Nakládané kapie: recept na zavařování paprik

Nakládané kapie. Hledáte jak zavařit kapie? Tento recept na kapie je opravdu vynikající a léty ověřený. Papriky zavařené podle tohoto receptu nám bez problému vydrží po celou zimu. Naložené kapie můžeme po celý rok používat jak ve studené tak v teplé kuchyni.

Nakládané kapie recept. Zavařování paprik. Sterilované kapie. Kapie v oleji. Jak zavařit kapie. Zavařování kapií. Nakládané kapie v oleji. Nálev na sterilované kapie. Recept na nakládané kapie. Sterilované papriky.
Nakládané kapie

Recept na zavařování kapií v oleji

Nálev na kapie:

  • 1l vody
  • 1/4l octa
  • 1/8l oleje
  • 6 lžic cukru
  • 2 lžíce soli
  • 5 kuliček nového koření
  • červená kapie

Nejprve si připravíme kapie. Zbavíme je stopek, jadřinců a nakrájíme je na kousky.

Připravíme si všechny suroviny a svaříme si nálev na kapie. Do vařícího nálevu přidáme nakrájené červené kapie a 5 minut povaříme.

Naplníme je do skleniček.

Uzavřeme a obrátíme dnem vzhůru do vychladnutí.

Zavařované kapie jsou opravdu výborné a mají všestranné využití. Do tohoto nálevu můžeme nakládat i jiné papriky, ale kapie jsou absolutně nejlepší. Nakládané kapie v oleji podle tohoto receptu jsou chuťově vynikající.

Nakládané kapie v oleji. Nakládané kapie recept. Zavařování paprik. Sterilované kapie. Kapie v oleji. Jak zavařit kapie. Zavařování kapií. Nálev na sterilované kapie. Recept na nakládané kapie. Sterilované papriky.
Nakládané kapie v oleji

Prohlédněte si a vyzkoušejte další recepty na zavařování a nakládání.

TIP!

Zavařované kapie vždy potěší, jako skvělý jedlý dárek. Stačí je jen pěkně zabalit!
Máte rádi nakládaní paprik?  Zavařováné kapie jsou velmi chutné a hodí se jako drobná příloha k mnoha dalším pokrmům. Chcete vědět, jak zavařit kapie? Máme pro vás výborný recept na kapie v oleji. Zavařování kapií není nijak složité. Nakládané kapie v oleji jsou v naší rodině velmi oblíbené. Recept obsahuje nálev na sterilované kapie.│zavařování paprik kapie│nakládaná kapie recept│sterilované kapie│recept na nakládané kapie│ #recept #kapie #zavařování #paprika

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru