Nepečený dort s rybízem

Nepečený dort s čerstvým rybízem je výborný letní dezert. Tento dort rozhodně není fádní. Má příjemnou pikantní chuť a navíc krásně vypadá. Nepečené dorty jsou výborné a snadné na přípravu. Pokud máte chuť na něco dobrého a v letním horku se vám zrovna nechce péct, je nepečený dort skvělá volba.

Nepečený dort. Nepečené dorty. Nepečený dort recept. Nepečené dezerty. Nepečený piškotový dort. Nepečený ovocný dort. Výborný nepečený dort. Ovocný nepečený dort. Nepečený dort s mascarpone. Nepečený dort s ovocem. Piškotový nepečený dort. Lehký nepečený dort. Krém na nepečený dort. Dětský nepečený dort. Zdravý nepečený dort. Skvělý nepečený dort. Jak udělat nepečený dort. Nepečený dort s piškoty.
Výborný nepečený dezert.

Připravíme si všechny potřebné suroviny a můžeme začít. Nejvíc času nám zabere příprava rybízu. Je potřeba jej očistit, otrhat, proprat a nechat okapat. Potom si připravíme náplně a už budeme mít dort za chvíli hotový.

Nepečený ovocný dort. Výborný nepečený dort. Ovocný nepečený dort. Nepečený dort s mascarpone. Nepečený dort s ovocem. Piškotový nepečený dort. Nepečený dort. Nepečené dorty. Nepečený dort recept. Nepečené dezerty. Nepečený piškotový dort. Lehký nepečený dort. Krém na nepečený dort. Dětský nepečený dort. Zdravý nepečený dort. Skvělý nepečený dort. Jak udělat nepečený dort. Nepečený dort s piškoty.
Natrháme rybíz

Suroviny

  • cukrářské piškoty

Bílý krém

  • mascarpone 500 g
  • šlehačka 200 ml
  • cukr 2 lžíce
  • vanilkový cukr

Rybízový krém

  • miska rybízu cca 300 g
  • lžíce vody
  • 2 lžíce cukru krupice
  • 3 lžíce želírovacího cukru
Výborný nepečený dort s rybízem recept. Nepečený dort. Nepečené dorty. Nepečené dezerty. Nepečený piškotový dort. Nepečený ovocný dort. Výborný nepečený dort. Ovocný nepečený dort. Nepečený dort s mascarpone. Nepečený dort s ovocem. Piškotový nepečený dort.Lehký nepečený dort. Krém na nepečený dort. Dětský nepečený dort. Zdravý nepečený dort. Skvělý nepečený dort. Jak udělat nepečený dort. Nepečený dort s piškoty.
Skvělý nepečený dort

Nepečený dort recept

Nejprve si připravíme dortovou formu a vyložíme ji pečícím papírem.

Svaříme rybíz s cukrem a lžící vody. Necháme jej chvíli probublávat a trochu zhoustnout. Potom vše necháme zchladnout na pokojovou teplotu, abychom mohli dort dokončit.

Našleháme šlehačku. Vyšleháme mascarpone s cukrem. Do vyšlehaného mascarpone postupně přidáváme hustou našlehanou šlehačku.

Na dno formy naskládáme piškoty. Lehce je přelijeme šťávou z rozvařeného rybízu, aby se nasákly a zároveň i trochou rybízu přidáme.

Na ně dáme vrstvu krému z mascarpone a šlehačky.

Naskládáme druhou vrstvu piškotů, opět je lehce přelijeme šťávou s trochou rybízu. Piškoty se snažíme položit křížem na první vrstvu, aby nám dort dobře držel pohromadě.

Dáme druhou vrstvu krému.

Na závěr potřeme celý vršek dortu zbylým rybízovým krémem.

A máme hotovo!

Nepečený dort s rybízem dáme do lednice. Necháme jej vychladit a proležet do druhého dne. Jeho chutě se tak krásně propojí.

Jak udělat nepečený dort. Nepečený dort s piškoty. Lehký nepečený dort. Krém na nepečený dort. Dětský nepečený dort. Zdravý nepečený dort. Skvělý nepečený dort. Nepečený dort. Nepečené dorty. Nepečený dort recept. Nepečené dezerty. Nepečený piškotový dort. Nepečený ovocný dort. Výborný nepečený dort. Ovocný nepečený dort. Nepečený dort s mascarpone. Nepečený dort s ovocem. Piškotový nepečený dort.
Nepečený dort s rybízem

Máte rádi sladké? Chcete se nechat inspirovat a ochutnat nové dobroty? Najdete zde nejen recepty na výborné domácí dezerty a moučníky, ale také recepty na domácí pečivo, nakládání, zavařování a mnoho dalších..

Jste tvořiví a hledáte stále novou inspiraci a nápady pro své výrobky? Tvoření a ruční práce jsou i naší oblíbenou disciplínou, proto zde najdete originální DIY návody a také vzory a návody na pletení a háčkování pro začátečníky i pokročilé.

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru