Jarní květinová dekorace v modré

Líbí se vám jarní květinové dekorace stylizované do jedné barvy, nebo máte raději pestřejší? Nám se velmi líbila barevná kombinace modré s drobnými žlutými akcenty. Tato jarní květinová dekorace je tvořená v jednoduchém přírodním stylu. Skvěle se hodí jako květinová výzdoba interiéru, či dekorace na stůl. Jarní květiny a cibuloviny tvoří základ pro mnohé jarní dekorace. Můžeme je použít a kombinovat dle své fantazie.

Jarní dekorace inspirace. Velikonoční dekorace. Velikonoční tvoření. Velikonoční výzdoba. Velikonoční vajíčka. Modré jarní květiny. Co kvete na jaře. Fialové jarní květiny. Narcis. Cibuloviny. Kvetoucí jarní květiny. Jarní květiny tvoření. Jarní květiny. První jarní květiny. Žluté jarní květiny. Žlutá jarní květina. Jarní květina. Jarní květiny na zahrádce. Jarní kvetoucí květiny. Velikonoce. DIY návody. Jarní dekorace z břízy. Jarní dekorace. Bříza. Z břízy. Březové proutí. Z březového proutí. Z břízy. Křepelčí vajíčka. Jarní výzdoba. Jarní dekorace. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření.
Jarní květinová výzdoba z modrých květin

Na aranžování jarní květinové dekorace jsme použili keramickou formu. Květiny jsou zasazené do bílé pečicí formy. Její barva tvoří krásný kontrast s nádhernými modro žlutými barvami květin.

Materiál

  • modřence
  • petrklíče
  • macešky
  • mech
  • bílá pečicí forma
  • březové poutky
  • sisalové vlákno
  • vyfouknutá křepelčí vajíčka
  • drobné kamínky + zahradnický substrát

Video návod

Návod

Namícháme si zahradnický substrát s drobnými kamínky a můžeme začít sázet. Trochu dáme na dno misky, posadíme na něj modřence a obsypeme je. Zasadíme petrklíč a macešky a opět je obsypeme. Prostor kolem květin vyplníme mechem.

Vezmeme několik tenkých březových větviček, stočíme je a uděláme z nich malý jednoduchý věneček. Ten bude tvořit základ hnízdečka. Sisalové vlákno natáhneme, stočíme do kroužku a vyložíme jím střed hnízdečka. Položíme do něj vyfouknutá křepelčí vajíčka a jarní květinová dekorace je hotová.

Modré jarní květiny. Co kvete na jaře. Fialové jarní květiny. Narcis. Cibuloviny. Kvetoucí jarní květiny. Jarní květiny tvoření. Jarní květiny. První jarní květiny. Žluté jarní květiny. Žlutá jarní květina. Jarní květina. Jarní květiny na zahrádce. Jarní kvetoucí květiny. Velikonoce. DIY návody. Jarní dekorace z břízy. Jarní dekorace. Jarní dekorace inspirace. Velikonoční dekorace. Velikonoční tvoření. Velikonoční výzdoba. Velikonoční tvoření. Velikonoční vajíčka. Bříza. Z břízy. Březové proutí. Z březového proutí. Z břízy. Křepelčí vajíčka. Jarní výzdoba. Jarní dekorace. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření. Výroba jarní dekorace. Jarní dekorace do bytu. Jarní dekorace domácí výroba. Jarní a velikonoční dekorace. Výroba jarních dekorací. Jarní dekorace tvoření.
Modré jarní květiny v misce

Jarní květiny v nádobách snadno a rychle proměníme ve velikonoční dekorace. Stačí je doplnit například vajíčky (slepičími, křepelčími), pírky, různými zápichy nebo hnízdečkem.

Líbí se vám naše návody? Máme pro vás další inspiraci na jarní dekorace, velikonoční dekorace i nápady na tvoření s dětmi.

Pokud rádi vaříte a pečete, sepsali jsme pro vás naše oblíbené a osvědčené recepty.

Facebook komentáře

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru
Kreativní Techniky