Krásná dekorace na stůl, kterou vyrobíte za pár minut

Originální dekorace na stůl, která bude hotová za pár minut. Snadno ji vytvoříte z věcí, které máte běžně doma. Inspiraci „jak na to“ najdete v následujícím video návodu.

Upcyklace

Upcyklace nebo-li upcycling je způsob přeměňování starých nepotřebných věcí. Vytváříme tak ze starého nové. Kolem nás je spousta věcí, které nemusíme vyhazovat. Při troše fantazie je můžeme využít pro kreativní tvoření, dát jim novou funkci a možnost opětovného využití. Vyřadili jste již tradiční dřevěné kolíčky? Nevyhazujte je, můžete je využít na výrobu originální dekorace na stůl. Tato dekorace má navíc tu výhodu, že kolíčky můžeme kdykoliv znovu použít.

Návod

Dekorace na stůl, která bude hotová za pár minut. Stačí si jen připravit vše potřebné.

Materiál

  • dřevěné kolíčky
  • víčko od zavařovačky
  • stužka
  • sklenička
  • svíčka

Příprava

I zcela obyčejnou věc, jako jsou dřevěné kolíčky na prádlo můžeme využít k vytvoření jednoduché originální dekorace. Připravíme si víčko od zavařovačky, skleničku odpovídající velikosti a kolíčky. Počet kolíčků je individuální, podle velikosti námi vybraného víčka. Potřebujeme, aby nám vyšly na celý obvod.

Zdobení

Dřevěné kolíčky jeden po druhém jednoduše “nacvakáme” na okraj víčka po celém jeho obvodu. Dovnitř vložíme připravenou skleničku a svíčku. Hotový svícen ovážeme dekorativní stužkou dle svého vkusu a máme hotovo.

Aranžování dekorace na stůl

Svícen je krásná dekorace na stůl pro příjemné večerní posezení. Je dekorativní během dne i večer po rozsvícení. V místnosti vytvoří příjemnou domácí atmosféru. Hodí se na stůl i komodu. Tuto dekoraci můžeme použít také jako vázičku či obal na malý květináček.

Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru!

Dekorace na stůl. Dekorace na stůl inspirace. Dekorace do bytu. Upcyklace. Návody na upcyklace. Inspirace na upcyklace. Svícen. Skleněný svícen. Svícen na čajovou svíčku. Ručně vyrobený svícen. Handmade dekorace. Dekorace stolu. Dekorace ve skle. Dekorace ve skleněné nádobě. Výzdoba. DIY návody. Výroba dekorace. Domácí výroba. Výroba dekorací. Návod. Video návod. Návody. Kreativní tvoření. DIY návody. Inspirace. Nápady na dekorace. Hobby. Ze starého nové.
Originální dekorace na stůl

Prohlédněte si všechny naše video návody a video recepty na jednom místě.

Líbil se vám tato rychlá a jednoduchá dekorace na stůl a zajímají vás inspirace a návody na další dekorace a tvoření? Nechte se inspirovat a vyrobte si vlastní originální výzdobu podle našich návodů a nápadů. Naleznete zde také DIY návody, nápady na bytové a zahradní dekorace i inspirace na věnce k různým příležitostem po celý rok. Návody, jak vyrobit korpus z proutí, trávy a dalších materiálů. Můžete se inspirovat našimi originálními návody a nápady na dekorace a doplňky pro různé příležitosti od jara do zimy. Prohlédnout si vzory a návody na pletení a háčkování nebo vyzkoušet a ochutnat naše oblíbené domácí recepty.

Veškeré fotografie ve článku: autor Andrea Kočová / Kreativní Techniky

Mohlo by vás zajímat

Zpět nahoru