DIY: velikonoční vajíčka z drátků

Velikonoční vajíčka z drátků. Návod, jak si vyrobit drobné romantické velikonoční dekorace. Tato křehká velikonoční vajíčka využijeme na výzdobu interiéru i jako drobný dárek pro své přátele.

Velikonoční dekorace. Velikonoční tvoření. Velikonoční obrázky. Velikonoční věnec na dveře. Jarní věnce. Jarní věnec. Jarní výzdoba. Jarní věnec na dveře. Návod. Návody. Výroba. DIY. Kreativní tvoření. Jarní dekorace. Velikonoční vajíčka. DIY návody. Velikonoční kraslice. Velikonoční tvoření Velikonoční výzdoba. Jarní dekorace inspirace. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření. Velikonoce. Velikonoční věnec na dveře.
Velikonoční vajíčka z drátků

Velikonoční vajíčka z drátků zdobená peříčky, či drátkovaným srdíčkem. Můžeme je zavěsit na větvičku, na okno, ozdobit jimi věnec apod.

Velikonoční vajíčka s peříčkem

Velikonoční výzdoba. Jarní dekorace inspirace. Jarní dekorace. Velikonoční vajíčka. DIY návody. Velikonoční kraslice. Velikonoční tvoření. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření. Velikonoce. Velikonoční věnec na dveře. Velikonoční dekorace. Velikonoční tvoření. Velikonoční obrázky. Velikonoční věnec na dveře. Jarní věnce. Jarní věnec. Jarní výzdoba. Jarní věnec na dveře. Návod. Návody. Výroba. DIY. Kreativní tvoření.
Velikonoční vajíčko s peříčkem

Materiál

 • floristická drát
 • plechovka
 • kleště
 • peříčka
 • nit
 • korálky s větším průvlekem
 • nůžky
 • tavná pistole + náplň

Návod

Na konci drátku si uděláme malé očko, abychom se neporanili o ostrý konec. Připravíme si plechovku nebo jinou kulatou nádobu odpovídající velikosti.

Drátek několikrát omotáme kolem plechovky, abychom získali kulatý tvar. Drát omotáme jej 4-5x dokola tak, aby se oba konce setkaly na jedno místě. Pevně jej stiskneme v místě, kde se kříží oba konce drátů a opatrně jej z plechovky sejmeme.

Konce drátu překřížíme a pevně spojíme. Z jednoho konce vyrobíme očko na zavěšení. Druhý konec drátu několikrát omotáme pevně dokola, abychom všechny sejmuté kroužky pevně spojili v jednom místě. Tam bude horní část vajíčka.

Vytvořené kolečko v horní části z obou stran lehce stiskneme, dolů malinko protáhneme a vytvoříme tvar vejce.

Jarní dekorace inspirace. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace. Velikonoční vajíčka. DIY návody. Velikonoční kraslice. Velikonoční tvoření Velikonoční výzdoba. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření. Velikonoce. Velikonoční věnec na dveře. Velikonoční dekorace. Velikonoční tvoření. Velikonoční obrázky. Velikonoční věnec na dveře. Jarní věnce. Jarní věnec. Jarní výzdoba. Jarní věnec na dveře. Návod. Návody. Výroba. DIY. Kreativní tvoření.
Dóza s ozdobou

Vezmeme nit světlé barvy, aby byla co nejmíň vidět. Odstřihneme si cca 15 cm a přeložíme ji napůl. Ohnutý konec protáhneme korálkem. Nit roztáhneme a pevně ji několika otočkami ji namotáme na konec pírka. Zafixujeme ji malým množstvím lepidla z tavné pistole a vše lehce vtlačíme ve směru nitě do spodní části korálku.

Nitku několika otočkami pevně obtočíme kolem drátku v horní části vajíčka a zavážeme. Obtočíme drátkem uděláme očko na zavěšení a máme hotovo.

Vajíčko máme za chvilku hotové.

Velikonoční vajíčko s drátkovaným srdíčkem

Jarní dekorace. Velikonoční vajíčka. DIY návody. Velikonoční kraslice. Velikonoční tvoření Velikonoční výzdoba. Jarní dekorace inspirace. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření. Velikonoce. Velikonoční věnec na dveře. Velikonoční dekorace. Velikonoční tvoření. Velikonoční obrázky. Velikonoční věnec na dveře. Jarní věnce. Jarní věnec. Jarní výzdoba. Jarní věnec na dveře. Návod. Návody. Výroba. DIY. Kreativní tvoření
Velikonoční vajíčko zdobené srdíčkem

Materiál

 • floristický drátek
 • kleště
 • plechovka

Vajíčko vytvoříme stejným způsobem, jako předchozí. S tím rozdílem, že namísto zavěšeného pírka s korálkem vytvarujeme z jednoho konce drátku srdíčko, z druhého vytvoříme očko na zavěšení a konec obtočíme.

Jarní výzdoba. Jarní věnec na dveře. Návod. Návody. Výroba. DIY. Kreativní tvoření. Jarní dekorace. Velikonoční vajíčka. DIY návody. Velikonoční kraslice. Velikonoční tvoření Velikonoční výzdoba. Jarní dekorace inspirace. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření. Velikonoce. Velikonoční věnec na dveře. Velikonoční dekorace. Velikonoční tvoření. Velikonoční obrázky. Velikonoční věnec na dveře. Jarní věnce. Jarní věnec.

Video návody

 Jarní a velikonoční dekorace a recepty.

Prohlédněte si a inspirujte se našimi návody a nápady na dekorace po celý rok. Dekoracemi na výzdobu bytu, zahrady i návody na tvoření s dětmi.

Ochutnejte naše výborné a vyzkoušené recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru