovovými koncovkami.

Návod na výrobu bižuterie. Výroba šperků. Kreativní tvoření. Návody na korálkování. Náhrdelník.
Kovové koncovky

Na koncovky připevníme kroužky, karabinku a máme hotovo. Výroba bižuterie nám nezabere mnoho času. Náhrdelník bychom měli mít za hodinku hotový.

Výroba bižuterie. Návod na výrobu bižuterie. Malování na hedvábí. Výroba šperků. Kreativní tvoření. Návody na korálkování. Náhrdelník. Ruční výroba šperků. Ručně vyrobený dárek.
Výroba bižuterie – náhrdelník z přírodního hedvábí a korálků

Výroba bižuterie nám dává možnost objevit svoji kreativitu. Můžeme si zvolit různé barvy, různé druhy a počty korálků i koncovky. Upravit si můžeme také počet šňůrek. Vždy si vytvoříme vlastní zajímavý originální náhrdelník podle svého vkusu.

Zaujalo vás tvoření bižuterie a chcete si prohlédnout další návody na ruční výrobu šperků?

TIP!

Hedvábný šperk je krásný doplněk pro všední den i do společnosti.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru