Dva tipy na originální dekorace z břízy

Líbí se vám přírodní dekorace z břízy? Dekorativní svícny zdobené březovou kůrou vytvoří příjemnou atmosféru u vás doma či na chalupě. Z jednoho kousku březové kůry si můžete vyrobit dva svícny, které se navzájem krásně doplňují.

Dekorace z břízy. Dekorace z březové kůry. Z břízy. Nápady na dekorace z břízy. Vánoční dekorace. Přírodní dekorace. Vánoční dekorace z břízy. Svícen. Skleněný svícen. DIY návod. Inspirace na vánoční dekorace. Vánoční dárek. DIY dárek. Ručně vyrobený dárek. Podzimní dekorace. Co udělat z březové kůry. Dekorace z březové kůry. Tvoření z březové kůry. Výrobky z březové kůry. Venkovský styl. Boho styl. Dekorace v boho stylu. Boho styl bydlení. Styl boho. Boho styl dekorace. Svícen. Svícny. Přírodní dekorace. Sušené luční květiny. Aranžování. Boho interiér. Boho styl, boho interiér. DIY dekorace. Upcyklace. Návod. Inspirace na vánoční dekorace. Vánoční svícen ze sklenice. Vánoční dekorace lucerna. DIY lucerna. Lucerny diy dekorace. Návod. Video návod. Dekorativní svícen. Přírodní svícen. Svícen na čajovou svíčku. Svícny na stůl. Svícen ze sklenice. Svícny na čajové svíčky. Svícny na stůl.
Svícny zdobené březovou kůrou

Inspirace a návod na originální dekorace z břízy. Na tvoření svícnů jsme využili březovou kůru, kterou jsme našli na procházce na kusu tlejícího dřeva. Lehce se odloupne a zespodu se dá dobře očistit. Zbyde nám tenká vrstva, se kterou se dá dobře pracovat.

Video návody

Svícen z březové kůry

Podle velikosti sklenice si odměříme a odstřihneme proužek kůry a vyřízneme srdíčko. Proužek kůry přilepíme na skleničku tavnou pistolí a máme hotovo.

Materiál

  • sklenička
  • březová kůra
  • řezák / nůžky
  • tavná pistole + náplň

Svícen zdobený srdíčkem

Srdíčko je protikusem toho, které jsme vyřízli z pruhu kůry v předchozím návodu. Zužitkovali jsme celý kus kůry, bez odpadu.

Materiál

  • sklenička
  • břízová kůra
  • řezák / nůžky
  • drát
  • kleště
  • tavná pistole + náplň

Srdíčko z březové kůry přilepíme ke skleničce malou kapkou lepidla z tavné pistole. Omotáme drátkem a máme hotovo. Oba svícny se navzájem krásně doplňují.

Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru!

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě

Líbí se vám inspirace a návod na originální dekorace z břízy? Hledáte inspiraci na zajímavé dekorace a věnce? Prohlédněte si naše originální DIY návody a nápady na tvoření po celý rok. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše osvědčené domácí recepty.

Blíží se čas tvoření adventních a vánočních dekorací. Najdete zde zajímavé návody a inspirace na adventní věncevánoční dekorace, domácí recepty na vánoční cukrovívánočkuvánoční perníčky

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru