Tip na netradiční květinový truhlík

Netradiční truhlík, jednoduchá dekorace na balkon, okno i zahradu. Květiny můžeme sázet do různých zajímavých nádob. Záleží jen na tom, jaký styl se nám líbí.

Truhlík. Truhlíky. Květiny do truhlíku. Upcyklace. DIY návod. Truhlík na balkon. Truhlíky na balkon. Osazený truhlík. Dekorace do zahrady. Letní truhlíky. Letní dekorace. Jarní dekorace. Dekorace na balkon. Dekorace na balkon. Balkonová dekorace. Návod na tvoření. Výroba dekorace. Celoroční truhlíky. Kreativní tvoření.
Truhlík zdobený drátovaným srdíčkem

Pokud máme doma starý drátěný košíček, můžeme si z něj vyrobit netradiční, originální truhlík v rustikálním venkovském stylu. Za truhlíky nemusíme utrácet žádné velké částky. Využijeme jen to, co doma, na chatě nebo chalupě najdeme.

Materiál

  • juta
  • drátěný košíček
  • igelitový sáček
  • sešívačka
  • květiny
  • kamínky
  • mech
  • drátované srdíčko

Video návod

Návod na netradiční truhlík

K výrobě „truhlíku“ použijeme drátěný košíček. Vyložíme jej jutou (můžeme využít starý jutový pytel). Boky přeložíme a sešijeme běžnou kancelářskou sešívačkou. Dovnitř vložíme pevný igelitový sáček. Květiny můžeme vysadit přímo do substrátu nebo je do truhlíku vložíme s květináčem. Snadno je pak po odkvětu vyměníme za jiné.

Truhlík je použitelný pro každé roční období.

Truhlík na balkon. Truhlík. Truhlíky. Květiny do truhlíku. Upcyklace. Inspirace a nápady. DIY návod. Truhlíky na balkon. Osazený truhlík. Květinový truhlík. Dekorace do zahrady. Letní truhlíky. Letní dekorace. Jarní dekorace. Dekorace na balkon. Dekorace na balkon. Balkonová dekorace. Návod na tvoření. Výroba dekorace. Celoroční truhlíky. Kreativní tvoření. Košíček. Koš.
Osazený truhlík

Jak si můžete vyrobit drátované srdíčko?

Truhlík dozdobíme drátovaným srdíčkem.

K jeho výrobě budeme potřebovat karton, žíhaný floristický drátek 0,65 mm, kleště a barvu, pokud budeme chtít srdíčko barevné.

Jednoduchý návod, jak si jej vyrobit najdete v následujícím videu.

Prohlédněte si všechny naše video recepty a video návody na jednom místě.

Hledáte inspiraci a návody na tvoření? Prohlédněte si a inspirujte se našimi originálními DIY návody a nápady na kreativní tvoření. Na webu najdete inspiraci a návody na tvoření pro všechna roční období. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na věnce, dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Prohlédnout si můžete vzory a návody na pletení a háčkování pro začátečníky i pokročilé. Nezapomeňte vyzkoušet a ochutnat naše další oblíbené domácí recepty.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru