DIY dekorace z buxusu

Jednoduché dekorace z buxusu svou krásnou sytě zelenou barvou oživí váš interiér. K výrobě bytových i zahradních dekorací jej můžeme používat po celý rok. Dekorace z buxusu jsou krásné nejen čerstvé, ale i po zaschnutí. Pokud nejsou vystaveny přímému slunci, zachovají si svoji barvu i v suchém stavu.

Dekorace z buxusu. Věnec z buxusu. Buxus. Krušpánek. Věneček z buxusu. Věneček. Srdce. Jarní dekorace. Jarní dekorace na dveře. Jarní dekorace na stůl. Jarní dekorace do oken. Jarní dekorace inspirace. Jarní dekorace na hrob. Jarní dekorace na okno. Jarní tvoření. Jarní inspirace. Jarní výzdoba
Jednoduché děkorace z buxusu

Návody na jednoduché a velmi elegantní přírodní dekorace. Jejich výroba nám nezabere mnoho času a výsledek nás rozhodně potěší a udělá doma parádu. Prohlédněte si naše návody a můžete začít.

Video návody

Svícen zdobený buxusem

Přírodní svícen zdobený buxusem, jednoduchý a velmi dekorativní.

Materiál

 • skleněná nádoba
 • větvičky buxusu
 • floristický drátek
 • kleštičky
 • zahradní nůžky
 • čajová svíčka

Návod

Nadrátujeme si větvičku buxusu odpovídající obvodu horního okraje naší skleněné nádoby. Máme-li kratší větvičky tak je můžeme pomocí drátku nastavit.

Drátkem zpevněnou větvičku obtočíme kolem horního okraje. Drátek stočením zajistíme a konce začistíme. Vložíme svíčku a máme hotovo.

Věnec z buxusu

Jednoduchý, elegantní věnec z buxusu ve tvaru srdce můžeme zavěsit na vchodové dveře, na stěnu nebo jej použít jako dekoraci na okno.

Věnec ve tvaru srdce. Jarní věnec na dveře. Dekorace na dveře srdce. Jarní věnec na dveře návod. Jarní věnce inspirace. Jarní věnec. Velikonoční věnec. Jarní věnce inspirace. Velikonoční věnce. Velikonoční věnec návod. DIY návody. DIY nápady. Inspirace. Věnec na dveře. Jarní věnec na vchodové dveře. Věnec na dveře jarní. Věnec na vchodové dveře. Dekorace ne dveře. Věnec na dveře celoroční. Dekorace na vchodové dveře. Celoroční dekorace na dveře. Závěsná dekorace na dveře. Dekorace srdce. Dekorace na venkovní dveře. Dekorace z buxusu. Věnec z buxusu. Buxus. Krušpánek. Věneček z buxusu. Věneček. Srdce.
Věnec z buxusu

Materiál

 • větvičky buxusu
 • drát 1.2 mm
 • smirkový papír
 • floristický drát 0,6
 • kleště
 • zahradnické nůžky

Věnec z buxusu je vázaný z čerstvých větviček pomocí floristického drátku na drátovaný základ.

Dekorace z buxusu na stůl

Zůstáváme u minimalistických dekorací. Zbyly nám ještě nějaké větvičky buxusu, proto jsme se rozhodli je využít. Je to skvělý materiál, s kterým se hezky pracuje. Na tuto dekoraci toho opravdu mnoho nepotřebujeme. Stačí pouze hezká skleněná nádoba, pár větviček buxusu, voda a krajka nebo mašlička. Navíc je tato výzdoba hotová asi za 30 sekund.. co víc si přát. Skvěle se hodí a doplňuje svícen a věnec.

Jarní dekorace na stůl. Jarní dekorace do oken. Jarní dekorace inspirace. Jarní dekorace na hrob. Jarní dekorace na okno. Jarní tvoření. Jarní inspirace. Jarní výzdoba. Dekorace z buxusu. Věnec z buxusu. Buxus. Krušpánek. Věneček z buxusu. Věneček. Srdce. Velikonoční dekorace. Velikonoční tvoření. Velikonoční výzdoba. Velikonoční věnec. DIY návody. DIY nápady. Inspirace.
Buxus nebo-li krušpánek

Inspirujte se našimi nápady a návody na dekorace po celý rok. Dekorace na výzdobu bytu a zahrady i návody na tvoření s dětmi.

Můžete také ochutnat naše výborné a vyzkoušené domácí recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru